Jump to content

Shadow Man Remastered


Czoperrr

Recommended Posts

Swoją premierę miał już Shadow Man Remastered. Chłopaki z Nightdive Studios stanęli na wysokości zadania i wypuścili usprawnioną wersję klimatycznego tytułu sprzed lat.

 

 

Uwielbiam ten tytuł, mam wersję na N64, ogrywałem też na Dreamcast i PSX (na tym ostatnim niezbyt długo bo port był po prostu okropny i niegrywalny), niestety nigdy nie ukończyłem. Na Shadow Man mówiło się Zelda dla dorosłych i tak właśnie było - to jedna z pierwszych Metroidvanii i to w pełnym 3D.

 

Odświeżona wersja jest już dostępna do kupienia na PC (niecałe 60zł), porty na konsole mają pojawić się wkrótce.

Edited by Czoperrr
Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja grałem w wersję na DC i bawiłem się niesamowicie dobrze. Osobiście nie wierzę, że to mogło się godnie postarzeć ale z tymi wszystkimi usprawnieniami z przyjemnością zagram jeszcze raz. Osobiście kupię wersję na Switcha (ma wyjść później) gdyż to jedna z gier dzieciństwa. Wersja na PSX była najgorsza więc jak ktoś miał kontakt tylko z nią to nie dziwię się, że teraz nie chce grać w remaster. 

 

Bardzo czekałem od pierwszej zapowiedzi i biorę day 1 jak tylko wypuszczą na Nintendo. Nostalgia mocno, ale nowe gierki ostatnio i tak mi średnio siadają więc czemu nie...

Link to comment
Guest lpcl

Szkoda, że nie poprawili tych drętwych animacji, tak to graficznie nie jest źle. Podbita rozdziałka i lepsze oświetlenie. Ale tak to taka drętwota jak się na to patrzy. W wielu starych gierkach gameplay nie postarzał się nic nawet po 20 latach ale tutaj to tak nie za bardzo i podejrzewam, że wielu odstraszy od grania. Może zagram sobie na emulatorze dc i zobaczę czy mi się w ogóle chce w to grać, bo pamiętam, że kiedyś miałem mocną zajawkę. 

Link to comment

Też spojrzałem na opinie i gameplaye, no i drewno straszne. Nightdive Studios mogło by się zabrać za odrestaurowanie w tym stylu jakiejś na prawdę dobrej, zapomnianej gry, bo robotę robią dobrą. Do głowy mi przychodzi np. Silent Hill, Soul Reaver, TR2 (jedynka miała Anniversary a w przyszłym roku jest 25lecie), Tenchu czy Vigilante 8. Tylko ciekawe czy ich stać na wykupienie zgody na remaster od obecnych wydawców.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.