Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde albo coś jest z moim netem nie tak, albo nikt nie gra capture, wczoraj nikogo chętnego nei znalazłem. Za to większośc farmi teraz misję Kot pod dachem czy jakoś tak dla Madrazo, prościutka misja polegająca na zabiciu ~10 agentów na parkingu i dowiezieniu walizki do Martina, a wpada ~4000RP i 18750$.

Odnośnik do komentarza

Kurde albo coś jest z moim netem nie tak, albo nikt nie gra capture

Mam to samo, prawie zawsze ląduje w lobby sam :confused: A szkoda bo bardzo lubię ten tryb.

Dzisiaj została wydana nowa aktualizacja a kreator zdobywania będzie dostępny już w piątek.

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52220/GTA-Online-Capture-Creator-Coming-this-Friday-Get-Double

Odnośnik do komentarza

Panowie gracie jeszcze online ? Chętnie bym popykał razem z wami, bo strasznie się zniechęciłem na samym początku (pierwszego dnia multi praktycznie nie działał, serwery były przeciążone) i potem już nie wróciłem do multi. Mój gamertag to SIIK BOZZ i jestem w klanie XFPE. Także, jeśli ktoś by był chętny to do zobaczenia na serwerach :)

Odnośnik do komentarza

Panowie gracie jeszcze online ? Chętnie bym popykał razem z wami, bo strasznie się zniechęciłem na samym początku (pierwszego dnia multi praktycznie nie działał, serwery były przeciążone) i potem już nie wróciłem do multi. Mój gamertag to SIIK BOZZ i jestem w klanie XFPE. Także, jeśli ktoś by był chętny to do zobaczenia na serwerach :)

 

ja pykam z darth krizzem czasem

Odnośnik do komentarza

na liście są już dostępne eventy gdzie jest 2x$ i exp. szału nie ma, nagrody też takie sobie ale jest. bardziej opłacalne nadal pozostają niektóre misje.

 

Hrubaz, to był tylko update. dodatkowe chaty będzie można kupować po dodatku High Life. premiera podejrzewam że na święta. oby w przyszłym tygodniu wyszło. ponadto mam nadzieję że skoro mają być luksusowe apartamenty to dadzą do nich garaże na 20 aut.

Odnośnik do komentarza

na liście są już dostępne eventy gdzie jest 2x$ i exp. szału nie ma, nagrody też takie sobie ale jest. bardziej opłacalne nadal pozostają niektóre misje.

 

Hrubaz, to był tylko update. dodatkowe chaty będzie można kupować po dodatku High Life. premiera podejrzewam że na święta. oby w przyszłym tygodniu wyszło. ponadto mam nadzieję że skoro mają być luksusowe apartamenty to dadzą do nich garaże na 20 aut.

 

Tak jak myslalem przed premiera to najwiekszy problem gry - jakis ulamek procent gra dla przyjemnosci w fajnych trybach czy misjach dajacych najwiecej frajdy, wszedzie grind jak w jakims WOWie :/ Wczoraj przez godzine dostawalem zaproszenia do misji Dachowiec, ktora teraz wszyscy grinduja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

dodatek High Life pojawi się we wtorek, 13 maja.

 

zgodnie z zapowiedziami dostaniemy 3 bryki, motocykl, broń i przede wszystkim możliwość posiadania 2 apartamentów. dodatkowo te nowe mają być na wypasie (liczę na większe garaże niż tylko 10 miejsc)

 

actual_1399475450.jpg

Enus Huntley S (SUV), Dewbauchee Massacro (Sports), Pegassi Zentorno (Super)

 

całość + screeny i szczegóły poniżej

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52245/GTA-Online-The-High-Life-Update-Coming-Next-Week-Tuesday

Odnośnik do komentarza

dodatek wyszedł. niestety nowy dom oferuje tylko 10 miejsc parkingowych. lepsze to niż nic ale w końcu to miały być wypasione apartamenty. aż takie nie są, różnica we wnętrzach jest tylko kosmetyczna.

 

nowe auta przetestowane:

Massacro ma fajne tuningi i można zrobić auto klasy GT ale aż tak dobrych osiągów nie ma i jest dość, o dziwo, podsterowny.

Huntley to świetny mini suv. tuningi głównie mechaniczne ale urocze wozidełko dla 4 osób, wylądował w garażu.

Zentoro to szatan. osiąi Addera, wygląd kosmiczny, tuningi jeszcze bardziej pokręcone. warte swoich pieniędzy, niezła zabawka.

 

Dinki nie testowałem jeszcze. Karabin ciekawie wygląda i dość dobrze kosi.

 

teraz tylko czekać na napady w coopie i fabularne DLC. takie darmówki są fajne konkrety są potrzebne tej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...