Skocz do zawartości

[Switch] Tetris Effect


tomek27

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zawiedziony tym portem, który polegał chyba tylko na znaczącej redukcji rozdziałki, co niestety dość mocno widać. Na OLEDzie (tryb przenośny) uświadczymy niestety dużo ząbków i mam wątpliwości czy to osiąga kiedykolwiek 60fps.

W multi nie doczekałem się też żadnych graczy co w takim choćby Tetris 99 jest nie do pomyślenia.

Muzyka nie powiem wpada w ucho ale ogólnie gra jest dość krótka. Journey ukończone w 4dni bez jakiejś spiny. LUMINES wystarczał na znacznie dłużej…


Jak wrażenia? Ja mógłbym sobie odpuścić…

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bardzo wiem o czym piszesz i po co zakładasz osobny temat. 

 

Działa i wygląda świetnie w trybie przenośnym na switchowym oledzie. W weekend rozegrałem sporo meczy rankingowych (tryb Connected VS) i bardzo szybko wyszukiwało graczy.

Świetny port i tyle.

 

Jedynie czego bardzo brakuje to kozackiego HDRu.

 

Odnośnik do komentarza

W Tetris 99 zawsze są gracze bo jest darmowy a jak graczy nie ma to gra dobiera boty i ludzie myślą że grają z graczami. Nie zawsze znajdzie przecież 98 graczy xD

 

Co to effecta jestem zachwycony tym portem. Gra należy do wymagających ale wyszło im to ok. Prezentuje się dobrze w handheld jak i na tv. Loadingi są mega szybkie, wydaje mi się że nawet szybsze niż na series x. 

Co prawda jest 30 klatek ale tyle samo było przecież w oryginalnej wersji na PS4 i nikt nie narzekał.

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...