Jump to content

[Switch] Tetris Effect


tomek27

Recommended Posts

Jestem zawiedziony tym portem, który polegał chyba tylko na znaczącej redukcji rozdziałki, co niestety dość mocno widać. Na OLEDzie (tryb przenośny) uświadczymy niestety dużo ząbków i mam wątpliwości czy to osiąga kiedykolwiek 60fps.

W multi nie doczekałem się też żadnych graczy co w takim choćby Tetris 99 jest nie do pomyślenia.

Muzyka nie powiem wpada w ucho ale ogólnie gra jest dość krótka. Journey ukończone w 4dni bez jakiejś spiny. LUMINES wystarczał na znacznie dłużej…


Jak wrażenia? Ja mógłbym sobie odpuścić…

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie bardzo wiem o czym piszesz i po co zakładasz osobny temat. 

 

Działa i wygląda świetnie w trybie przenośnym na switchowym oledzie. W weekend rozegrałem sporo meczy rankingowych (tryb Connected VS) i bardzo szybko wyszukiwało graczy.

Świetny port i tyle.

 

Jedynie czego bardzo brakuje to kozackiego HDRu.

 

Link to comment

W Tetris 99 zawsze są gracze bo jest darmowy a jak graczy nie ma to gra dobiera boty i ludzie myślą że grają z graczami. Nie zawsze znajdzie przecież 98 graczy xD

 

Co to effecta jestem zachwycony tym portem. Gra należy do wymagających ale wyszło im to ok. Prezentuje się dobrze w handheld jak i na tv. Loadingi są mega szybkie, wydaje mi się że nawet szybsze niż na series x. 

Co prawda jest 30 klatek ale tyle samo było przecież w oryginalnej wersji na PS4 i nikt nie narzekał.

 

Edited by devilbot
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.