Jump to content

Rezoo7

Użytkownicy
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajna sprawa te z aliexpress, ja swego czasu za pomocą Tagmo bawiłem się w nagrywanie na czyste karty nfc.
 2. Od 26 stycznia darmowy tydzień z Dead Cell dla posiadaczy NSO
 3. Jeżeli to prawda to 1,5k zostanie u mnie w kieszeni.
 4. Rezoo7

  Hades

  U mnie mała przerwa po ponad 20h, kiedy ostatni boss dojechał mnie pod koniec pojedynku. Najlepsze w tym wszystkim jest to iż przez większą część runu czujesz się jak kozak po zdobyciu fajnych ulepszeń, a ostatni typ cię weryfikuje i sprowadza do parteru. Mega tytuł.
 5. Rezoo7

  Hades

  W przerwie od Cyberpunka i oczekiwaniu na kolejny patch, postanowiłem dać szansę Hadesowi, szczególnie że jest w lekkiej promocji. Słodki Jezu jakie to jest dobre, wciąga jak bagno, fantastyczne dialogi i klimat mitologi greckiej, do tego gameplay, aż nie chce się go odkładać na bok. A OST musiał wylądować na moim odtwarzaczu Pan Daren Korb zrobił tu kawał nuty. Ten tytuł jest wart każdej złotówki.
 6. Rezoo7

  Przeceny

  Nie wiem, w cropie się nie stołuje natomiast przytoczylem opinie innych ludzi, którzy porównywali wyżej wymienioną jakość.
 7. Rezoo7

  Przeceny

  Pierwszy raz zamawiałem, z tego co piszą lepsza jakość niż w cropie. Zweryfikujemy
 8. Rezoo7

  Przeceny

  W quwerte fajne koszulki po 2 euro min. Cyberpunk, Last of us. Jak weźmiemy 6 dostawa za free, warto jednak wybrac za 1 euro ubezpieczenie. https://www.qwertee.com/shop/all/xxl?sort=price
 9. Żebym to ja miał czas jeszcz teledyski oglądać podczas trzepania kombinacji
 10. No i podkusiłeś mnie na Miku , szczególnie że w Meksyku jest za 40 zł. Mam nadzieję że więcej tam takich kawałków znajdę.
 11. A tu takie maIe łechtanie jajec na przyszly rok , milego czytania . https://www.nintendoswitch.pl/znany-insider-zdradza-plany-nintendo-na-przyszly-rok-nowa-zelda-wario-pikimin-i-switch-pro-w-2021/
 12. Dodam iż NMH 1 oraz 2 są wersjami uncensored.
 13. Ktoś wie może jak śmigają porty No More Heroes?
 14. Ni no kuni w eshopie za 39.99zł lub RPA 32 zł
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.