Skocz do zawartości

Playstation One jakim kablem podłączyć pod telewizor z wejściem AV IN


Zapi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym prosić o poradę, w jaki sposób mogę podłączyć mojego ps one do TV z wejściem AV in jak na zdjęciu. https://postimg.cc/njJz2HW9 

Próbowałem go podłączyć przez RCA 3x CHINCH Audio Video Stereo taki jak na zdjęciu https://postimg.cc/hhQyTKB1 i niestety nie działa. Czy jest ktoś w stanie podsunąć sprawdzone rozwiązanie ? Z góry będę bardzo wdzięczny i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 hours ago, Zapi said:

 

Posiadam właśnie taki oryginalny kabel od ps one i podłączałem go do  tv po przez tą złączkę RCA 3x CHINCH Audio Video Stereo i nie działa obraz ani dźwięk.

Masz przełączone w TV na odpowiedni kanał? Pewnie się będzie nazywał AV lub coś w tym stylu. 

 

 

Jak polegniesz, to taka opcja może pomóc:

 

?image=aHR0cHM6Ly9tLm1lZGlhLWFtYXpvbi5jb

 

Tylko przykład przejściówki composite to HDMI. Pełno tego w necie za nieduże pieniądze. 

Ostrzegam jednak, że obraz będzie najprawdopodobniej tragiczny. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, C1REX napisał:

Masz przełączone w TV na odpowiedni kanał? Pewnie się będzie nazywał AV lub coś w tym stylu. 

 

 

Jak polegniesz, to taka opcja może pomóc:

 

?image=aHR0cHM6Ly9tLm1lZGlhLWFtYXpvbi5jb

 

Tylko przykład przejściówki composite to HDMI. Pełno tego w necie za nieduże pieniądze. 

Ostrzegam jednak, że obraz będzie najprawdopodobniej tragiczny. 

Witam, tak właśnie podłączałem ps one po przez takie przejściówki pod to wejście żółty AV IN  jak na filmiku ale obrazu i dźwięku brak. Pozostanie mi sprawdzić tą przejściówkę na HDMI.

Dzięki wielki ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...