Skocz do zawartości

Fanowska lokalizacja do God Of War - Chains of Olympus na PSP (dubbing)


człowiekseba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, siemanko :) Nie wiem czy na tym forum otrzymam podpowiedź, ale temat jest taki. Zacząłem jakiś czas temu pracę nad fanowskim spolszczeniem  (w tym dubbing) do gry God of War Chains of Olympus w wersji na PSP. Oczywiście pliki wyciągnięte z oryginalnej płyty UMD. W mozolnym procesie udało mi się ogarnąć większość tematu czyli podmianę filmów (Do czego było mi potrzebne 6 programów i maszyna wirtualna z Win7...), głosu narratorki (Gaja) w scenkach na silniku + połowicznie podmianę napisów. Napisy są zapisane w plikach ,,bin" i nie da się ich edytować po prostu w notatniku. Ja użyłem do tego programu HxD HEX editor, ale nie wiem jak dodać ilość znaków, tak aby gra się nie wykrzaczała bądź napisy nie znikały całkowicie no i jak dostać się do pliku graficznego fontu napisów. Na pewno da się to wszystko zrobić ponieważ strona graj po polsku już jedno tłumaczenie kinowe do tej gry zrobiła. No i pytanie ostatnie, choć to już raczej będzie miły dodatek, czy jakimś sposobem mogę dostać się do reszty nagrań głosów z pliku ISO? Może też będą zapisane gdzieś w plikach BIN? Pliki wypakowywałem przy pomocy UMD gen. Będę wdzięczny za każdą radę :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, Plugawy napisał:

Nikt Ci tutaj na te pytania raczej nie odpowie. Może @ikskoksalbo @Berionale ten drugi już nie wchodzi na forum. A nie możesz zapytać kogoś z grajpopolsku? 

No może zapytam też :)szukałem innego angielskiego forum gdzie ludzie pisali na tego typu tematy, ale nią pamiętam jak się nazywało i nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...