Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Carpenter kręci Darkchylde

http://www.darkchylde.com/news.html

 

To jakis zart, jakby nie mieli juz dobrych , lub średnich komiksów do ekranizacji.

Darkchylde to chyba kwintesencja tego co najsłabsze w amerykanskim komiksie, czyli zalosna historia, słabe , naprawde slabe rysunki, erotyka dla 8 latków ze skrzetnie zakrywanymi łonami i sutkami za pomoca skrzydeł i pajeczyn.

Sadze ze bedzie film ktory pobije Electre.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś wielkim specem od komiksów, ale z tego, co znam - jakość komiksu nie ma totaalnie nic wspólnego z jakością filmowej adaptacji. Począwszy od chociażby "Watchmen" - jeden z moich ulubionych komiksów i jeden z najgorszych filmów ostatnich lat. Z kolei komiksy o Batmanie to dla mnie kicz, ale filmy często bardzo udane.

Odnośnik do komentarza

Tak dokladnie, tak slaby jak Sin City. Przestan zgrywac jakiegos niby intelektualiste walac Balzakami itd. Jarasz sie tym, ze wciskasz sobie niby te ambitne ksiazeczki i filmiki i na sile wmawiasz sobie, ze sa kewl? Kogo ogor ty chcesz oszukac, jak ja pamietam jeszcze ja w Konsole Zone z CD-Action zaliles sie, ze chce cie z rodzina z jamy eksmitowac. Ale dobra, dlaczego niby Straznicy i Sin City przy okazji, to slabe obrazy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tyle, ze one nie sa slabe, sa swietna rozrywka. Reszta to twoja poza, chyba ze eksmisja obudzila w tobie milosc do pseudo artystycznego scierwa, tzw sztuki wysokiej whateva.

 

Ogor jakie to sa niby fajne filmy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jestem z pokolenia MTV, nie wiem co to sztuka wysoka, ale jezeli chodzi o francuskich dekadentow, postmodernistow czy innych i filmy typu Citizen Kane, czy czeskie kino o gornikach to odpadam.

 

@og

 

podaj jakies znamienite wedlug ciebie filmy, jestem ciekaw.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...