Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie napisałem, że będzie. Forest już pokazywał, że dobrze się czuje w roli ścigającego. Mniej wybuchów, a więcej walki wręcz i będzie ok.

 

 

BTW, przeglądam forum, popijam piwkiem i czytam w internetach, że będzie film na bazie Tetrisa. Podobno jest już pomysł na fabułę. 

“It’s a very big, epic sci-fi movie. This isn’t a movie with a bunch of lines running around the page. We’re not giving feet to the geometric shapes. … Brands are the new stars of Hollywood. We have a story behind Tetris which makes it a much more imaginative thing. … We certainly have the canvas for location-based entertainment based on the epicness. … What you [will] see in ‘Tetris’ is the teeny tip of an iceberg that has intergalactic significance.”

 

 

będzie epickie kino na miarę filmowej wersji gry w statki.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że porwanie córki było powodem akcji w pierwszej części, ale powinni odpuścić ten cały wątek z rodziną. Dwójka była słaba, bo ta durna córka została wepchnięta na drugi plan (zamiast być na czwartym albo piątym) razem z żoną. Tutaj żona odpada (chociaż tyle), ale córka wciąż pozostaje. Jakby nie mogli zwyczajnie nakręcić filmu akcji z Neesonem i Whitakerem. Ten film z akcją w samolocie pokazał, że Neeson radzi sobie z wzięciem ciężaru filmu na siebie. Podejrzewam, że skoro goni go policja i inne służby to będzie mniej krwi i dosadnej przemocy, a to będzie wada. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że będzie. Forest już pokazywał, że dobrze się czuje w roli ścigającego. Mniej wybuchów, a więcej walki wręcz i będzie ok.

 

 

BTW, przeglądam forum, popijam piwkiem i czytam w internetach, że będzie film na bazie Tetrisa. Podobno jest już pomysł na fabułę. 

“It’s a very big, epic sci-fi movie. This isn’t a movie with a bunch of lines running around the page. We’re not giving feet to the geometric shapes. … Brands are the new stars of Hollywood. We have a story behind Tetris which makes it a much more imaginative thing. … We certainly have the canvas for location-based entertainment based on the epicness. … What you [will] see in ‘Tetris’ is the teeny tip of an iceberg that has intergalactic significance.”

 

 

będzie epickie kino na miarę filmowej wersji gry w statki.

 

mam nadzieję, że wcześniej wyjdzie ekranizacji monopoly.

Odnośnik do komentarza

Blade Runnera ma podobno kręcić po Prometeuszu 2 (i dobrze) więc może mu wyjdzie Łowca Androidów. Chociaż nie mam pojęcia czemu znów macza palce w świętym graalu sci-fi. Wielkich dzieł się nie poprawia, wielkie dzieła zostawia się w spokoju by były wielkie.

 

Tymczasem Russell Crowe wchodzi na salony zarówno jako reżyser jak i aktor:

Może być ciekawie choć sama burza piaskowa wygląda tandetnie.

Odnośnik do komentarza

Ale dobrym filmem też nie jest. przeciętniak i tyle. Żałowałem wydanej kasy na bilet do kina.

 

a ja nie. piękny film niemal od pierwszego do ostatniego kadru. dyrekcja artystyczna i zdjęcia pierwsza klasa. do aktorstwa nie ma chyba za bardzo jak się przyczepić. dziury scenariusze już przeruchaliśmy na forumie chyba od każdej strony więc pominę. muzyka super. w każdym razie jest to film co najmniej ponadprzeciętny. dla mnie jak najbardziej zaliczalny do kategorii "spoko".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ale dobrym filmem też nie jest. przeciętniak i tyle. Żałowałem wydanej kasy na bilet do kina.

 

a ja nie. piękny film niemal od pierwszego do ostatniego kadru. dyrekcja artystyczna i zdjęcia pierwsza klasa. do aktorstwa nie ma chyba za bardzo jak się przyczepić. dziury scenariusze już przeruchaliśmy na forumie chyba od każdej strony więc pominę. muzyka super. w każdym razie jest to film co najmniej ponadprzeciętny. dla mnie jak najbardziej zaliczalny do kategorii "spoko".

 

 

 

pobijam to, zdjęcia były świetne jak i same efekty, naprawdę dzięki temu dobrze się to oglądało, a Michael nawet jako android wypadł prześwietnie.

 

oczywiście film wybitny nie jest, nawet do bardoz dobrego mu daleko za sprawą miliona głupot, mimo wszystko też uważam, że zasługuje przynajmniej na miano ''dobry''.

Edytowane przez 44bronx
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...