January 15, 20251 yr Hyper Light Drifter był sztosem, na forum niedocenionym, temat gry martwy i ma jedną strone. Jak usłyszałem, że prequel trafił na steam do early access to się napaliłem a potem zobaczyłem trailer i hype zniknął, open world coop na 3 graczy i grafa 3D
January 15, 20251 yr Hyper Light Drifter uwielbiam, natomiast późniejszy Solar Ash od tych ludzi podobał mi się znacznie mniej, więc Hyper Light Breaker ląduje u mnie w kategorii "dam szansę jak będzie w GP albo jakimś bundlu".
January 15, 20251 yr Oj dawno mnie nic tak nie zawiodło jak solar ash nie żeby to była jakaś zła gra czy coś ale po twórcach hld oczekiwałem sporo więcej, na to już nawet nie czekam skoro to jakiś coopowy early acess
January 15, 20251 yr HLD to najlepsza Zelda 2D i zdania na ten temat nie zmienię, ale te wszystkie eksperymenty w 3D nie przemawiają do mnie kompletnie.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.