Skocz do zawartości

drum'n'bass i pochodne


DRUM'N'BASS to:  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. DRUM'N'BASS to:

    • nudy do pot?gi !
      27
    • zayebista muza!
      146


Rekomendowane odpowiedzi

dajcie jakąś wesołą dramową wiksę, jak sketch&code czy danny byrd.

 

Diesel jest zaje.bisty, ale tylko mixy. Jego albumy sa monotonne, porownaj Dungeonmasters Guide do Soldier's Story chocby. A psytrance mimo, ze niektore kawalki sa faktycznie kozackie, odrzuca mnie otoczka. Cerb nie czepiaj sie.

Psy rzadzi, najlepiej wchodzi mi Juno, Talamasca i Infected, niedlugo sproboje posłuchać troche Astrala. Zarzućcie jakimis linkami ppl...

 

failfag :).

 

Miedzy tymi postami jest rok roznicy cwaniaku. Tylko krowa nie zmienia pogladow. Ale jak lubisz imprezy gdzie ludzie w jakichs szmatach bawia sie w towarzystwie wizualizacji Buddy... i zmien avatar.

 

Diesel jest swietny, ale tylko Substance D i Dungeonmaster.

 

kempus, juz dojrzalem... chyba ;/

no i hói, że rok różnicy jest? Ja słuchałem wtedy i do dzisiaj słucham psychodeli. Poza tym śmigam sobie na imprezy z psychodelą w głównej roli i jakoś mi to nie przeszkadza. Pewnie jak bym był 'fucked up mind' to by mi przeszkadzało :).

 

podbijam rikłest o coś podobnego do skecz en kołd.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak letni wieczor to tylko na atmosferycznie ; ]

 

zreszta u mnie ostatnio na playliscie tez sporo letniakow, ale wybrane pojedyncze kawalki z roznych albumow i okresow od roznych producentow...

 

moge za to polecic ten set:

 

musicasmathdo8.jpg

 

Irritant presents Music As Math Of Love

 

tierz & sequent industry - deeper than dolphins [unreleased]

salmz ft. anete pukane - oriental theme [misspent]

zero tolerance & mosus - run time [liquid v]

atlantic connection - northside [fokuz]

calibre - into the groove [signature]

kantyze - good riddance [fokuz]

simon v & telmo a - treasure island [santorin]

logistics - no words [hospital]

breakage - cooper [critical]

donnie dubson & andy sim - day dreams [fokuz]

bachelors of science - strings track (apex remix) [horizons]

subz & matik - lighthouse blues [basswerk]

icr - the beauty within [midnight sun]

naibu - dive [basswerk]

muffler - everything [spearhead]

emanuele errante - leaves [somnia]

shapeshifter - one (d-bridge remix) [brand nu]

[74MB/65minut/160kbps]

[rapidshare] <a href="http://s010.wyslijto.pl/?file_id=48608427353130938713" target="_blank">[wyślijto]

</a>

 

 

w sumie nie sluchalem go, ale patrzac po utworach, to typowy letniak, zreszta sam autor tak twierdzi ; ]

 

 

ed.

a w sumie to dlaczego mialbym go nie posluchac i ja... ; ]

Edytowane przez kempa
Odnośnik do komentarza

Dziś wróciłem z wypadu nad polskie morze. Chcąc ominąć kluby z techniawą i manieczkami wybrałem Świnioujście, a tam same Feel i dancingi...

Player MP3 umarł, komp w domu i przez tydzień byłem o suchych "uszach". Czuję się wyzerowany muzycznie. Dawno nie miałem takiej przerwy i teraz katuję właśnie BSE i Dieselboya. Cudnie jest znów poczuć dreszczyk na ciele. Kempa nie bluźnij, Arrakis od BSE to też kulogniot i mną zamiata po dziś dzień. Aż dziw bierze, że holendrzy robią taką energetyczną muzę. No chyba, że nie palą to by tłumaczyło wszystko :P

 

PS. Oooo zapomniałem o Bong-Ra... Can You Dig This?

Odnośnik do komentarza
Dziś wróciłem z wypadu nad polskie morze. Chcąc ominąć kluby z techniawą i manieczkami wybrałem Świnioujście, a tam same Feel i dancingi...

Było się wcześniej pochwalić, to bym ostrzegł. I udzielił informacji o czymś, co się nazywa 'połamane czwartki', w teatralnej.

O! Dobrze wiedziec :)

 

Ja tez wrocilem z naszego pieknego zielonego Baltyku wczoraj i, po raz kolejny (6. z kolei :P), musze stwierdzic, ze wieczory i noce tam, jesli chodzi o cokolwiek ambitniejszego, to jest rozpacz... (raz w Jastrzebiej Gorze w jednej knajpie nieopodal promenady za dnia zapodawali non stop same liquidy, ale to wszytko :D)

Ja wiem, ze tam w sezonie sredni poziom IQ na metr kwadratowy przybiera wartosci takie, jak temperatura wody w morzu, ale to nie jedyny powod, zeby codziennie karmic wszystkich tanimi przyspiewkami rodem z wesela.

Cale szczescie, ze juz wrocilem i wroclawska Droga do Mekki na wyciagniecie ucha jest ;p

Edytowane przez speedX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...