Skocz do zawartości

Tajemnice Smallville; "Smallville"


smallv86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

A ten 9 sezon to ostatni? :F

Serial wygasa po przeniesieniu akcji do Metropolis, zaczyna sie konczyc w momencie pojawienia sie zielonego pedała z łukiem. Kategoryczny koiec tego serialu ma miejsce po "zabiciu" Doomsdaya

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Czasami było genialnie, czasami kiczowato. Serial przestałem oglądać na bieżąco jakoś ok. 6-7 sezonu ale każdy Season Begin i Finale oglądałem.

 

Wczoraj wyemitowano ostatni odcinek Smallville. Nie porywał za bardzo, scenarzyści mogli się jakoś lepiej postarać ale ostatni moment przed napisami końcowymi pięknie podsumowuje te wszystkie 10 lat przygód młodego Supermana.

 

Na zakończenie klip podsumowujący cały 10-letni okres istnienia pierwszego serialu którego każdy odcinek oglądałem jako dzieciak z wypiekami an policzkach :

 

http://www.youtube.com/watch?v=Duw3SmvXj-Q

 

R.I.P. Smallville.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

szczytowa forma serialu to odcinek w którym jedna taka blondyna teleportuje się clarkowi do wyra, a tu nagle jego stary jak rasowy cock-blocker pakuje się do pokoju i poucza go nt. zapraszania roznegliżowanych dziewcząt w środku nocy. po tym traumatycznym wydarzeniu clark podświadomie wypiera w sobie ewentualność zaruchania lany lang i serial stacza się po równi pochyłej by w końcowych sezonach przeobrazić się w niskiej jakości CGI shit-fest w metropolis profanujący wieloletni dorobek komiksów osadzonych w uniwersum DC.

 

po drodze pojawia się jeszcze lois lane, która jest okej du.pą.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dotarłem do połowy sezonu nr 3 i o ile pierwszy był taki przeciętno/dobry z dobrym finałem, to dalej jest już lepiej i coraz lepiej.

Właśnie skończyłem świetny odcinek Asylum, gdzie Lexa wtrącili do wariatkowa (właściwie już odcinek wcześniej) i przewijają się tez 3 meteor freaki z poprzednich sezonów. Niezła zmiana klimatu jak na konwencję tego serialu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...