Skocz do zawartości

Tajemnice Smallville; "Smallville"


smallv86

Rekomendowane odpowiedzi

Browary + Chipsy 12.50pln

Sezon 6 Smallville HD 39.55$

All new episodes w 1080p -for free :D

Widok zasmuconej Chloe w Smallville "Veritas" - bezcenny ;(

za wszystko inne zaplacisz scenarzystom :D

 

Smallville to taki serial ktory sie kocha albo nienawidzi jak to powiedzial Mazzi

mnie- zaslepionego fana nigdy ten serial nie zmeczy :)co nie znaczy ze musi trwac w nieskonczonosc :PP

Mysle ze bylo by dobrze zeby serial zakonczyl sie na 8 sezonie i mam nadzieje ze w ostatnim odcinku clark przymierzy czerwona peleryne ;)( i nie koniecznie z lois u swojego boku)

pozdro dla fanow samllville jak i supernatural

P.S. szkoda Jericho ;(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

a co tu sie dzieje ???

Fani SMALLVILLE przeciesz serial jescze zyje!!!!

jak wam nie odpowiada to odpalci sobie pierwszy sezon ( mizaga!!!!)

wroca wspomnienia ,stare dobre czasy ;) Nowe odcinki wcale nie sa takie tragiczne (Doomsday rules

jak zawsze ponazekam na utwory muzyczne - ktorych ciagle brak :/ ( nie dotyczy supernatural - eye of the tiger) ;D

Odnośnik do komentarza

Wielka niespodzianka dla mnie bylo pojawienie sie Maximy. Aktorke wybrali cudowna, urzekla mnie ;] Na razie niezle, ale bez rewelacji czekam na "rozkrecenie sie" Doomsday'a, no i na Lexa.

Pierwszy sezon miazga? A gdzie tem, drugi i w szczegolnosci trzeci to bylo cos!

 

Edyta z 08.11

Ostatnie 2 odcinki mnie zniszczyly, nie wiem jak oni to robia, ze to juz 8 sezon a z odcinka na odcinek jest coraz lepiej! Az mnie ciekawosc zzera co bedzie dalej!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przyznam, że Smallville zaczęło mnie nudzić, poprzednie kilka sezonów było słabych lotów, oglądałem z nudów na zajęciach, ale w tym się w końcu postarali. Ostatnio odcinek, to chyba szczytowa forma serialu od niepamiętnych czasów. Aż mnie skręca, że teraz czeka nas długa przerwa w emisji, bo cliffhanger niewąski.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

te serie czytalem 17 lat temu jak byłem szczylem, wiec nie pisz mi czego bym nie napisał. idjotą nie jestem stwierdzenie że ma "dojsc do lexa luthora" to sam mozesz sobie przypisywać.

 

znam te postać na wylot, gdy w komiskach DC zapanowała moda na godzine zero i pozabijanie superbochaterów bo sprzedaz drastycznie spadła taki zabieg okazał sie strzałem w 10. pamietam że nawet w Telexpresie mówili o śmierci Supermana na ulicach metropolis. w tym samym momencie mozna bylo czytac o kryzysie w wielu komiskach, min. batman na wózku, x-men w rozsypce. to sie swietnie sprzedawało.

 

troche nie na miejscu wydaje mi sie umieszczenie tej postaci w serialu. ale jesli taka jest koncepcja scenarzystów to niech tak będzie. ciesze sie ze serial przetrwał aż 8 sezonów co nie udaje sie wielu fajnym serialom. tu akurat pomysłów nie brakuje. na początku wydawało mi sie ze Smallville to opowieść o młodym Clarku Kent zanim ten został S ale teraz zaczynam dostrzegać to że luźna interpretacja świata stworzonego w komiskie to przepis na sukces :] jak sięgne pamięcią do komiksów to otwiera sie cała galaktyka możliwości. Draaga, Maxima, Lobo, Braniac, Darkseid, Metallo, to tylko kawałek tego co można pokazać. a jesli scenarzysci sięgają już teraz po Doomsday'a, ktory pokazal sie pod koniec zycia S to wiele innych postaci mozna by wplesc w fabule bez szkody dla serialu :)

Odnośnik do komentarza

sezon 8 odcinek 15. nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak mozna przez 5 lat patrzec na te stodołe i niebieską koszule, czerwoną kurtke. <_< przez półtora miesiąca oglądałem po 4 odcinki dziennie az do s08e15. Dzien w dzien mozna sie przyzwyczaic ale nie przez 5 lat :mellow: to było by niedowytrzymania.

 

odcinki utrzymane w tej samej konwencji, podobna do siebie spokojna dopasowana do wydarzen klimatyczna muzyka, rewelacyjne efekty specialne. dawka dobrego chumoru, fajne postacie to wielki plus tego serialu.

 

no i LOBO pracował dla Legion wiec nie widze powodu dla ktorego niemogl by sie pojawic w smallville.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dla tych którzy nie oglądali dalej Smallville lub czekali aż wyjdzie cały sezon napiszę krótko: dno...

Scenarzyści przeszli samych siebie. Walka z Clarka z Doomsdayem trwała uwaga! Około minuty z czego w skrócie Clark łapie samochód, dostaje kilka ciosów, jeden w zwolnionym tempie po którym przelatuje przez budynki. Później Clark łapie pod pache Doomsdaya i wykonuje jeden skok z środka miasta i idealnie wpada do tunelu, w którym detonuja ładunki. Wielki wybuch i przez kolejne 10-15 minut odcinka nikt nie pyta się o walkę, Clark niczego nie pamięta i koniec... nie chce spoilować ale w taki sposób można opisać finałową walkę z Doomsdayem.

Odnośnik do komentarza

Tak dla odmiany, mi sie podobało. Moze dlatego, ze nie liczyłm na jakieś Mortal Kombat z Doomsdayem. Finał jak cały sezon - dobry. Chociaz bywały lepsze.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

podobalo ci sie?? to najrogszy sezon w calej historii smallville. brakowalo mi podejrzliwych kwesji Lexa, wysmienitych gierek Lyonela, jak wiadomo w komisie Jimmy zyl gdy S napizdzal sie z Doomsdeyem, ktos kto zrobil ten sezon powinien trafic na głęboką syberie na ciezkie dozywotnie roboty <_< spodziewalem sie walki na caly finalowy odcinek, wraki na ulicach, rozwalane domy, budynki, wiezowce, a dostalem jakąs popierdółke ktora nie trwała minuty. WTF?? <_< ja to piepr.ze następny sezon jesli wogóle powstanie to najpierw sciągam wszyskie odcinki szezonu a potem lykam calosc. moze lex wroci, moze jednak nie zginął.

 

 

ale po tym co tu widzialem wiem ze wiele rzeczy jest robionych zupelnie od nowa, bez zadnego odniesienia do komiksow. az zal czasami dupe sciska, tyle fajnych motywow poszlo w piz.du

 

najgorszy sezon ever ... a za final ktos powinien trafic do więzienia

Odnośnik do komentarza

Jak cofniesz strone to zobaczysz, że nie tylko mi ten sezon się bardzo podobał. IMO jeden z fajniejszych. Brakowało Luthorów, ale mniejsza o to. Finał nie był rewelacyjny, ale też zły nie był.

 

jak wiadomo w komisie Jimmy zyl gdy S napizdzal sie z Doomsdeyem, ktos kto zrobil ten sezon powinien trafic na głęboką syberie na ciezkie dozywotnie roboty

To obejrzyj odcinek jeszcze raz i powiedz co stoi na przeszkodzie, żeby Jimmy żył przy pozniejszej walce Superman Vs Doomsday?

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

nie musze oglądać. wiem co jest furtką do 9 zesonu. motywu z pierscieniem nie zakonczyli, bo to oto chodzi, jedyny motyw póki co. skoro Lex niezyje (podobno) to nie bylo by juz nic ciekawego. ale widac Lois cos zakreci i wiele postaci wrócic moze do zycia, kwestia tylko jak daleko sie cofnie tworząc alternatywną rzeczywistość 8) albo jak daleko w przyszlosc.

 

mysle ze kazdy z was chcial zobaczyc Doomsday'a w serialu no i doczekalismy sie. zyebali <_< moge pisac zeby tylko LOBO nie zchrzanili ale po co. wiadomo jak to sie skonczy, w smallville bylo juz tyle abstrakcji ze mozna to ciągnąc dalej.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie mowie ci o 9 sezonie, a o Jimmym. Ten co umarł to nie ten Jimmy z komiksu, a ten bachor (też Jimmy) co "ma iść w ślady brata"

 

Lex na 101% wroci.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Lex powroci, jako Zod.

Nie wiem jak mozna ogladac tyle lat Smallville i miec dalej pretensje, ze serial nie odzwierciedla komiksu. Przeciez juz dawno mozna bylo zobaczyc ze jest to raczej luzne nawiazanie do przygod Supermana i takie podejscie trzeba miec, zeby moc to ogladac bez zgrzytow. Jak pisalem wczesniej, dla mnie 8 sezon jest najlepszy, poza finalem. No bo skoro przez te 20 odcinkow bylo takie wielkie halo o Doomsday'u to nie mozna bylo nie oczekiwac porzadnej, dramatycznej napier.dalanki na ulicach Metropolis. A tu co? 2 ciosy i po walce, dziekuje bardzo, w du.pe niech se wsadza. To juz pojedynek Clarka z Jonathanem w 2 odcinku 3 sezonu byl o wiele ciekawszy. Marzy mi sie scena kiedy Doomsday niczym w komiksie wydostaje sie na zewnatrz i moze w koncu zobaczymy to na co czekalismy.

No i mam nadzieje, ze szybko pokaza co robila Lois w przyszlosci, bo pewnie tam trafila.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...