Skocz do zawartości

Koncerty - terminy, relacje, wrazenia


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Nova Rock - Austria, Nickelsdorf (19-21.06.2009)

 

Fajnie zorganizowany festival patrząc z punktu organizacyjnego to Polska jest ajkieś 10-20lat do tyłu. Dwa minusy tego Festu to, że koncerty niektóre się pokrywały i nie zobaczyłem niestety Slipknot, bo wybrałem oczywiście koncert Faith No More. Metallica trochę się też pokrywała z NIN, więc spózni9lem się na Mete aż 40min. A propos konceretu Metaliki to z 40tys. zrobiło się może z 6tyś bo tak padał deszcze, że nawet chłopaki z Metaliki co po chwila przerywali konceret, lało nie miłosiernie, ale dotrwałem do końca koncertu:) A drugi minus to ceny żarcia i picia piwo po 5 euro , hot-dogi za 4,5 euro - masakra:( Nie będę się rozpisywał o każdym koncercie na którym byłem, bo i tak pewnie nikt by tego nie przeczytał Powiem tylko tyle, że dla takich konceretów jak Faith No More, Nine Inch Nails, Metaliki w deszczu:) Chrisa Cornella, Trivium czy genialnym konceretem Machine Heada jako headlinera warto było dać tyle kasy i jechać tyle km:)

 

I tradycyjnie pomęczę was moimi nagraniami:)

 

 

 

Faith No More:

 

Cuckoo For Caca

 

Ashes To Ashes

 

Midlife Crisis

 

The Gentle Art Of Making Enemies

 

Epic

 

Just A Man

 

As The Worm Turns

 

 

Nine Inch Nails:

 

Somewhat Damaged

 

Heresy

 

The Becoming

 

Burn

 

The Hand That Feeds i przerwane Head Like A Hole

 

 

Killswitch Engage:

 

When Darkness Falls

 

Fixation on the Darkness

 

Still Beats Your Name/Take This Oath

 

 

Chris Cornell:

 

Hunger Strike

 

Outshined

 

Show Me How To Live

 

Cochise

 

Spoonman/Good Times, Bad Times

 

 

Chickenfoot:

 

Chickenfoot Part I

 

Chickenfoot Part II

 

Chickenfoot Part III

 

 

Static X :

 

 

Z 28

 

Destroy All/Cannibal

 

Push It

 

 

 

Trivium:

 

Insurrection

 

We Are The Fire

 

A Gunshot To The Head Of Trepidation

 

Throes Of Perdition

 

Rain

 

 

 

Dimmu Borgir:

 

Dimmu Borgir Part I

 

Dimmu Borgir Part II

 

 

 

Machine Head:

 

 

Bulldozer

 

Seasons Wither

 

Struck A Nerve

 

Hallowed Be Thy Name

 

Davidian

 

 

Odnośnik do komentarza
Co sie stalo, ze przerwalo NIN? wy(pipi)alo prad?

 

No właśnie niewiem, bo NIN przekroczyło aż o 10min czas festiwalowy i mogli się organizatorzy w(pipi)ić i wyłączyli prąd albo jakaś awaria była i prąd wyłączyli. J estem raczej skłonny za tą drugą wersją, bo wtedy strasznie lało, także coś mogło paść...

 

Odnośnik do komentarza

Po 3 dniach na festiwalu w Austrii (19-21 czerwiec) byłem ledwo żywy, ale koncertu Down w Polsce nie mogłem opuścić! Co tu dużo pisać? W zeszłym roku byłem na dwóch konceretach Down i powaliły mnie na kolana, więc tym razem nie mogło być inaczej! I nie zawiodłem się koncert super a polska publiczność dała popis tak jak było w zeszłym roku w Stodole! Do czego mogę się przyczepić to tylko do długości setu, bo zagrali zaledwie 75min:( Dla porównania w zeszłym roku dali prawie 2h koncert w Stodole... Po koncercie udało mi się spotkać 3 członków kapeli oprócz Rexa i Phila. Jak kręciłem to after party to byłem już strasznie narąbany, więc sorry za mój żałosny angielski... A po koncerecie Down odrazu (to znaczy o 8 rano) pojechałem z shortcutem do Poznania na moje kochane NIN:)

 

Ps. Keenan ukradł mi piwo jak robiłem sobie fotkę z Bowerm:) I jeszcze wpierał mi , że to jego he he he.

 

Nagrałem cały koncert a tu macie niektóre clipy:

 

Lifer

 

N.O.D.

 

NOTHING IN RETURN

 

Stone The Crow

 

Bury Me In Smoke

 

 

After show in Poland (Part I )

 

After show in Poland (Part II )

 

After show in Poland (Part III )

 

 

 

Setlista z koncertu:

 

Lysergik Funeral Procession

The Path

Lifer

N.O.D.

The Seed

Losing All

On March The Saints

Ghost Along The Mississippi

Eyes Of The South

NOTHING IN RETURN

 

Bisy:

 

Stone The Crow

Bury Me In Smoke

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

FESTIWAL LEGEND ROCKA

 

 

Dolina Charlotty

Słupsk

Polska

24.07.2009

- The Troggs

- Wishbone Ash

 

25.07.2009

- NOT T. Rex

- Slade

 

14.08.2009

- Focus

- Budgie

 

15.08.2009

- Arthur Brown

- Chickenshack

- The Yardbirds

 

16.08.2009

- Spencer Davis Group

- Sweet

- Nazareth

 

Ceny biletów:

 

- 24.07.2009 - 70 zł przedsprzedaż / 90 zł w dniu koncertu

 

 

Odnośnik do komentarza
Czemu?

 

 

Cytaty z exo:

 

Info ze strony Epica:

"Epica + some other bands are pulling out of the festival, due to non payment of the deposit. We feel sorry for the Polish fans who were looking forward to the show and hope to get another opportunity to come over to Poland as soon as possible!"

 

Do tego na forum Hunterfestu ludzie piszą, że scena jest składane i ToiToie wyjeżdzają z pola, lulz

 

 

 

 

 

"Możecie mi wierzyć, albo nie ale mam kontakt telefoniczny z Drakiem i dostałem od niego odpowiedź na pytanie czy HF się odbędzie o treści 'Nie wiem. To jakiś koszmar."

 

Cześć. Miałem wyjeżdżać dzisiaj o 17.00 na HF. Mam jakieś 3 godziny drogi autem. Jednak kilkanaście minut temu zadzwonił mój perkusista, który na imprezie miał mieć stoisko, jest na miejscu i podał niepokojące wieści. Mianowicie wszyscy się zwijają, scena jest składana na TIRy. Ma dać mi pewną informację około godziny 16.00. Napiszę tutaj. Pozdro.

 

coś się zaczyna klarować. prawdopodobnie piątek i sobota dojdą do skutku ale na jutro raczej nie mamy co liczyć.

 

Sprawa aktualnie wygląda tak, że scena jest rozkładana "z powrotem" i zaczęli od 16.00 wpuszczać ludzi na pole namiotowe.

 

 

Czy festiwal odbędzie się?

 

Od kilkudziesięciu minut na forach internetowych wre. Ze Szczytna i lotniska w Szymanach dochodzą bardzo złe informacje. Są doniesienia o zwijanej i pakowanej na TIRây scenie, są informacje o wywożonych toi-toiach. Ludzie meldują, że pole namiotowe jest zamknięte.

 

O 16:20 udało nam się skontaktować z organizatorem. Potwierdza, że ma âproblemy na miejscuâ. I w tej chwili jedzie na lotnisko w Szymanach wszystko załatwić. Nie ukrywa, że chodzi o pieniądze, jednak nie jest jasne, czy to w tej chwili pojawiły się jakieś nowe żądania finansowe, czy chodzi o nieuregulowane zobowiązania.

 

Według relacji organizatora â âwszystkie zespoły są na miejscu, ale może zdarzyć się tak, że nie będą miały gdzie zagraćâ.

 

Organizator festiwalu przyznaje, że jeśli nie uda mu się dojść do porozumienia z firmami odpowiedzialnymi za scenę i sanitariaty, to Hunter Fest będzie musiał zostać odwołany. Na razie taka decyzja jeszcze nie zapadła.

 

Jesteśmy w kontakcie z organizatorami Hunter Festu. Informacje będziemy podawać na bieżąco. Najpóźniej do 19.00 powinniśmy poznać oficjalne stanowisko.

 

Na oficjalnej stornie festiwalu brak na razie jakichkolwiek informacji.

 

 

 

przed chwilą w TVP Olsztyn została podana oficjalna info organizatora że

HunterFest się jednak odbędzie

 

beka ;x

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...