Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Matko boska, co to kurwa było. Pomijam że straciłem prawie 2h piątkowego wieczoru, ale tego co zobaczyłem nie zapomnę, a chciałbym. Niech tam się ktoś obudzi i wywali tego Bakero bo to wstyd i hańba co on robi z Kolejorzem. Nosz kurwa jasna, wstyd ludziom w oczy spojrzeć. Mecz stał na tak żenująco niskim poziomie że szkoda nawet poruszać ten temat. Najlepiej skomentował to Wieszczycki: 'No, w dzisiejszym meczu najbardziej porywisty jest wiatr''. I racja. Szkoda że tylko 1:0 było. Jakby dostali w plecak jeszcze z dwie, trzy bramy to może Bakero szybciej by wyleciał. Jeszcze Kikut i pewnie Muraś za czerwo nie zagrają z Legią.

Odnośnik do komentarza

Generalnie od pierwszego spotkania w którym wystąpił Murawski po powrocie z Rosji zacząłem się zastanawiać jaki terrorysta zdecydował się zapłacić za niego 1 mln euro, przecież to jest nasz najgorszy pomocnik, już Mikołajczak ma więcej celnych zagrań. Pogorzelczyk chyba za dużo flaszek obrócił z Kadzińskim, to jest jedyne wytłumaczenie.

 

A wracając do meczu - ze Śląskiem powinna być porażka, dzisiaj powinna być porażka już od akcji Sobiecha na początku, z Podbeskidziem nie powinniśmy strzelić bramki...

 

Jak dobrze że Bakero ma kontrakt jedynie do maja, Skorżę cenię od dawna, a wszystko wskazuje na to, iż to będzie kolejny trener Kolejorza.

Odnośnik do komentarza

Cenić go pewnie można, może jest np. uczciwym człowiekiem, ale wyniki ma fatalne. W sam raz, żeby wykończyć Lecha, kiedy Legia będzie już konać.

 

 

Trzecie miejsce z Amicą Wronki w lidze, dwa mistrzostwa z Wisłą na przestrzeni trzech lat...Fakt, wyniki ma fatalne :)

 

A Legia to nie jest drużyna, to jest pastwisko skończonych zagranicznych piłkarzy pokroju Manu, to jest zespół który musi posiłkować się zawodnikami Lechii Gdańsk, gdyż aktualna "koncepcja" nie wypaliła, jak zwykle zresztą.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

 

Trzecie miejsce z Amicą Wronki w lidze, dwa mistrzostwa z Wisłą na przestrzeni trzech lat...Fakt, wyniki ma fatalne :)

 

A Legia to nie jest drużyna, to jest pastwisko skończonych zagranicznych piłkarzy pokroju Manu, to jest zespół który musi posiłkować się zawodnikami Lechii Gdańsk, gdyż aktualna "koncepcja" nie wypaliła, jak zwykle zresztą.

 

A wasz Wołąkiewicz to skąd niby jest?

Odnośnik do komentarza

Cenić go pewnie można, może jest np. uczciwym człowiekiem, ale wyniki ma fatalne. W sam raz, żeby wykończyć Lecha, kiedy Legia będzie już konać.

 

 

Trzecie miejsce z Amicą Wronki w lidze, dwa mistrzostwa z Wisłą na przestrzeni trzech lat...Fakt, wyniki ma fatalne :)

 

Osobiście uważam, że jest różnica między czasem teraźniejszym ("ma") i przeszłym ("miał").

 

Są różnorakie konsekwencje istnienia czasów - przykładowo, nie widziałbym zbawcy w postaci trenera, który co prawda w 2002 r. zajął rewelacyjne trzecie miejsce z Amicą Wronki, ale przez ostatnie dwa lata mając - jak na polskie warunki - chory budżet do dyspozycji totalnie kompromituje swoje kolejne kluby. W Wiśle może właściciel aż tak nie szastał, ale nie wierzę, że trener Levadii Tallin miał lepsze warunki. Skoro "kiedyś coś wygrał" jest wystarczającym kryterium, to Lech powinien zatrudnić Pawła Janasa, ćwierćfinał LM gwarantowany.

Odnośnik do komentarza

Spali Maiden. Nie każdy siedzi na trybunach z ipadem i na bieżąco komentuje mecz, tak jak robisz to Ty - najwierniejszy kibic Legii :potter:

 

Parafrazując Twoje nicniewnoszącedodyskusjidwulinijkowce - cieszy mnie tak wielkie zainteresowanie Kibolami Lecha ze strony czystej krwi warszawiaka :whistling:

 

 

ONTOPIC

 

77331.jpg

 

Polonia Warszawa – Lech Poznań 1:0

W 21. kolejce Ekstraklasy Lech Poznań przegrał w Warszawie z Polonią 0:1. Zwycięską bramkę dla Czarnych Koszul zdobył w 83 minucie Artur Sobiech.

 

 

Gdyby nie Krzychu, to byśmy dostali i 3-0 ;/ JMB - (pipi)j już.

Na plus doping - tak mała grupa Kiboli przekrzyczała Polonistów :lol:

Zachowanie Smolarka to jakieś nieporozumienie, tak się odgrażał że Manu to prowokator itp. itd., a i tak dostał czerwoną za faul na nim XD

Mecz z Legią bez Stilica to będzie coś strasznego :(

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie Ipadem, a telefonem, i w przerwie meczu <3 Ale cieszy mnie, że z dużą uwagą śledzisz moje gadżetowe zakupy. Widać, musisz mi ich bardzo zazdrościć.

 

 

Dziwne, po wygranych meczach, komentarze pojawiały się w temacie tego samego wieczora. Skoro muszę was wywoływać do tablicy, to wnioskuję, że były baty od słabiutkiej drużynki z Muranowa?

 

 

 

Hahaha, Stonie puszczają nerwy i znowu, gdy mu się walnie bolesną rispostę na prowokację, to wali +20% xD

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie Ipadem, a telefonem, i w przerwie meczu <3 Ale cieszy mnie, że z dużą uwagą śledzisz moje gadżetowe zakupy. Widać, musisz mi ich bardzo zazdrościć.

 

 

Dziwne, po wygranych meczach, komentarze pojawiały się w temacie tego samego wieczora. Skoro muszę was wywoływać do tablicy, to wnioskuję, że były baty od słabiutkiej drużynki z Muranowa?

 

W przeciwieństwie do Ciebie, nie mam mentalnie 13 lat żeby komuś zazdrościć gadżecików na które mnie stać ale których nie potrzebuję :potter:

Prześledź sobie temat i sprawdź kiedy pojawiają się komentarze z mojej strony. Bo ponownie bawisz się w czytanie z fusów i kozich wnętrzności mijając się kompletnie z prawdą i pisząc totalne bzdury. Proponuję też spojrzeć w swój ogródek, bo z nas dwóch to Ty tutaj uchodzisz za kibica sukcesu :potter:

I czytaj posty które napisałem, zanim coś napiszesz Maiden. Możliwe że to dla Ciebie trudne, ale czytaj, w nich na ogół znajdziesz odpowiedź na zadawane przez siebie pytania.

 

Parę fajnych cytatów z WL

Dlaczego Guardiola trenuje Barce ,a Bakero Lecha ?

Bo Guardiola wie co robi , a Bakero robi co wie !

 

Bardzo proszę wszystkich o rozwagę w opiniach! Szczególnie mam tu na myśli tych, którzy nie byli w Warszawie. Pamiętajcie, telewizja kłamie! Zagraliśmy piękny mecz! Zorba65 przybliży nam tą niezrozumiałą dla większości taktykę. Co ciekawe to dopiero początek i nasza gra na pewno będzie wyglądała jeszcze lepiej! Widząc poczynania T. Mikołajczaka jestem tego pewien!

 

Po kiego ch... nastąpiła zmiana na defensywnego pomocnika, podczas gry w dziesiątkę?

 

Bo system gry Bakero jest elastyczny jak żelbetowy słup. Ma być 4-3-3 i ch... Nieważne z kim gramy, nieważne co się dzieje na boisku, nieważne czy gramy 10 na 11, czy 11 na 10 i nieważne czy mamy zawodników do takiej taktyki. Ma być zawsze tak samo i ma być rotacja jak na najbardziej wyj..nej karuzeli jaką możesz sobie wyobrazić.

Pewnie gdybyśmy byli warszawiakami, to byśmy pobili piłkarzy :ninja:

Już naprawdę nie wiem co mam myśleć o JMB. Koleś żyje jakby w innym świecie. Uroił sobie coś i tego się kurczowo trzyma. BoRZe, daj siły dotrwać do końca rundy.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Zrobię Ci frajdę i zagram z Tobą w Twoją offtopową gierkę, i osobiste wzjazdy myster Bjufiful Fejs <3

 

 

I czytaj posty które napisałem, zanim coś napiszesz Maiden. Możliwe że to dla Ciebie trudne, ale czytaj, w nich na ogół znajdziesz odpowiedź na zadawane przez siebie pytania.

 

Zastosuj do siebie Plejboju - to tak odnośnie mojego trzaskania ipadzika na estadio.

 

W przeciwieństwie do Ciebie, nie mam mentalnie 13 lat żeby komuś zazdrościć gadżecików na które mnie stać ale których nie potrzebuję

 

Nie wiem czy Cię stać. Wiem, że mnie stać, myster plejboj :teehee:

 

roponuję też spojrzeć w swój ogródek, bo z nas dwóch to Ty tutaj uchodzisz za kibica sukcesu

 

Chyba wśród Wielkopolan piękna mordko. W szerszym gremium (także na forumingu) uchodzę za kibica który jest wierny Legii na dobre, i na złe :teehee:

 

Jaki był wynik meczu, kto dominował? :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Jesteś komiczny - Twoja drużynka zagrała zły mecz, i gdy prześmiewczo - biorąc z Ciebie przykład - prowokuję Wielkopolan w temacie, to się miotasz i wszczynasz jakieś przedszkolne pyskówki na forumie - ale wiesz co? Zagram w Twoją grę, i Cię podjaram :)

 

 

Dla Ciebie mogę nawet mieć mentalność (chyba o to Ci chodziło, w Twoim językowym rebusie) dziewięcio, sześćio, czy nawet trzylatka.

Istotne są trzy rzeczy pięknisiu (wiem, że jesteś śliczny, bo ochoczo umieszczasz w swoim profilu, coraz to nowsze, bardziej artystyczne foteczki swojej mordeczki):

 

 

a - Mnie nie obchodzi czy Ciebie na coś stać. Ważne, że mnie stać na robienie i kupowanie, tego na co mam ochotę.

b - Za kibica sukcesu uchodzę chyba tylko w oczach Wielkopolan, gdyż szersze gremium (także na forumingu) ma mnie za kibica Legii, na dobre i na złe.

c - Ważne, że nie jestem do Ciebie podobny z buźki. Od kobiet bym się chyba nie mógł wtedy opędzić; a nie jestem typem bawidamka. :teehee:

 

 

I wreszcie, co by uniknąć zainicjowanego przez moderatora offtopu - jakim wynikiem skończył się mecz, i kto dominował?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Z Legią zagramy też bez Kikuta :(

 

Ktoś tu napisał, że Muraś to najsłabszy pomocnik. Nie zgodzę się. Wczoraj po prostu dostosował się do wszystkich. A miał bardzo dobre mecze jak np. ten z Arką. To w sumie dzięki niemu wygraliśmy :thumbsup:

 

Na obrazku Stony widać, że tylko Bosy miał odwagę podejść do kibiców...

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

@Stona, a ja uważam, że wkładanie palców do dupy Smolarkowi przez Arbolede to jest dopiero nie porozumienie. Nie pierwszy raz piłkarze skarżą się na mocno prowokacyjne zachowanie jak go ładnie nazwałeś "Manu", a to że od czasu do czasu za takie "macanki" dostanie w ryj to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

No i przeprosił w wywiadzie pomeczowym. Ale co z tego? Czy nie prościej było dać z siebie więcej na boisku? Jak można w momencie grania z przewagą nagle stracić wszystkie argumenty? Górnik ładnie zagrał pod nas, a my znowu postanawiamy pokazać, że w tym sezonie nie ma co liczyć na jakikolwiek sukces.

 

 

@ofsajd

Nie widziałem, więc nie wiem czy tam komuś palec w dupę wkładał. Na bank prowokował, takie jest też jego zadanie. Tak jak każdego stopera. Niektórzy potrafią to robić, inni nie. Gdyby nie to, to ilość fauli w ataku byłaby o połowę mniejsza. Taką mamy współczesną piłkę. FIFA ma wy(pipi)ane na powtórki tv, to każdy orze jak może.

Manu niestety coraz częściej przesadza z teatrem ;/

Odnośnik do komentarza

On nie ogląda PL piłki. Wypowiada się tutaj tylko po to, żeby pow(pipi)iać innych, taki już jego urok ;)

 

@kilix

Oficjalnego info nie ma, ale Rudnevs powinien grać. Może JMB zrobi kolejną roszadę i wystawi 2 napastników NA RAZ[!] , Rudnevsa i Ubiparipa ? ;> Tylko kto im będzie piłki rozgrywał, jak nie będzie Stilica :/ Kriviec?

Odnośnik do komentarza

Bakero chwali się klauzulą w swoim kontrakcie.

http://mirroruj.net/84e2d9295d76deb2794d9bbf46f31f82

tu macie źródło hiszpańskie:

http://www.mundodeportivo.com/20110408/futbol/internacional/jose-mari-bakero-aqui-ya-no-soy-el-bakero-del-gol-de-kaiserlautern_54138084331.html

 

Jeżeli to prawda to ja wam szczerze współczuję.

 

edit. @Maiden masz bilet? ;]

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...