Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko raz, czemu nie chodziłeś na każdy mecz skoro jesteś tak fanatycznym kibicem?

 

Zresztą, najgorszym świństwem w tym całym krętactwie Lecha z Amicą, jest, że choć Lech Poznań był po uszy ubabrany w korupcję, to - de facto - nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji. Fuzja z Amicą pozwoliła mu uciec spod szubienicy. Paradoksalnie, najbardziej oberwało się ówczesnym piłkarzom Lecha, np. Piotrowi R.

 

Ale jak widać, wielkopolscy kibice, nie odczuwają z tego powodu żadnego moralniaka -najważniejsze, że PRAWNIK wszystkiego dopilnował. Prawda Stona?

 

To chyba Ty zapoczątkowałeś pyskówkę wpadając do topicu by porozmawiać o możliwym przejęciu przez PESPICO praw do stadionu przy Łazienkowskiej 3 - O tyle, to ciekawe, że informacja ta ukazała się tylko na stronach poświęconych Legii. Widać wielkopolski klub jest tak nudny, że jego fanatyczni kibice czytają - przy kolacji - serwisy poświęcone Legii Warszawa. :potter:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Bo wtedy nie interesowało mnie kibicowanie. Co w tym dziwnego?

 

To chyba Ty zapoczątkowałeś pyskówkę wpadając do topicu by porozmawiać o możliwym przejęciu przez PESPICO praw do stadionu przy Łazienkowskiej 3 - O tyle, to ciekawe, że informacja ta ukazała się tylko na stronach poświęconych Legii. Widać wielkopolski klub jest tak nudny, że jego fanatyczni kibice czytają - przy kolacji - serwisy poświęcone Legii Warszawa. :potter:

 

1.Jaką pyskówkę? Gdzie Ty widzisz pyskówkę? Po prostu śmieszy mnie ta nazwa.

2.Mam w pracy kolegę który jest Warszawiakiem i kibicem Legii, od niego o tym wiem, tak więc Twoja teoria legła właśnie w gruzach. :potter: Ja nie zaglądam na stronę Legii.

Odnośnik do komentarza

Bo wtedy nie interesowało mnie kibicowanie. Co w tym dziwnego?

 

Niech zgadnę, zainteresowanie pojawiło się wraz z wynikami i/lub pieniążkami pana Wojciechowskiego :potter: ?

 

Jaką pyskówkę? Gdzie Ty widzisz pyskówkę? Po prostu śmieszy mnie ta nazwa.

 

Mnie śmieszy, że wielkopolski klub, i klub występujący przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie, łączy wreszcie coś więcej niż tylko antagonizm w stosunku do Legii :potter:

 

Jak to ktoś ostatnio napisał na Fejsuniu: "Groclin - Amica: 0-1".

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

 

 

Wrzucasz linka z tabelą i? Co ona ma wspólnego z prawną stroną całego przedsięwzięcia?

 

Jak już wspomniałem Maiden, sprawdź sobie to wszystko od strony prawnej. Masiota to tak zamataczył, że cały czas jesteśmy Lechem Poznań.

 

Nic nie ma wspólnego. WKP Lech Poznań skończył swój żywot 30 maja 2006.To amica Was przejeła a nie odwrotnie.Co tu więcej pisać?

 

Przeczytaj to co napisałem Maidenowi w cytowanym przez Ciebie poście :mellow:

Odnośnik do komentarza

 

Niech zgadnę, zainteresowanie pojawiło się wraz z wynikami i/lub pieniążkami pana Wojciechowskiego :potter: ?

 

 

 

Pudło :potter:

Ale ważne że próbujesz. Podobno najważniejsze, to się nie poddawać.

 

Spadam na OSTRego, nie spamujcie za dużo, żebym później nie musiał brać wolnego, żeby wszystko przeczytać :*

Odnośnik do komentarza

Tej wiara, jak idziecie na mecz to możecie ze sobą przynieść jakieś artykuły spożywcze długoterminowe(makaron, cukier, mąka etc) dla domów dziecka. Będą ustawione samochody specjalne pod stadionem.

 

Tu artykuł o ostatniej zbiórce która miała miejsce na meczu ze Śląskiem. Jedna paczka makaronu to chyba nie majątek. do boju :)

1zf7onl.jpg

Odnośnik do komentarza

Znalezione na weszło

 

Ściśnij mocno swe poślady

bo inaczej będzie bieda

już Cię dojrzał, już wyczaił

z palcem biegnie Arboleda.

 

On gra ostro i uczciwie

w starciu z nim nie leżą trupy

lecz gdy staniesz mu na drodze

palec wsadzi Ci do dupy

 

Więc posłuchaj mnie piłkarzu

do Ciebie jest moja mowa

chcesz by Manu swoim palcem

zrobił z Ciebie Jacykowa?

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:0

 

299046dsc0156.jpg

 

W spotkaniu 22. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań pokonał Legię Warszawa 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 83 minucie Artjoms Rudnevs

 

 

I to chyba wystarczy :D Podobno mecz był do dupy. Nie wiem, nie widziałem, wieczorem obejrzałem w TV tylko, że Krzychu w prezencie od zająca zamiast ewidentnej czerwonej kartki, dostał żółtą , Lech dostał poprzeczkę zamiast bramki, a Artjoms musiał 2 x strzelić bramkę żeby sędzia ją uznał :D

 

Na trybunach WUCHTA janów , doping jakiś bez szaleństw, oprawy jeszcze nie widziałem, oprawa Legii najlepszą jaka pojawiła się w tym sezonie w sektorze gości, dopingiem jakoś nikogo niestety nie powalili. Zaraz może obejrzę jakieś skróty czy cuś :)



 

77433.jpg

 

77435.jpg

 

a73i3259.jpg

 

a73i3514.jpg

 

a73i3536.jpg

cytat z pewnej starszej pani: ''Ty, patrz warszowioki chyba opone palą'' :teehee:

 

 

I przesłanie do mediów:

 

119016dsc0531.jpg

 

904382dsc0607.jpg

 

182515dsc0634.jpg

 

253974dsc0886.jpg

 

(pipi) wam w twarze dziennikarze!

Odnośnik do komentarza

dla mnie ciśnięcie dziennikarzom i rządowi przez kibiców jest co najmniej bezsensu.

 

gw piszę nieprawdę - są pozwy, są przeprosiny, jest bojkot, ale hejtowanie wszystkich? jeszcze na gw to jestem w stanie zrozumieć, chociaż i tak sto strata czasu.

 

rząd - kibice tematem zastępczym?! to, że ciągle są jakieś tematy zastępcze to norma, ale po co się babrać w politykę? oprawa świetna i w tym temacie powinna wystarczyć.

 

co do meczu to też nie widziałem, ale doping całkiem, a pikniki zawsze będą. w szybkiej piłce powiedział, jakiś pewnie też nie obiektywny dziennikarz, że mecz wyrównany i że zadecydowała skuteczność, że czerwień się należała kotorowi i że jak był spalony to minimalny.

 

to jak gra Lech i cała liga to jest inny temat...

Odnośnik do komentarza

Czemu na meczu nie było zapowiadanego na forumingu kompletu? Mecz zgrał się z jakimś eventem kulturalnym w Poznaniu?

 

 

Może popieraj swoje teorie cytatami...

 

dla mnie ciśnięcie dziennikarzom i rządowi przez kibiców jest co najmniej bezsensu.

 

gw piszę nieprawdę - są pozwy, są przeprosiny, jest bojkot, ale hejtowanie wszystkich? jeszcze na gw to jestem w stanie zrozumieć, chociaż i tak sto strata czasu.

A czy tylko Koszerna pisze pierdoły?

 

rząd - kibice tematem zastępczym?! to, że ciągle są jakieś tematy zastępcze to norma, ale po co się babrać w politykę? oprawa świetna i w tym temacie powinna wystarczyć.

Może po to, żeby jan chociaż będąc na meczu zastanowił się "co z tą polską".

 

co do meczu to też nie widziałem, ale doping całkiem, a pikniki zawsze będą. w szybkiej piłce powiedział, jakiś pewnie też nie obiektywny dziennikarz, że mecz wyrównany i że zadecydowała skuteczność, że czerwień się należała kotorowi i że jak był spalony to minimalny.

Kto tutaj napisał że nie powinno być czerwonej i że bramka nie została uznana słusznie?

 

to jak gra Lech i cała liga to jest inny temat...

cptn obvious

Odnośnik do komentarza
A czy tylko Koszerna pisze pierdoły?

 

nie tylko, ale czy wszyscy dziennikarze tak piszą? wyzywanie ogółu na bank nie poprawi relacji kibice-dziennikarze. nie jest to tylko moja opinia, bo i znajomym w kotle się to nie podobało i ludzie na stadionie jakoś nie specjalnie kwapili się do jechania dziennikarzy.

 

Może po to, żeby jan chociaż będąc na meczu zastanowił się "co z tą polską".

 

czyli jednak dobrze, że kibice babrzą się polityką?

 

głównie chodzi mi o ten plakat. co rząd ma do przepłaconych stadionów czy słabych zawodników?

kibice tematem zastępczym? z dwa dni może media i politycy się tym zajmowali po akcji na Litwie.

dla mnie za krótko, bo patologia jest i to, że w Polsce "kibic" jest bezkarny to też inny temat.

 

Kto tutaj napisał że nie powinno być czerwonej i że bramka nie została uznana słusznie?

 

nikt, chciałem tylko zaznaczyć, ze są obiektywni dziennikarze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...