Skocz do zawartości

Ocena Metal Gear Solid 3


Ocena Metal Gear Solid 3  

293 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena Metal Gear Solid 3

    • 10-
      132
    • 9+
      92
    • 8
      9
    • 7
      2
    • 6
      6
    • 9
      21
    • 8+
      7
    • 10
      175
    • od 4 do 5
      1
    • od 1 do 3
      4


Rekomendowane odpowiedzi

MGS 3 to wedlug mnie najlepsza czesc z serii(MGS na psx i the twin snakes sa u mnie drugie).Ma najlepsza fabule(po raz drugi podczas grania poleciala mi lezka).Grafa i muzyka najlepsze z serii.No i to zroznicowanie-raz czolgasz sie w trawie chwile potem przechodzisz przez bajorko pelne kajmanow,plyniesz w jeziorku potem jakas stara fabryczka,znowu dzungla piekna,laboratorium a nawet gory.Potega,mistrzostwo,cudo.Jako jedyna z czesci nie ma backtrakingu.Co prawda kiedy idzie sie do laboratorium(granin) to potem sie wraca ale kiedy sie szlo do lab to byla noc a jak sie wracalo to byl dzien i byl boss wiec takie cos moze byc.No i jeszcze raz to zroznicowanie....na ekranie nic sie nie dzieje nudnego.W innych czesciach mozna sie bylo troszenke znudzic tym co widzimy(te same pomieszczenia itd.)ale nie w tej.Bossowie i walki z nimi tez super ale raczej na rowni z tymi z jedynki.No i w jedynce byl gray fox :).Jedyny minus to za mala swoboda jesli chodzi o wchodzenie na drzewa.Niby taki super agent a nie potrafi wejsc na drzewo na ktore ja bym normalnie wlazl,moze tylko na te co sa porosniete(przesada).No ite patenty-kamuflaz,leczenie,jedzenie.Szkoda ze ulatwili sprawe z leczeniem(nie potrzebna jest kolejnosc czynnosci),wolalbym aby bylo normalnie.Nie przeszkadza mi to ze zwierzeta zamieniaja sie w charakterystyczne paczki do zebrania tak samo jak nie przeszkadzala mi kamera(chociaz z nowa lepiej).Ta gra to mistrzostwo swiata :)

Edytowane przez AumaanAnubis
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to 9=/10. Gameplay nie jest wcale taki zaje.bisty. Największą padaką jest strasznie wolne podnoszenie się z ziemi, no i czemu jak Snake chowa się w trawie, to kamera przeskakuje na FPP i nie da się jej oddalić? WTF? Tak samo Konami zrobiło krok w tył jeśli chodzi o pływanie, po chu.ja widok przeskakuje w FPP? Gra broni się świetną historią, ale taki Resident Evil 4 (wiem, głupie porównanie) zjada jako całość tego Metala.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie pływanie jest OK, nie przeszkadza mi taki widok, ba, lepiej się pływa, w takim MGS2 nigdy dokładnie nie umiałem pływać :(.

W Residenta nie grałem, nie wypowiem się na temat, ale wiem, że MGS3 dla mnie już chyba nic nie pobije.

Odnośnik do komentarza

Wystawiam MGS3 10/10. Rewelacyjne cut-scenki, wspaniala fabula, postacie, zakonczenie, klimat, survival, walki z bossami - to jest klasa sama w sobie! No i w dodatku byl to tak naprawde pierwszy MGS, ktory wciagnal mnie pod wzgledem gameplay'u, nawet pomimo beznadziejnej kamery. Przyczajka i Headshoty górą :( Calosc uzupelniaja liczne smaczki i sekrety. Dla mnie mistrzostwo! A wspominalem o perfekcyjnej jak na PS2 grafice? :(

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
A wspominalem o perfekcyjnej jak na PS2 grafice? :/

 

perfekcyjna to ona nie jest. w chroynyj prud na brzegu załącz widok fpp, poobracaj gałką i zdziwko

Nie czepiajmy sie szczegolow :) Mowie o grafice jako calosci - perfekcyjnie wykonane postacie, swietne otoczenie, plynna animacja no i cut-scenki na bardzo wysokim poziomie.

 

Zapomnialem wspomniec o muzyce. Jest swietna, ale mi osobiscie bardziej przypasila w pierwszym MGS. Japonska, od razu idzie to odczuc! Budowala wspanialy klimat, a motyw przewodni zna chyba kazdy szanujacy sie konsolowy gracz!

Odnośnik do komentarza

Wku...ia mnie w tej grze żarcie wszystkiego co się rusza . A już nie kapuję po co dali to leczenie . Gra wcale nie rewelacyjna . Dwójka chyba lepsza jednak . Jedynka poza zasięgiem . Ocena 8+ . Podpisuję się pod słowami Zwyrodnialca .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
Wku...ia mnie w tej grze żarcie wszystkiego co się rusza . A już nie kapuję po co dali to leczenie . Gra wcale nie rewelacyjna . Dwójka chyba lepsza jednak . Jedynka poza zasięgiem . Ocena 8+ . Podpisuję się pod słowami Zwyrodnialca .

Ty chyba uposledzony jestes?! "Po co dali to leczenie"-po (pipi) ,lol!!!

Leczenie to jeden z lepszych pomyslow i nie zdziwie sie jesli ktos predzej czy pozniej go podlapie.Co do jedzenia to fakt ze trzeba sie przyzwyczaic do tego zamieniania sie zwierzat w te paczki.innym to nie przeszkadza(mi)inni tego nie nawidza.Skoro taka gra jak mgs 3 nie zasluguje na ocene 10 a gta san andreas tak to cos jest nie tak....

Nie,mgs2 napewno nie jest lepszy od mgs 3....Mgs 3 jest lepszy wedlug mnie nawet od mgs'a na psone....

Odnośnik do komentarza

Myśle że 9+ bo całość.

Grafika 10

Dźwięk 10

Fabuła 10-

Kamera 8-

Grywalność 10

 

moja ostateczna wynika w większości z tego że MGS 3 nie ma secjalnego powiązania z MGS 1 i 2 co jest dużym minusem, dalej to oczywiście kamera, szlag trafia nieraz. No ale ta gra pokazuje klase, ma klimat no i bądź co bądź fabuła jest dobrze ułożona. Ale oczywiście warto jest wydać trochę kasy na tą gre.

Odnośnik do komentarza
Wku...ia mnie w tej grze żarcie wszystkiego co się rusza . A już nie kapuję po co dali to leczenie . Gra wcale nie rewelacyjna . Dwójka chyba lepsza jednak . Jedynka poza zasięgiem . Ocena 8+ . Podpisuję się pod słowami Zwyrodnialca .

Ty chyba uposledzony jestes?! "Po co dali to leczenie"-po (pipi) ,lol!!!

Leczenie to jeden z lepszych pomyslow i nie zdziwie sie jesli ktos predzej czy pozniej go podlapie.Co do jedzenia to fakt ze trzeba sie przyzwyczaic do tego zamieniania sie zwierzat w te paczki.innym to nie przeszkadza(mi)inni tego nie nawidza.Skoro taka gra jak mgs 3 nie zasluguje na ocene 10 a gta san andreas tak to cos jest nie tak....

Nie,mgs2 napewno nie jest lepszy od mgs 3....Mgs 3 jest lepszy wedlug mnie nawet od mgs'a na psone....

 

Przecież to tylko moja ocena tej gry a ty jakieś napinki robisz niepotrzebne . Dla mnie leczenie złamanych kości i żarcie krokodyla co pięć minut nie jest cool a ty sikasz pewnie na widok Sneaka żrącego węża czy żabę . Mi się to nie podoba , a Ty postaraj się to zrozumieć . Wyluzuj stary , to tylko gra .

 

A GTA dla mnie mogliby wogóle nie wydawać . To tylko gra na ósemkę . Typowy średniak hehehe

Odnośnik do komentarza

W jaka wersje mgs'a 3 ty grales ze mosiales zrec co 5 minut :) ?

W virtuous mission wcale nie trzeba jesc.w snake eater wystarczylo zjesc moze z 10 razy.no chyba ze nie miales pojecia gdzie isc i biegales w kolko to i moze wiecej razy musiales jesc.A pozatym gdyby nie bylo mozliwosci jedzenia i leczenia to co to by za "survival w dzungli" byl?GTA to tez dla ciebie srednia gra??kurcze to jestem ciekaw w jakie ty gry grasz ;)

Odnośnik do komentarza

Boże wielka dyskusja o ocenie MGS3, wiadomo że dzisiaj gra nie robi już takiego wielkiego wrażenia pod wzgledem gameplayu w dobie gier na PS3 czy 360. Gdy gra wyszła w 2004 roku to zarządziła (pomimo kilku archaizmów - kamera, zwolnienia animacji, lewitujące puszki itp.), czy to zaslugując na ocenę 9 czy 10 to mniej istotne. Ale ta seria to przede wszystkim FABUŁA.

Odnośnik do komentarza
Boże wielka dyskusja o ocenie MGS3, wiadomo że dzisiaj gra nie robi już takiego wielkiego wrażenia pod wzgledem gameplayu w dobie gier na PS3 czy 360. Gdy gra wyszła w 2004 roku to zarządziła (pomimo kilku archaizmów - kamera, zwolnienia animacji, lewitujące puszki itp.), czy to zaslugując na ocenę 9 czy 10 to mniej istotne. Ale ta seria to przede wszystkim FABUŁA.

 

 

 

Ja tam zadnych zwolniej animacji nie mialem jak gralem :P Moze jakis bonus od zycia dostalem....

A gra robi nawet dzisiaj wrazenie.Nie porownuj ja pozatym do gier na x360 i ps3 pozatym gry na te konsole oprzocz grafy niczego takiego wspanialego nie pokazuja.Gameplay taki sam jak w grach na ps2 czy inne konsole.

Odnośnik do komentarza

Kurde, tak czytam - God of War to ponad 10h gry, God of War II to ponad 15 h gry, MGS3 to jakieś 20h... Jak wy to robicie? GoW (z filmikami, żeby nie było) i GoW II zajął mi odpowiednio 6 i 11 h. MGS3 (z codeciem, filmami i bawieniem się) zajął mi 15 h! Krótkie te gry, krótkie.

 

IMO dziś MGS3 nadal jest zarąbisty. Fabuła to sprawa ponadczasowa, ale grafika nadal daje kopa, a sam system gry nie jest taki zły. Według takiego myślenia, że "dziś gra już nie jest taka super", MGS w ogóle ssie pałkę ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość coopa

Dałem 9. Bardzo mi się podobała, jednak pierwszy MGS zrobił na mnie większe wrażenie. MGS3 ma muzykę jakby trochę z Bonda (a to mi nie pasuje), bossowie dają poniekąd radę pod względem charakteru (Ocelot rządzi), jednak ich rozwałka nie sprawiała mi zbytniej przyjemności. Nie jest to moja ulubiona gra, do "jedynki" jak dla mnie daleko, ale i tak jest o wiele lepiej niż w MGS2. A animacja mi też kilka razy przycięła, ale to nie FPS aby mi to przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajna gra,wyjasnia wiele spraw zwiazanych z fabula serii i daje do myslenia...

Oczywiscie dla tych,co zagrali nie majac wczesniej doczynienia z seria,bedzie gra "tylko" dobra.A juz najgorsi sa tacy,ktorzy slyszeli,ze gra jest super-duper,napala sie a tu ... duzo filmikow gadek,fabula i rozczarowanie,bo oczekiwali bezmozgowej strzelanki :)

Polecam bardzo

Odnośnik do komentarza
Bardzo fajna gra,wyjasnia wiele spraw zwiazanych z fabula serii i daje do myslenia...

Oczywiscie dla tych,co zagrali nie majac wczesniej doczynienia z seria,bedzie gra "tylko" dobra.A juz najgorsi sa tacy,ktorzy slyszeli,ze gra jest super-duper,napala sie a tu ... duzo filmikow gadek,fabula i rozczarowanie,bo oczekiwali bezmozgowej strzelanki :)

Polecam bardzo

Niekoniecznie. Wielu graczy zainteresowało się serią zaczynając właśnie od MGS3. To świetna gra nie tylko dla fanów. Nie trzeba znać poprzednich części by dobrze ją zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Mr. Blue
dla mnie zwyczajna 8, mgs3 to juz gra jak wilele innych wiec niczym na 10 nie zasluguje.

 

Powiedz mi, kochaniutki, w jakiej grze (obecnie) masz taki system kamuflażu (nie licząc MGS4)? W jakiej grze, leczenie przeprowadzono w taki sposób(Nie licząc Drauma Center)? Która gra, tak przyciąga do ekranu? W której grze, możesz z pewnym bossem walczyć nawet 3 godziny? W której grze, są tak świetne hitboxy? W której grze, tak przejmujesz się losami bohaterów?

 

Która gra, tak przyspawa cię do monitora, tak jak ta?

 

Mało odpowiedzi?

 

A, bo widzisz, dlatego właśnie MGS3 jest taki wyątkowy. Pełne 10 (dla wersji Subistance)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...