Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Ostatnio obejrzałem:

Saga zmierzch" Zaćmienie", Jutro będzie futro, Czwarty stopień.

Zaćmienie mnie nie porwało nawet sie wynudziłem wręcz, jesli czytałes/as książke film tez warto zobaczyć (jak z harrym potterem) dla mnie 4/10 na plus wyszły efekty specjalne, w końcu to bieganie po lesie wampirów i wilkołaków jakoś wygląda a nie jak w serialu power rangers. irytowaly mnie sceny "miłosne" wyznawanie miłości jest co 5 minut i az sie rzygać chce IMO.

 

JUTRO BEDZIE FUTRO film mnie rozczarował, humor podobny do kacvegas, co drugi tekst to bluzg, john cussak kiepściutko! tępy humor dla niezaspokojonych nastolatków ( co drugi tekst dotyczy "robienia berła") i główna atrakcją filmu są przelatujące cycki i genitalia. jeśli bawi cie wyrywanie cewnika z penisa i oblewanie moczem kumpli to film dla ciebie! dla mnie 2/10

 

no i Czwarty stopień: musze przyznać. kilka razy przestraszyłem się :teehee: horror/thriller straszy na podobnej zasadzie co paranormal activity czyli głównym czynnikiem "strachliwości: jest nasza bania :turned: szczerze polecam dla mnie 8/10 no i prosba film do obejrzenia w kinie, na kompie juz tak nie straszy.(wiadomo)

jutro nowego shreka ogarniam, skrobne jutro coś.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

john kłusak = najbardziej irutyjacy morda aktor wszechczasow, dla mnie seagal jest lepszy, widze ze jest w obsadzie i nie ogladam filmu.

 

jeszcze ciekawostką jest to że w filmie JUTRO BEDZIE FUTRO gra epizod chevy chase (ten gościu od rodziny grisłoldów i golfiarzy) boże jak on wygląda. widac teraz jak wygląda na starość człowieczek który przez pół zycia nadużywał dragów i alkoholu.

 

kjusaka też nie lubie :potter: w samych balasach ostatnio gra.

Odnośnik do komentarza

I love you Phillip Morris - 7+/10 czyli bardzo dobry film. Dla takiego niedojrzałego homofoba jak ja to najlepsza komedia od czasów Wzgórza złamanych serc. Polecam. Plus za aktorstwo, chłopaki mieli niezły ubaw. Nie mogę się doczekać wersji dvd z nieudanymi scenami.

 

 

Kick-ass. Nie widziałem komiksu, nie mam porównania i za film daje 9/10. Dobra akcja, masa humoru, świetny ost i fajne wykonanie.

 

Kick-ass, potwierdzam dobry film, ale 9/10 to przesada, ale 8/10 owszem, OST daje rade(prodidży:)

Odnośnik do komentarza

"A-Team 2010"- Arkejdowe kino akcji w najlepszym wydaniu. Masa odniesień do serialu które każdy fan powinien bez problemu wyłapać. Aktorsko jest dobrze oczywiście jak na kino akcji - Sharlto Copley jako Murdock miażdży system. Film lepszy przynajmniej o dwie klasy od przereklamowanego " The Losers". Warto zostać po napisach końcowych ponieważ na wytrwałych czekają dwie miłe niespodzianki :) . Dla zwykłego zjadacza chleba "Ej Tim" 7/10 , dla fana 8 może nawet 9/10.

Odnośnik do komentarza

Repo Men - Do obejrzenia. Oglądając ostatnie kilkanaście minut myślę sobie - o urwa, ale pojechali i z(pipi)ali ten film. A tu na sam koniec niespodzianka :D Czyli nie jest źle. Teoretycznie film w kilku miejscach przegięty ale końcówka to w jakiś sposób wyjaśnia. No i imho bezsensowne motywy z dziobaniem w ciele na żywca. Nigdy mnie to jakoś w filmach nie jarało, a tutaj trochę tego jest. Aktorsko film leży i kwiczy [mudżin nie ratuje go wcale] ale chyba tak miało być ;)

 

7=/10 [za zakończenie]

Odnośnik do komentarza

Shrek Forever - nooo to, to ja rozumieeem. W przeciwieństwie do trójki trzyma poziom fabularny (Shrek i kryzys wieku średniego? Bomba) i o wiele bardziej bawi (pojawia sie wiele smaczków, odwołan do popkultury). Widac, ze film robiony pod 3D, bo jest się czym zachwycac podczas oglądania. Dwojki nie przebija, ale plasuje się tuż przed cześcią pierwszą w moim rankingu. Polecam. 8.5/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

TEKKEN

 

Zawiodłem się. Film jest do obejrzenia ale ma parę minusów:

A, dam jednak w spoilerze.

 

 

- Heihachi Mishima, który w ogóle nie walczy

- żaden zawodnik oprócz Bryana chyba nie wykonał ani jednego ciosu z gry (w sensie żadnego charakterystycznego)

- Christie Monteiro nie walczy Capoeirą tylko jakimś Bai Guan czy cuś

- walki krótkie w uj

- Kazuya napier.dalający toporkami WTF

- w czasie każdej walki Jin doznaje cudownych fleszbeków z Jun i dzięki temu z przegrywającego odrazu wygrywa

- nie ma Paula i Kinga w filmie o Tekkenie, helou!

- Jacki WTF

 

 

A z plusów-

 

-wygląda niektórych fighterów zayebisty ( Yoshimitsu, Bryan, Nina (chociaż aktorka grająca ją wygląda jak zwyczajna (pipi)a), Raven )

- choreografia walk momentami daje radę

- scenografia, wygląd miasta i 'widoczki' są spoko.

- aktorka grająca Christie, kochałbym ją mocno

 

 

Więc- 6/10 niech sobie ma.

 

Mortal 1 dalej nie do pokonania.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

repo man - zaskakująco dobre s-f. brutalne, fajny pomysł, scenariusz (choć zakończenie zawodzi), obsada, muzyka, jedna z najlepszych choreografii walk jakie widziałem ostatnimi czasy (scena w korytarzu), super scena wycinania lasce sucre wszystkich organów (obrzydliwa i seksi zarazem), cameo RZA... no polecam obejrzeć na odprężenie, a jeszcze jak ktoś lubi whitakera to brać w ciemno.

 

o ku.rwa stona teraz czytam: aktorsko ten film leży? :/

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

TEKKEN

 

Zawiodłem się. Film jest do obejrzenia ale ma parę minusów:

A, dam jednak w spoilerze.

 

 

- Heihachi Mishima, który w ogóle nie walczy

- żaden zawodnik oprócz Bryana chyba nie wykonał ani jednego ciosu z gry (w sensie żadnego charakterystycznego)

- Christie Monteiro nie walczy Capoeirą tylko jakimś Bai Guan czy cuś

- walki krótkie w uj

- Kazuya napier.dalający toporkami WTF

- w czasie każdej walki Jin doznaje cudownych fleszbeków z Jun i dzięki temu z przegrywającego odrazu wygrywa

- nie ma Paula i Kinga w filmie o Tekkenie, helou!

- Jacki WTF

 

 

A z plusów-

 

-wygląda niektórych fighterów zayebisty ( Yoshimitsu, Bryan, Nina (chociaż aktorka grająca ją wygląda jak zwyczajna (pipi)a), Raven )

- choreografia walk momentami daje radę

- scenografia, wygląd miasta i 'widoczki' są spoko.

- aktorka grająca Christie, kochałbym ją mocno

 

 

Więc- 6/10 niech sobie ma.

 

Mortal 1 dalej nie do pokonania.

 

A ja myślałem, że to fake ten Tekken (już były takie) :whistling:

 

Rozwalił mnie fakt, że Christie nie walczy Capoeira :blink: a Eddie?

Odnośnik do komentarza

uwaga spoilery!

 

Ten tekken to totalny syf. Fabula filmowa strasznie gryzie sie ta z ta z gry. Wogole te walki sa tak przypalowe ze to az zal na to patrzec. Juz zlalem na ten sliczny ryj Jina bo mialem nadzieje ze ten koles chociaz pokaze ladne karate ciosy podobne z gry a tu kupa. Steve powinien pokazac klase z jego zmutowanymi hiper szybkimi lapkami, Jin powinien walic po ryju w stylu kyokushin a z jego bicka powinny odchodzic delikatne prądy. Matki Jina (Jun?) zrobili jakas kaleke ktora nie dala rady rozwalic 2 soldierow Mishimy co to za smierc wogole.. Z Lawa zrobili sadyste wyzywajacego sie na noobach w klatce. Gdzie Paul, King i reszta smietanki? :< No kur.va co to ma byc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...