Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tree of Life - spodziewalem sie czegos pokroju The Fountain a tak naprawde zobaczylem ciagnacy sie w nieskonczonosc, przesadnie ambitny film ktorego motto brzmi 'zobacz jaka ta chwila jest piekna, kochaj kazdego, oddaj ukochanych jezusowi i zyj dalej'. Patrzac na morde Pitta z wysunieta warga mialem ochote obejrzec jeszcze raz Bekarty Wojny a widzac morde Penna zatesknilem za 21 gram. Za duzo w tym filmie sie nie dzieje, mozna zobaczyc kosmos, planety, powstanie swiata a nawet dinozaury. Nie chce zle oceniac filmu bo wcale nie jest zly ale totalnie nie przypadl mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
przesadnie ambitny film ktorego motto brzmi 'zobacz jaka ta chwila jest piekna, kochaj kazdego, oddaj ukochanych jezusowi i zyj dalej'.

 

Czy to nie jest ze sobą sprzeczne? Myślę, że jednak Malick miał większe ambicje niż takie motto.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To obejrzę Colombianę. Dzięki :*

 

 

Dobra, wytrzymałem godzinę. Później skala niedorzeczności przekroczyła wszelkie granice. Wytrzymałem zwymiotowanie karty pamięci która transformowała się w dyskietkę 3,5' ale już wyszukiwanie w bazie danych na posterunku mnie przerosło. Po pijaku można obejrzeć, bo laseczka ma niezłe ciało i zabija w stylu hitmana :)

Reszta to syf kiła i mogiła.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Wlasnie obejrzalem tego tekkena. O niebo lepsze od tego chlamu z 2010 ale co to za jakies dziwne final formy Kazuyi i Jina (nie wspominajac juz o jakims kolosie Heihachiego zbudowanym z Mokujinow >_>). Ling jako glowny bohater i jej milosc i niezrozumienie czemu Mishima caly czas walcza, oh ah. Filmidlo nie dla mnie. Najwidoczniej zatrzymalem sie na Tekkenie 3 - jedynej epickiej czesci ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...