Skocz do zawartości

Co ciekawego na DVD w czasopismach?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz
dzisiaj kupiłem zestaw z Bunuelem , niezły dobór tytułów z jednym minusem - brak Anioła Zagłady ;/ jak bedzie czas napisze pokrótce co i jak

 

ja wsio Jodorowskiego widziałem , Fando i Lis to raczej wprawka Alejandro przed jego pozniejszymi odchyłami ,choć to podobno za ten film chcieli reżysera skrócić o głowę ;d

Ja to w niedzielę nabyłem. Sposób dobierania filmów (7 ostatnich) tłumaczy brak Anioła Zagłady , ale wiadomo ,że szkoda. Interesujący byłby też Szymon Pustelnik. W zasadzie to mogli jako dodatek upchnąć. Dobrze , natomiast ,że na siłe nie dawali tego Psa Andaluzyjskiego , bo nie pasuję w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
a ten zestaw Jodorowskiego łykasz ? ;)

bo ja jak kasa będzie zara lece do sklepu i załączam na święta ''Świętą Górę '' :D

 

Ja ten zestaw mam już tak z pół roku tylko ,że z ibeja , po angielsku wszystko.

 

Fajny zestaw Bergmana jest jak ktoś nie miał z nim kontaktu. 10 czy więcej jego najlepszych filmów w jednym boxie (połączenie boxu białego i czarnego , który wyszedł z dwa lata temu) plus Fanny i Aleksander.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony mogę polecić anime ,,Millenium Actress" w reżyserii Satoshi Kon'a które jest dostępne od listopada w cenie 20zł w serii Kino Domowe-kolekcja anime. Niedawno obejrzałem ten film i nie zawiodłem się na nim, jest bardzo wciągający i poruszający. Jak ktoś uważa, że anime to bajki dla małych dzieci niech obejrzy choćby ten film lub też ,,Perfect Blue" które zostało również wydane w Polsce, a z pewnością zmieni zdanie.

 

http://kino.idg.pl/film/254-Millennium.Actress.html

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Od 20 sierpnia będzie można dostać film "Aliens" za 9,98 jako pierwszy numer kolekcji.

http://kolekcjafilmowa.pl/sf/

Właśnie przed chwilą leciała reklama w tv. Ogólnie większa część filmów to konkrety a zarazem klasyki tylko jestem ciekaw jaka będzie cena kolejnych numerów. A i wymieszali dość dziwnie filmy od ostatnich części od środkowych itd. No i ostatni film wychodzi w lipcu 2010 roku :huh: .

Odnośnik do komentarza
Właśnie przed chwilą leciała reklama w tv. Ogólnie większa część filmów to konkrety a zarazem klasyki tylko jestem ciekaw jaka będzie cena kolejnych numerów. A i wymieszali dość dziwnie filmy od ostatnich części od środkowych itd. No i ostatni film wychodzi w lipcu 2010 roku :huh: .

Wydaje mi się ze reszta numerów będzie za ok 30 zł bo tyle kosztowały podobne kolekcje, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

W październikowym CKM na DVD megahit: John Rambo, najnowsza część serii.

W samym piśmie sesja zdjęciowa z Igą Wyrwał, promująca grę Need for Speed: Shift.

 

Może ktoś powiedzieć kiedy wychodzi CKM ? :D

chyba 15 wrzesnia tak?

Edytowane przez rafaelvdv
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1. MANHATTAN - 18 września 2009

2. WSZYSTKO, CO ZAWSZE CHCIELIŚCIE WIEDZIEĆ O SEKSIE - 25 września 2009

3. WRZESIEŃ - 2 października 2009

4. ALICJA - 9 października 2009

5. MELINDA & MELINDA - 16 października 2009

6. ŚPIOCH - 23 października 2009

7. PURPUROWA RÓŻA Z KAIRU - 30 października 2009

8. INNA KOBIETA - 6 listopada 2009

9. WNĘTRZA - 13 listopada 2009

10. HANNAH I JEJ SIOSTRY - 20 listopada 2009

11. CIENIE WE MGLE - 27 listopada 2009

12. ZŁOTE CZASY RADIA - 4 grudnia 2009

13. SEKS NOCY LETNIEJ - 11 grudnia 2009

14. MIŁOŚĆ I ŚMIERĆ - 18 grudnia 2009

15. WSPOMNIENIA Z GWIEZDNEGO PYŁU - 23 grudnia 2009

16. ZELIG - 31 grudnia 2009

17. DANNY ROSE Z BROADWAYU - 8 styczna 2010

18. ANNIE HALL - 15 styczna 2010

19. ZBRODNIE I WYKROCZENIA - 22 styczna 2010

20. BANANOWY CZUBEK - 29 styczna 2010

Odnośnik do komentarza

zastanawia mnie brak Przejrzeć Harrego , Życie i cała reszta , Tajemnica morderstwa na Manhatanie . Gnioty jak spioch , bananowy czubek czy melinda i melinda nie powinno w ogóle znajdowac się w tym zestawie .

 

Który to ten czarno-biały z Kennethem Brannah, Winoną Ryder i DiCaprio w epizodzie?

Celebrity

Edytowane przez _M_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...