Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

niech mi ktoś powie, czy żeby można było kupić ferrari f1 trzeba zaliczyć rownież eventy u producentów? i czy wszystko musi być zaliczone na złoto czy wystarczy na dowolny puchar?

Trzeba przejść wszystkie wyścigi w "Events". Nie wiem czy na złoto, ale raczej nie. Z resztą jak będziesz mógł kupić F1 to gra Cię o tym poinformuje.

Odnośnik do komentarza

Mam problem zwiazany z update gry, mianowicie sygnal jest zaslaby ( wlan ) i mam zwiazane z tym pytanie, istnieje mozliwosc sciagniecia update z innego zrodla niz konsola + ps store, np. na pendrive i skopiowanie go?

 

BTW: mecze sie z wyscigiem w event B, musze wygac wyscig integra type-r :/ trudne to dosyc...

mam taki maly offtop idzie jakos pobrac jeszcze GT HD? jezeli tak, prosze o jakas podpowiedz.

Odnośnik do komentarza

coś mi sie powaliło i bylem pewien że musze zaliczyć eventy na złoto żeby kupić ferrari f1... :D... taraz to już nie wazne bo i tak wszystko na złoto zaliczyłem, f1 kupione 8)

a nie wiem czy są szybsze sposoby na zarabianie kasy przy pomocy f1... ja sam powtarzam ciągle wyprzedanie f40, ok 2.25 wyścig i 35 000 na koncie.

Odnośnik do komentarza

Ja na F1 zarobiłem grając online. 45 tys. za wygranie wyścigu np. na Fuji (PP600), który trwa ponad 5 minut.

 

 

EDIT:

 

Wygląd Nordschleife w tej specjalnej wersji GT5P:

 

 

Tor jest trochę zmieniony (m.in teraz widać trybunę Mercedesa po wyjściu z pierwszego zakrętu). Ja liczyłem na dłuższą konfigurację (tą 24 kilometrową na której właśnie organizują wyścigi 24H), ale i tak nie jest źle.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Akurat mam japońca i sprostuje,że jest dokładnie jeden odcinek Top Gear do ściągnięcia w dwóch częściach :P

 

Tez posiadam wersje japonska - do sciagniecia jest jeden odcinek, ale jest to juz 2 mozliwy do pobrania epizod.

Emet - nie ma co plakac - tylko euro bedzie mialo GTAcademy a to lepsze od wszystkich sezonow TG razem wzietych.

- Mam jedynie nadzieje, ze grajac na jp wersji ale na euro koncie bedzie mozna wziasc udzial w "GTA"... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...