Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos mi powiedziec jakie trasy, oraz auta sa dostepne w prolog ( tym sprzedawanym na allegro ) ?

Wszystko jest podane na GTPlanet.

 

Trasy (5 + inne warianty):

# Superspeedway - Daytona International Speedway

# The Road Course - Daytona International Speedway

# Suzuka Circuit

# Suzuka Circuit East Course

# Fuji Speedway F

# Fuji Speedway GT

# Eiger Nordwand (Forward)

# Eiger Nordwand (Reverse)

# London (Forward)

# London (Reverse)

 

Samochody:

http://www.gtplanet.net/guides/index.php/G...ogue_:_Car_List

Odnośnik do komentarza

Od srody jestem szczesliwym posiadaczem GT5:P.

Dzwieki samochodow sa genialne, graficzka genialna nawet na SDTV (Eiger track wyglada o wiele lepiej niz w GTHD), sciganie sie online jest spoko, spychaja troche, ale jakos nie specjalnie duzo, standard mode w online timetrialach to czysty, maksymalny arcade, o wiele bardziej arcade niz Arcade mode w GT4 (IMO), na wyscig na fuji (profetional, 16 osob) jeszcze nie udalo mi sie wbic :(

Rankingi maja sliczny podzial na samochod, trase, fizyke, opony - piekna sprawa - szkoda tylko, ze opony podzial na 3 klasy a nie na 9 bo iadomo,ze raczej malo prawdopodobne jest wykrecenie na S2 czasu lepszego niz na S3. Na niektorych trasach kolesie z najlepszymi czasami potwornie scinaja - mam nadzieje, ze Polyphony to naprawi, ale za to jesli jest miejsce w ktorym scinac nie mozna bo jest kara to dostajemy czarna flage i czas mierzony nam zmienia kolor na czerwony i juz wiadomo, ze sie nie bedzie to okrazenie liczylo, po kazdym pobiciu rekordu okrazenia podciagana jest pozycja z netu (bez koniecznosci wychodzenia do menu czy czegokolwiek innego)

 

No i przegralem swoj pierwszy wyscig na Fuji - ale tylko 7 kierowcow wiec malo, ale za to fizyka na professional i juz nie bylo tak latwo :D

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Wyscigow online jest tylko kilka, nie ma wszystkich mozliwosci, jest tylko podzial na klasy samochodow - np na fiju sciga sie samochodami klasy S gdyz jest to dosc dluga trasa, do tego podizalu dochodzi podzial na fizyke i oczywiscie w danym wyscigu obowiazuje tylko jeden rodzaj fizyki i jeden rodzaj opon ale moga byc rozne samochody z danej klasy - co kto lubi, o zaczyna sie 2 wyscig na Fuji :( tym razem 9 osob.

Co do lagow to ja odpukac ich prawie nie mam ...

Odnośnik do komentarza

Spis wyścigów online + tłumaczenia.

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=101220

 

Fajnie, że po raz pierwszy mamy tryb online w GT, ale ten tryb powinien zostać dość gruntownie poprawiony. Oto dlaczego:

 

1) system kar jest beznadziejny i możemy dostać karę za to, że ktoś nas walnie w tył

2) pozycje na starcie zależą od tego kto pierwszy wejdzie do danego pokoju/eventu

3) nie można robić pokoi prywatnych

4) za dużo chaosu i nieczystych zagrań

 

Kilka filmików:

 

 

 

EDIT: Sprawdźcie sobie pingi.

http://www.speedtest.net/

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Wydałeś dwieściepiendziesionzłoty na demko?

 

Tak dokladnie do 227 PLN.

Kiedy bedzie polska premiera pelnego GT5 ? Za 1,5 roku ? moze

Policzmy - 18mc -> 227/18=12,61 PLN miesiecznie - 4 piwka miesiecznie - mysle, ze moge tyle poswieci dla mozliwosci posmigania np. online, dla rankingow online aktualizowanych "na zywo", dla samej frajdy sluchania dzwieku F430, dla jak to mawia moj kumpel "okur*ienia serca" w wyscigach z fizyka professional gdzie zajac pierwsze miejsce nie jest latwo, a w niektorych przypadkach byc moze nawet nie da sie tego zrobic ?... za mozliwosc przygotowania sie do ewentualnych wrsow itd, model jazdy w GT5:P to zupelnie inna bajka niz GT4 ZUPELNIE INNA, za mozliwosc mszczenia sie czysta jazda na cieniasach, ktorzy probuja wywalic cie z trasy - niestety poki nie bedzie prywatnych pokoi nie ma cio liczyc na luzne wyscigi - najwiekszy wyscig w jakim bralem udzial - 14osob na Fuji - troche lagowalo (samochody lataly po calej trasie) + animka spadala na zakretach przy kilkunastu pojazdach do wygenerowania (tu sie musi Polypchony troche jeszcze postarac PS3 na pewno ma power do pociagniecia tego) ale najgorsze bylo to, ze startowalem z 2miejsca, grzecznie wychamowalem przed pierwszym zakretem, koles wje*al sie we mnie z tylu wywalilo mnie za trase, dostalem kare nie wiadomo za co (chyba za blokowanie ????? - nie zdazylem przeczytac) i spadlem na ostatnie miejsce... no ale jak beta test to beta test :(

Anyway - mysle, ze mi sie oplacalo.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, tak dokladnie to zaplacilem 214,12 (po dzisiejszym kursie dolara), z czego 48,9$ gra i 38,14 przesylka - gra dotarla z HK w 5 dni i 20h od momentu zamowienia, po raz drugi anyway - co kto lubi - jeden lubi wydac na wedke 3 000,00 a ja lubie wydac na gre 214,12...

 

pozdrawiam,

v

 

 

PS mialem dodac w poprzednim poscie - widzialem w jednym z rankingoe goscia o xywie Qooora :(

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie czy rzeczy kupione na japońskim PS Store również można ściągnąć 5 razy? Jeśli tak to możemy sie w 5 osób załapać na GT5P bez konieczności posiadania japońskiej karty. Na allegro jakiś kolo sprzedaje kod o wartości 5000Y za 190 zł, na 5 osób wychodzi po 38zł. Jakby co to ja się pisze na taki myk.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...