Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewien problem... nie jest do końca związany z gt ale... gt bedzie tu przykładem:

gram na sixaxisie, wszystko ok, nawet brak wibracji nie przeszkadza aż tak bardzo, aż tu nagle z dnia na dzien spada mi czułosć wszystkich przycisków... we wszystkich grach tak samo ale najbardziej przeszkadza mi to w gran turismo... wygląda to tak że wszystkie dzialają tylko trzeba je wcisnąć do samego konca, wcześniej wystarczylo ze minimalnie docisnąłem dany przycisk i odrazu zaskakiwało. w gt gaz i hamulec mam ustawione na R2 i L2 i nadal da sie je plynnie regulować tylko skala regulacji odczuwalnie sie zmieniła. wiadomo, można sie do tego przyzwyczaić i nadal jakoś jeździc ale nie daje mi to spokoju że jednak coś z tym padem jest nie tak.

nie wiem czy to kwestia mechaniczna, jakieś luzy czy wyrobienie sie przycisków (gram od miesiąca) czy coś związanego z oprogramowaniem... (używalem przycisku reset i nic nie pomogło)

zdarzalo sie Wam coś podobnego? i czy dual shock 3 miewa takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Ma ktos jakis filmik, jak przejsc ewent A ktory jest do przejechania Ferrari F430?

o ile przeszedlem ten event, to zostal mi przed ostatni

A-9 a moj wsumie to ostatni...

Awykonalne, nawet na 3 miejscu

 

Trochę trudno się połapać w tym co piszesz, jeśli chodzi Ci o A-9 to tu jest filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=VmINKTtrPQ0

 

a tutaj z ferrari F430 (A-8 )

 

i to samo ale bardzo syfiato po trawie etc.

 

i jeszcze jeden z lepszą jakością obrazu

http://www.youtube.com/watch?v=EWgT0gHOJys...feature=related

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
uniwersalna rada w GT5P.Jeśli ma sie problem z jakimś eventem to wyłącza się fizykę proffesional.Praktycznie działa to jak wybranie trybu easy w innych grach :P.Ja tak przeszedłem kilka eventów(2 w klasie A i w S) bo nie potrafiłem się z nimi uporać na prof.

Ha, ja tez na to w koncu wpadlem i 2 eventy na S tak przeszedlem ( a potem pozaliczalem kilka innych na gold) :P.

To na Dualshocku 3.

Ale miarka sie przebrala i G25 do mnie juz leci ! Teraz sie zacznie katowanie GT5P, F1CE i DIRT, yeah.

Kiedys kupilem GTForce jak sie tylko pokazala (520 PLN w pazdzieniku 2001 !) i GT3 zostalo inna gra (a juz nie gralem).

To teraz licze na jeszcze wieksza roznice :D.

 

A jeszcze pytanie: co trzeba zrobic (oszukac) zeby dopuscilo do wyscigu F12007 ? Bo ma za duzo PP..... a widzialem na YouTube jak ktos na Daytonie w S evencie jezdzil - a ja nie moge :(

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza
co tam custom soundtrack i Trophies (choć mp3 z dysku w czasie wyścigu nie pogardzę) niech w uaktualnieniu dodadzą w końcu Nürburgring bo przecież mają już ten tor opracowany na PS3 !

 

 

rozdrabniacie się Panowie, niech dadzą zniszczenia i GT5 w końcu ;)

Odnośnik do komentarza

BTW mogliby na E3 pokazać co nieco z pełnej wersji GT5...w końcu od grudnia 2007 i premiery GT5P w Japonii nic nowego nie pokazali(EU i US wersje dostały jedynie 1 trasę więcej i samochody) i pewnie już engine trochę podciągnęli,konkretnych kształtów nabiera praca nad zniszczeniami i z pewnością gotowe już są następne tory

Odnośnik do komentarza

A ja, tak szczerze, nie licze na zadne usprawnienia wzgledem GT5:P.

Moze tylko cos tam delikatnie zmienia w modelu jazdy.

I dodadza trasy (z 5 zupelnie nowych) i samochody. I bedzie GT5 FULL.

Moj typ to ze zniszczen ostatecznie nie bedzie, grafy nie poprawia (plaskie drzewa i plaska widownia jak zawsze).

 

Ale co tam, wlasnie doszla do mnie G25 ze stojakiem. Hura !!! Bedzie jezdzenie !!! (zamiast gapienia sie na loading lub install w MGS4 :D ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

tras na bank będzie więcej niż 5 nowych :P ta seria zawsze miała ich multum -z 30 tras plus ich wariacje na bank będą w fullu.

A w zniszczenia też jakoś nie wierzę,niby są obiecane ale mam jakieś przeczucie,że ostatecznie ich nie będzie.Za dużo by musieli zmienić w fizyce i całej mechanice gry i nie wiem czy są w stanie aż tak zoptymilizować silnik graficzny,który sądząc po 2d drzewach pamięta jeszcze PS2 ,a kto wie czy nawet psx :P

Odnośnik do komentarza

Żebyście się nie rozczarowali z tą grafiką. Nie pamiętacie jak było z Prologiem GT4? Grafa ładniejsza w prologu niż w grze właściwej... Ja sobie życzę porządnego onlajnu i więcej torów na licencji. Oczywiście niech odświeżą wizualnie SSR11, Trial Mountain i Autumn Ring.

 

2000 post! ;]

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza
Żebyście się nie rozczarowali z tą grafiką. Nie pamiętacie jak było z Prologiem GT4? Grafa ładniejsza w prologu niż w grze właściwej... Ja sobie życzę porządnego onlajnu i więcej torów na licencji. Oczywiście niech odświeżą wizualnie SSR11, Trial Mountain i Autumn Ring.

 

2000 post! ;]

Czy ja wiem? Grafika jak dla mnie lepsze była we własciwej wersji. Sterowanie równiez zdecydowanie lepsze było we własciwej wersji gt4.

 

 

Mi wystarczy jak dodadzą z 20nowych tras, duzo samochodów w róznych konfiguracjach z róznymi silnikami ( diesle tez) i troche wiecej licencji.

Odnośnik do komentarza

Szczegolnie mozna bylo porownac grafe na torze bodajze w NY gdzie reklamy w pelnej wersji byly tak rozpixelowane ze myslalem ze konsola mi ich nie doczytuje ;)

Jednak jestem dobrej nadzieji i mysle ze w GT5 grafa bedzie minimalnie podciagnieta i moze w koncu dadza te 3d drzewka ; ) W koncu 3 generacja wiec przydalyby sie ;p

Na zniszczenia nie ma co liczyc , nawet nie chce sobie nadziei robic , jedynie co moga zmienic to dzwiek tych opon , tyle ludzi sie na to skarzy a oni chyba widza te skargi c'nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...