Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zniszczeń to ostatnio kopiłem GRID'a i takie zniszczenia jak tam są w zupełności mi wystarczą. Samochód nie gnie się jakoś super realistycznie ale spełniają swoją funkcję i to jest najważniejsze. Kaz mógłby darować sobie wypowiedzi w stylu, że chce to zrobić superrealistycznie i jeżeli nie będzie takiej możliwości to w ogóle nie będzie zniszczeń bo to nawet śmieszne nie jest :/ Przede wszystkim uszkodzenia mają mieć wpływ na prowadzenie, a co za tym idzie uniemożliwienie jazdy po bandzie, ścinania zakrętów i walenia całą prędkością w przeciwnika na dohamowaniach. Ich aspekt wizualny jest mniej istotny... ale Kaz i tak zrobi jak chce, nam wciśnie kolejne bajeczki a my i tak kupimy GT. Na prawdę przydała by się porządna konkurencja bo czarno widzę przyszłość...

Odnośnik do komentarza

Tylko, że Polyphony jest wykupione przez Sony, a im leży taka sytuacja - jedna ścigałka na PS3 = wszyscy ją kupują :) Więc nici z konkurencji. Nawet się nie zapowiada na inny symulator niż GT5, no może po za F1 od Codemasters, ale nie wiadomo czy to będzie sim:P

Tak na marginesie sprawdzał ktoś tą gierkę Ferrari?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Tak na marginesie sprawdzał ktoś tą gierkę Ferrari?

przyłączam się do pytania ;) Ferrari Challenge Trofeo Pirelli może namieszać w podobny sposób co Enthusia - niewiele do zaoferowania dla przeciętnego gracza ale sporo dla miłośników symulacji... ja na to liczę ;)

http://www.gamespot.com/ps3/driving/ferrar...w.html?mode=web - średnia ocen w okolicach 7/10 - nie jest więc to crap ;) a w każdej recenzji którą czytałem w internecie jest wspomniane o symulacyjnym charakterze gry a zarzucano jej słaby ilościowo content i małe zróżnicowanie...

 

jak ktoś już grał to niech coś napisze :)

Odnośnik do komentarza

Też mnie właśnie interesuje Ferrari Challenge tylko szkoda, że nie można jej wypróbować w wersji demo. No ale słyszałem, że wydawca (producent?) tej gry zamierza wypuścić właśnie wersję demonstracyjną do pobrania na PS Store. Więc trzymam kciuki za nich bo jakoś nie uśmiecha mi się wydać 200zł na grę, która może mnie rozczarować.

W PE132 była recenzja Ferrari Challenge i recenzent (Loser) dał jej 6 (grafika: 5, dźwięk: 8, gameplay: 6). Coś mi się wydaje, że to trochę za niska ocena (jak dla fana symulacji),a w recenzji było trochę za dużo odniesień właśnie do GT5P, które też jest dalekie do ideału.

 

 

 

Jeśli chodzi o GT5P to jutro będzie dostępny kolejny patch, który ma wprowadzić kilka bardzo ciekawych nowości takich jak poprawa kolizji, systemu kar czy wprowadzenie płatnych programów na GT TV. Najbardziej jestem ciekaw tych kolizji bo to jeden z najbardziej niedopracowanych, żeby nie powiedzieć archaicznych elementów GT5P. Jak "kolizje" już nie będą powodowały, że auto, które zostało uderzone w tył będzie się odbijało jak piłeczka to tryb online stanie się bardziej grywalny.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Też mnie właśnie interesuje Ferrari Challenge tylko szkoda, że nie można jej wypróbować w wersji demo. No ale słyszałem, że wydawca (producent?) tej gry zamierza wypuścić właśnie wersję demonstracyjną do pobrania na PS Store. Więc trzymam kciuki za nich bo jakoś nie uśmiecha mi się wydać 200zł na grę, która może mnie rozczarować.

W PE132 była recenzja Ferrari Challenge i recenzent (Loser) dał jej 6 (grafika: 5, dźwięk: 8, gameplay: 6). Coś mi się wydaje, że to trochę za niska ocena (jak dla fana symulacji),a w recenzji było trochę za dużo odniesień właśnie do GT5P, które też jest dalekie do ideału.

oby było demo, za miesiąc kupuję ps3 (jak wyjdzie wersja 80gb) i spoko by było mieć jakąś fajną symulację, bo boję się że samo gt5: p nie starczy na długo...

Odnośnik do komentarza
czy jest juz szczesliwiec na forum ktoremu udało sie sciagnac update, bo ja staram sie od poludnia i nic caly czas bledy, mam tylko nadzieje ze sciaga sie po czesciach i kiedys wyskoczy ze juz cale jest pobrane :D

 

Ja też mam z tym problem. Na początku download jakoś szedł a teraz cały czas wywala failed.

 

Narazie odpuszczam update.

Odnośnik do komentarza

update zassane w miarę sprawnie:)

- Zmiany jakie nas witają na starcie to inne intro (stare jest do wglądu w GTTV)

- "Nowe" wyścigi w online pojawiła się klasa 800

- GTTV – sprawdzałem na razie ceny i np.1odcinek topgear jest (zdaje się) podzielony na dwa epizody każdy po 4zł

Co do reszty jestem w trakcie sprawdzania…

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
update zassane w miarę sprawnie:)

- Zmiany jakie nas witają na starcie to inne intro (stare jest do wglądu w GTTV)

- "Nowe" wyścigi w online pojawiła się klasa 800

- GTTV – sprawdzałem na razie ceny i np.1odcinek topgear jest (zdaje się) podzielony na dwa epizody każdy po 4zł

Co do reszty jestem w trakcie sprawdzania…

jesteś pewien, na GTPlanet pisało że każdy odcinek ma kosztować 1,99$ czyli 4zł a nie 8zł :huh:

a możemy ściągać jak się zalogujemy na amerykańskim koncie? będzie taniej ^_^

Odnośnik do komentarza
update zassane w miarę sprawnie:)

- Zmiany jakie nas witają na starcie to inne intro (stare jest do wglądu w GTTV)

- "Nowe" wyścigi w online pojawiła się klasa 800

- GTTV – sprawdzałem na razie ceny i np.1odcinek topgear jest (zdaje się) podzielony na dwa epizody każdy po 4zł

Co do reszty jestem w trakcie sprawdzania…

jesteś pewien, na GTPlanet pisało że każdy odcinek ma kosztować 1,99$ czyli 4zł a nie 8zł :huh:

a możemy ściągać jak się zalogujemy na amerykańskim koncie? będzie taniej ^_^

jestem pewien?, jest napisane np 1/2 4zł i 2/2 4zł wnioskuję, że to składa się na całość

http://img359.imageshack.us/my.php?image=tttttttya8.jpg

 

tak będzie bardziej czytelne:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
update zassane w miarę sprawnie:)

- Zmiany jakie nas witają na starcie to inne intro (stare jest do wglądu w GTTV)

- "Nowe" wyścigi w online pojawiła się klasa 800

- GTTV – sprawdzałem na razie ceny i np.1odcinek topgear jest (zdaje się) podzielony na dwa epizody każdy po 4zł

Co do reszty jestem w trakcie sprawdzania…

jesteś pewien, na GTPlanet pisało że każdy odcinek ma kosztować 1,99$ czyli 4zł a nie 8zł :huh:

a możemy ściągać jak się zalogujemy na amerykańskim koncie? będzie taniej ^_^

jestem pewien?, jest napisane np 1/2 4zł i 2/2 4zł wnioskuję, że to składa się na całość

http://img359.imageshack.us/my.php?image=tttttttya8.jpg

 

tak będzie bardziej czytelne:)

dzięki za info, miejmy nadzieje że nie podrożeją ^_^

Odnośnik do komentarza

Update zrobiony natomiast martwi mnie fakt, że nie mogę nic zassać.

 

Wykupiłem kilka filmów, klikam Download, wyskakuje "Downloading", ale licznik jak stał na 000% tak stoi... Ma ktoś podobnie? Dodam tylko, że wcześniej nie miałem ze ściąganiem filmów dostępnych w GT TV (tych całych pięciu ;-) ) najmniejszego problemu...

Edytowane przez Mick FastBike.pl
Odnośnik do komentarza
... GT-TV bedzie chamska maszynka do zdzierania kasy...

Emet, poniosło Cię:)

Widziałeś jakąś telewizję bez abonamentu? Nie wiem gdzie teraz jest nadawany topgear ale zarówno cyfra+ jak i Polsat cyfrowy, N czy TVP każda ma abonament za który „powinieneś” płacić aby oglądać swój ulubiony program ,”tu” za 4zyla możesz oglądać swój ulubiony epizod, 24h przez 14dni to i tak tania wypożyczalnia hehehe

Ty natomiast będziesz miał za jakiś czas to szczęście aby pośmigać Twoim ulubionym samochodem po osławionym już torze topgear (za jednorazową opłatą bez abonamentu;)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
Moze troche ;) Ale cena 8zl za 1 odcinek jest IMO mocno przesadzona... tym bardziej, ze nie kupujemy go na wlasnosc tylko wypozyczamy.

Dawno nie byłem w wypożyczalni ale jak tam zaglądałem to użyczenie filmu najmniej 6zł za 24h…a tu 14dni za 8zł hymmmmm Całkiem dobra oferta:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...