Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to truizm ale na prawde jak sie sporo jezdzi to mozna niezle czasy wykrecic.

Do tej pory nie ialem za duo czasu na granie, ale od okolo miesiaca gram troszke wiecej i sa efekty ;)

 

Wlasnie udalo mi sie wykrecic R34 na Eiger 1'12.878 :-)

 

Na poczatku Prolouga mialem czasy kolo 1'13.700 potem dluuugo brak poprawy i w koncu po ostrych bojach zszedlem na 1'12.2xx

Zblizyl sie do mnie bubson - 1.13.361 ale combo to zostawilem.

Robilem co prawda inne TT, glownie na Eiger oraz wzialem udzial w IFTC. To chyba dzieki graniu innymi samochodami umiejetnosci troche podskoczyly i dzis zasiadlem do R34 po ponad miesiecznej przerwie i doslownie w ciagu 1,5h poprawilem sie o kosmiczne 0,4s... wiem, ze to chwalenie sie ale jakos tak jestem happy, ze udalo mi sie w koncu zejsc ponizej 1'13 i to calkiem sporo.

Zrobilem maly experyment - w IFTC bylo combo na Eiger i tam bylem gorszy od najszybszego o 1,5s

Najszybszy R34 na eiger jest Ani16, ktory od najszybszego w tym combo z IFTC jest wolniejszy o zaledwie 0,06 wiec dodajac sobie 0,552 do najlepszego w EvoXtuned na Eiger wychodzi mi, ze bylbym okolo 27 - w IFTC bierze udzial wiekszosc najszybszych aktualnie w GT wiec wydaje mi sie, ze czas calkiem niezly..

Wiem, ze to troche glupi "experyment" ale... ;-) no i BDW bylbym najszybszy na padzie :) (aktualnie jestem 2) szybszy od kolejnego o 0,6 (z tym, ze nawet nie wiem czy on gra na padzie czy na kierownicy)

Czekam do zakonczenia IFTC to bede mial jasnosc gdzie sie mniejwiecej znajduje jesli chodzi o czasy wykrecane na padzie i chyba zakoncze kariere w GT do czasu zakupienia kierownicy, jesli w ogole zakupie..

No to tyle smiesznych dywagacji, po raz kolejny zapraszam wszystkich do krecenia R34 na Eiger ;-)

Odnośnik do komentarza
Jeśli mam kierownicę DFP (po środku jest logo GT), to mogę ją podpiąć do PC? Potrzebne mi są jakieś sterowniki. Bo ciekaw jestem czy mógłbym pograć na moim starym PC, w GTR2.

 

Tak w ogóle, to co jest lepszą symulacją, GTR2 czy LFS?

 

1) Można podłączyć do PC

2) LFS :P

Odnośnik do komentarza

Przecież to info stare jak świat. Słowa Kaza... ale potem subtelnie się wykręcił twierdząc, że "może" nie uda im się z tym zdąrzyć przed premierą GT5. Zresztą... ja od początku byłem pewien, ze nawet jeśli zniszczenia będą (w co bardzo wątpie.. i wcale mi to nie przeszkadza) to na pewno nie jako update do Prologa a w pełnej wersji. Mogliby jednak przynajmniej dotrzymać słowa z prywatnymi pokojami.

Odnośnik do komentarza

Nie wiecie przypadkiem, czy jest możliwość wyłączenia tego dziwactwa, że jak wypadniemy 4 kołami na pobocze, to auto automatycznie muli i nie można pocisnąć mu gazu. Trochę to do bani, bo wypadając za trasę, momentami ten system ratuje nam tyłek. Sztuczne to trochę i drażni.

 

Dobrze że nie wpadli na taką głupotę wtedy gdy tylko dwa koła są na poboczu.

 

Nie wiecie czy da się to wyłączyć gdzieś?

Edytowane przez -=FEISAR=-
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie czytałem wszystkiego, ale czy nadal jest taka kpina ze wstecznym w trójkącie??

 

Czyli; ani nie jest w hamulcu jak w 99% grach, ani nie da się skrzynią zejść w manualu na R.

Bo kpina jest niezła, a kółko Logitecha nie ma analogowych przycisków i wsteczny po naciśnieciu jest na pałe w ziemi:D

 

Mówie o tym jak było w GT4, naprawili to?:D

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...