Skocz do zawartości

Medi Evil


Lukas_AT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja miło wspominam oba Medievile, faktycznie jedynka lepsza aczkolwiek dwójka miała mnóstwo fajnych smaczków jak podpalenie wroga pochodnią czy ścięcie głowy.

Chetnie bym sobie ściągnął ten soundtrack, powspominał ten groteskowy klimat. Tylko jest problem gdy daje download pisze, żeby podać kod podany na stronie, ja tam zadnego kodu nie widze chyba, że ślepy jestem.

Odnośnik do komentarza

Jak się otworzy strona, to na prawo od loga "Megaupload" jest podany trzy-znakowy kod, który musisz wpisać w okienko obok przycisku "download". Bardziej łopatologicznie już nie można.

 

Miłego ściągania i wspominania starych dobrych czasów.

 

A jakby link wygasł do prosze walić na PW, wrzucę raz jeszcze.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

:huh: Medievil to pierwsza gra którą nabyłem wraz z konsolą Sony, pamiętam ten dzień... Giełda, Balice, Kraków :)

Tam właśnie nabyłem konsole z tą gierką. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem co to za gra, dopiero w domu, gdy ją uruchomiłem, zobaczyłem piękne Intro z gry i grafikę jakiej wcześniej nie widziałem! Muzyka która dobiegała z gry oraz dźwięki pamiętam po dziś dzień, szczególnie motyw z duchem grającym na fortepianie i pierwszego bossa który wyleciał wprost z witrażu xD

 

Ta gra pokazała mi na co stać szaraczka, przy okazji, pamiętam jeszcze recenzję tej gry na łamach PSX Extreme :( przegrała ona w rywalizacji z platformówką Spyro the dragon :(

Tylko wtedy nie zgadzałem sięco do oceny wystawionej grze, moim zdaniem przewyższała ona Spyro, lecz to jest moje zdanie. Po prostu piękna, klimatyczna gra... Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hehehe pamiętam jak z szerokimi oczami się patrzałem jak mój starszy brat(kiedyś dla mnie wzór! to był hardkorowiec hehe, w mortalach wszystkich jechał z palcem w ghem) pocinał w medievila. Ja się nie mogłem dorwać do konsoli, bo myślałem że delete to wczytaj grę i brat już wiedział że nie mogę się jej dotykać xD Pamiętam do dziś, ten klimat Ci wielcy bohaterowie, Hall of Heroes, ten "śmieszny kościotrup" który biegał i rozwalał dynie i zombiaki :) No i najbardziej zapamiętałem jedyną misję w której mój brat miał problem ze zdobyciem kielicha. Były tam dziwne demony i ofiary, potem była sekwencja czasowa i na końcu boss bodajże na statku. Już mi się trochę zaciera ALE- kumpel mi udostępnił do ściągnięcia w PSN MediEvila. Teraz WipEout został odstawiony jak i Killzone 2 i wszystkie inne giery- Kaczor gra w MediEvila- w końcu on xD. I jestem szczerze zachwycony tą grą. Jedyny mankament to sterowanie- reszta jest super miodna i klimatyczna. Najlepsze jest to jak wszyscy jadą Sir Dana Fortesque i te dźwięki które wydaje xD No i pierwszy filmik nie do przebicia hehehe ten motyw ze strzałą :D.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kurde, Średniozło było moim 1szym kupionym oryginałem. Zawsze będę miło wspominać ten tytuł i co jakiś czas wracam na stare śmieci do Gallowmere. Zanim miałem pełną wersję, to męczyłem demko. Miałem też fajne video z OPSM, w którym pokazane jest tworzenie gry oraz niewykorzystane w finalnej wersji elementy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=86Rd6RKJvuw&feature=related

 

Moja ocena 8+/10

Edytowane przez bright
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...