Skocz do zawartości

Tutorial - jak wypalać?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam takie pytanie moze z tej samej beczki co nagrywanie, ale chodzi o spatchowanie gry. Mam bowiem Final Fantasy 12 i chce zeby mi działała z HDD jednak muszę najpierw spatchowac te gre. I tu nie wiem od czego zacząć.

 

Wrzucalem gre na HDD konsoli za pomocą WinHIIP, za kazdym razem inny mode, i zadna wersja nie działała. Więc tak jak podają na tej stronie źródło www trzeba spatchować i uzyc mode 1 albo 3. Czy jest ktos w stanie pomóc? Mam działąjący obraz gry nagrywałam na płytke i z napędu czyta ale są błędy z dzwiękiem, tnie sie muzyka w filmach ale w dialogach jest już ok. Wole jednak miec gre działającą z HDD.

Odnośnik do komentarza

Ok. Juz znalazlam w twoim opisie tutorial jak sie to sie robi. Patcha też już mam, nawet dwa.

 

Pierwszy FF12US Auto Unstutter Patch Rev2_ppff uruchamia gre na HDD z mode 3 ale problem z dzwiękiem w filmach video pozostaje

 

Drugim ffxii_us_hda_patch zajme sie jak wróce z pracy :)

 

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się zapytać:

Czy najnowszy Swamp Magic będzie działał poprawnie na najnowszm modelu ps two?

Aha no i jeszcze w punkcie 9 pisało, że nie obsuguje gier powyżej 650MB!!! - to chyba nieaktualne, bo w takim przypadku nawet 1%gier by nie odpaliło.

I jeszcze jedno- jak zepsuje mi się laser to gwarancja to obejmuje(u sony), czy mogę zbierać grabki?

Edytowane przez Kisa v16
Odnośnik do komentarza

>> http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2swap...FAQ/strona1.php

 

"Czy ma jakieś znaczenie jaki model PS2 posiadam?"

Nie, Swap Magic jest jeden - różne są natomiast sposoby podmiany płyty (szczegóły poniżej, w części poświęconej blokadom itp.)

 

# "Czy mogę odpalić kopię na CD (RIP lub cała gra)?"

Tak, pod warunkiem że TOC nie przekracza 650MB (ponoć można to ominąć podmieniając na np. Code Breakera, a dopiero potem na grę).

 

# "Czy mogę odpalić kopię na DVD5 (czyli płycie jednostronnej jednowarstwowej)?"

Jak najbardziej tak, niestety część gier potrzebuje patchy lub jest za duża (o tym poniżej).

 

# "Czy mogę odpalić kopię na DVD9 (DVD DL - czyli płycie dwuwarstwowej)?"

Niestety na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości.

 

# "Czy mogę odpalić kopię na DVD10 (czyli płycie dwustronnej jednowarstwowej)?"

Identycznie jak z DVD5.

 

# "Czy mogę odpalić kopię na DVD18 (czyli płycie dwustronnej dwuwarstwowej)?"

A widziałeś takie płyty w sklepie? ^^.

 

To jest tak jak się nie potrafi czytać:P

 

Do Swap (a nie Swamp...) Magic potrzebujesz jeszcze blokad czujników. SCPH-9xxxx będziesz musiała rozebrać aby zamontować jedną z nich, a więc tracisz gwarancję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie ^_^

 

Mam oryginalnego mgs2:substance (swojego, żeby nie było) i chciałbym sobie zrobić kopię do grania.. (bo org. płytka ma dla mnie wartość kolekcjonerską :yes: i nie chcę jej rysować/uszkodzić : P)

Mógłby ktoś napisać krok po kroku co trzeba wykonać aby zrobić taką kopię? (dvd9)

Pozdrawiam

 

PS. Czy może po prostu:

1) Zrobić obraz

2) Wypalić ImgBurn'em na dvd9?

Czy nie ma tak łatwo:P

 

PS2. Konsola przerobiona modbo

Edytowane przez Silver
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...