Skocz do zawartości

Koncerty-relacje i terminy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Jakość jego koncertów jest odwrotnie proporcjonalna do jakości jego płyt.

Byłem na 3 jego koncertach i na każdym gwiazdorzył i ogólnie na każdy żałuję wydanych 30 zł.
A najlepiej pokazał się chyba 2 lata temu na HHK, jak stwierdził, że odsłuchy mu nie pasują, akustyk to chój i on będzie stał za DJ'ką (nikt go nie widział) a koncert uratowali tylko Stasiak i Wdowa.
Beka z typa normalnie chociaż szkoda bo raper przechÓj

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

25.10 PRO8L3M w Katowicach, w Magazynie.

 

JADĘ.

I jak było? Dają rade chłopaki na żywo?

 

Uderzam z ziomkiem na Wrocławski koncert 20.12. W Hecy grają, bilety juz wyprzedane (miesiąc przed koncertem :rolleyes:), nie wiem jak zamierzają zmiescic tam 200 osób heh. Mam nadzieję, że bedzie dobrze, bo spodziewam sie rozp.ierdolu.  

Odnośnik do komentarza

I ten rozpier.dol dostaniesz :D To była masakra, genialnie wypadają na żywo, większość kawałków była z Art Brut, ale kilka numerów z C30-C39 też zagrali, no krótko mówiąc koncert 20/10 GOTY. Za dwa tygodnie grają w Sopocie, oczywiście znów się wybieram, potem prawdopodobnie do Warszawy w styczniu bo jestem psychofanem. Także jest na co czekać, nie zawiedziesz się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świat jest pełen niespodzianek i z tych dwóch koncertów o których pisałem, byłem na tym na którym miało mnie nie być. Innymi słowy RA opuściłem czego żałuję, ale z drugiej strony przyczyna mojej nieobecności jest tak najlepsza, że wybór był prosty : )

Za trzecim razem na pewno się uda.

Za to Pro8l3m był tak mega zaj.ebisty ze jak wróciłem, to żona mi zapowiedziała ze więcej mnie na koncert nie puści 8)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...