Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

A ja okrutny marudzę, na ch*jową defensywe Barcy. Taka esencja PL, szybko, bez zbędnych duper szwanców, takich jak defensywa, dobrze, że tak nie graja w LM, bo na 2 strzelone gole traciliby 5. Man Utd ma mniejszych z(pipi)ywaczy 100 akcji i to oni wygrali.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

A ja okrutny marudzę, na ch*jową defensywe Barcy. Taka esencja PL, szybko, bez zbędnych duper szwanców, takich jak defensywa, dobrze, że tak nie graja w LM, bo na 2 strzelone gole tracili 5. Man Utd ma mniejszych z(pipi)ywaczy 100 akcji i to oni wygrali.

Barca nie ma defensywy.

Odnośnik do komentarza

Romelu Lukaku przybył do Chelsea. Na pierwszym treningu Villas Boas pokazuje palcem piłkę. "Ball", mówi. Pokazuje bramkę. "Goal". Kopie piłkę do bramki, machając rękami - "ball, kick, goal, goal, GOAL!!!".

 

Lukaku na to: "panie trenerze, ja bardzo dobrze znam angielski".

 

Villas Boas: "Cicho, mówię do Torresa".

Odnośnik do komentarza

A ja okrutny marudzę, na ch*jową defensywe Barcy. Taka esencja PL, szybko, bez zbędnych duper szwanców, takich jak defensywa, dobrze, że tak nie graja w LM, bo na 2 strzelone gole tracili 5. Man Utd ma mniejszych z(pipi)ywaczy 100 akcji i to oni wygrali.

Barca nie ma defensywy.

No właśnie

Odnośnik do komentarza

Fabianski; Jenkinson, Miquel, Djourou, Gibbs; Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Frimpong, Benayoun; Park, Chamakh

 

 

Ten skład by ze Śląskiem Wrocław nie miał szans.

 

 

Dla porównania: United też wystawiło drugi-trzeci skład... i są w nim Michael Owen, Ryan Giggs i Dimitar Berbatow.

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL
Szkółka FC Barcelona straciła wielki talent. W ślady Cesca Fabregasa poszedł Guim Laporta. Syn byłego prezydenta Barcelony przeniósł się do Londynu i trafił do Arsenalu.

 

A nie mówiłem? Wenger nie byłby sobą... Wprawdzie ma dopiero 14 lat, ale pewnie za 5 będzie stanowił trzon składu, o ile Wenger pozostanie tyle czasu na stanowisku.

 

A mecz Carling Cup a za dobrze pokazał dlaczego Romelu Lukaku nie został zgłoszony do Ligi Mistrzów. Nie wiem co ludzie w nim widzą...

Edytowane przez majsterrPL
Odnośnik do komentarza

Wątpię, że Wenger utrzyma się tyle na stanowisku. Już teraz trzyma się stołka tylko dzięki swoim zasługom, bo każdy inny trener już dawno by poleciał.

 

 

Lol. No ale już to parę razy pisałem w tym temacie. Każdy inny trener po prostu nie wzbudzałby gadek o zwolnieniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...