Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

A ja obejrzałem jak się Oezil z Sanchezem pięknie w polu karnym na wzajem raczyli ślicznymi podaniami . Za styl dałbym 9,5 :) Liczyłem oczywiście na Southampton . Jak zwykle świetny Forster jak i cała defensywa . I żeby nie było - Southampton grało jak zwykle ofensywnie . Wenger jaki nerwusek na ławie łapkami przebierał ;) Muszę zobaczyć jutro jakąś powtórkę jak Vardy przejechał się po cieniasach z Liverpoolu .

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie zrobilem zadnego overtime'a jesli o mnie mowisz, a nie przepraszam jeden w ciagu 7 lat gdy mnie manager wyblagal.

Co tu analizowac, jestesmy zajechani i o ile pierwsza polowa byla spoko, tak w drugiej nie mieli sil kopnac pilki. Do tego brak formy i ogolnie padaka. Trzeba czekac do lata i polowe skladu wymienic, zreszta Jurek zrobi to co trzeba. Liga juz na nic. Jednak jeszcze jest final Carling Cup, szansa na dalsza runde w pucharze Anglii oraz cale sily trzeba wpompowac w LE i ta droga dostac sie do LM w nastepnym sezonie :Coolface:

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Zachwyt Leicester i szalonym Vardym (imponujący, fakt), ale kapitalną partię w końcu zagrał Manchester, nie dając dojść do głosu Stołkom. Martial tez jest fenomenalny, Euro 2016 to może być jego turniej. Przepiękna bramka, fajnie ułożona noga, ostatnie podanie też w tempo do Rooneya (notabene też świetne spotkanie, podniesiona głowa cały czas, kilka razy z dystansu delikatnie chybił, raz wykończył będąc tam gdzie trzeba, ogólnie świetnie się przemieszczał po boisku. Pomimo iż nie przepadam za United, lubię Rooneya i patrząc na co by nie było upadek piłkarza z topu, było zwyczajnie przykro, gdy bardziej efektywny bywał nawet Carlton Cole :D Brakuje silnego United w Europie, tak jak brakowało silnego włoskiego klubu. A do potencjalnych fanów United - co to za młody chłopaczek biegał dzisiaj na side-backu? 

Odnośnik do komentarza

Zachwyt Leicester i szalonym Vardym (imponujący, fakt), ale kapitalną partię w końcu zagrał Manchester, nie dając dojść do głosu Stołkom. Martial tez jest fenomenalny, Euro 2016 to może być jego turniej. Przepiękna bramka, fajnie ułożona noga, ostatnie podanie też w tempo do Rooneya (notabene też świetne spotkanie, podniesiona głowa cały czas, kilka razy z dystansu delikatnie chybił, raz wykończył będąc tam gdzie trzeba, ogólnie świetnie się przemieszczał po boisku. Pomimo iż nie przepadam za United, lubię Rooneya i patrząc na co by nie było upadek piłkarza z topu, było zwyczajnie przykro, gdy bardziej efektywny bywał nawet Carlton Cole :D Brakuje silnego United w Europie, tak jak brakowało silnego włoskiego klubu. A do potencjalnych fanów United - co to za młody chłopaczek biegał dzisiaj na side-backu? 

Borthwick Jackson, wyciągnięty z rezerw przez kontuzje obrońców, wczoraj miał 19 urodziny i dołożył asystę, mimo śmiesznej stylówy i biegu szanuje typa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Media z Hiszpanii i Anglii jednym głosem donoszą że po sezonie trenerem MU zostanie Mourinho.

 

W sumie, nie było chyba lepszego trenera an rynku, a Giggs jako potencjalny  menago to wielka pomyłka. 

 

Który to już raz strzelają ślepakami? Na konferencji Van Gaal znowu  wszystko zdementuje, tak jak jego cotygodniowe próby odejścia.

Odnośnik do komentarza



Manchester United złożył rekordową ofertę w wysokości 145,6 miliona funtów za Neymara - potwierdził ojciec brazylijskiego zawodnika w wywiadzie dla Cadena COPE.

 

Mnie to najbardziej boli, tego Woodwarda wali na łeb żeby wyskakiwać z takimi kwotami. Rekordowy transfer za Di Marie był jeszcze do przyjęcia, ale płaić powyżej sto milionów euro za piłkarza to moim zdaniem gruba przesada. Wiem, że (pipi)a mnie powinny obchodzić finanse klubu i nie ja za to odpowiadam, ale ludzie szanujmy się, za to można poważnie wzmocnić skład na kilku pozycjach, Neymar jest genialny, ale przesada mimo wszystko...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak wzmocnili się od czasu odejścia Ronaldo, gdzie Manchester jest cieniem tamtej drużyny. Pieniądze ogromne, ale dla United to żadne obciążenie, a Neymar za jakiś czas może być najlepszy na świecie. Nic dziwnego, że Barca nie chce go puścić za jakąkolwiek sumę, bo im się to po prostu nie opłaca. Nie ma na rynku tak perspektywicznych graczy.

 

Co nie zmienia faktu, że Manchester to teraz niezła ruina, nikt tam nie chce grać nawet dla kasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...