Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, kur.wa, koniec!!!

 

Koniec z jakimiś śmiesznymi reprami, w końcu w sobotę powraca najpotężniejsza i najwspanialsza liga piłkarska w tym uniwersum.

 

Sezon wkracza w decydującą fazę, ale wszystko wskazuje na to, że mój ulubiony, od 2001 roku, klub, Arsenal Londyn, po raz pierwszy od 17 lat nie wejdzie do LM, bo niestety... są piz.dami... A ten stary skur.wol i sabotażysta Wenger dalej ich poprowadzi... "Ich", czyli kogo? Sanczeza już praktycznie duchem nie ma (i ma rację, sam bym nie grał z bandą pozbawionych ambicji i motywacji pajacyków; OK, miał asystę, gola oraz przestrzelonego karnego teraz dla Chile, ale znaczy to, moim zdaniem, zero), Oezil, mimo 300 tysiączków Elżbiet Drugich tygodniówki, też pewnia spiepsza z tonącego okrętu i tylko wmawia prasie, że super się czuje w Londynie i chciałby z Arsenalem wygrać Ligę Mistrzów (XDDDDDDDD), zresztą, niech wypier.dala, ostatnimi czasy jest nie cieniem, ale waginą samego siebie... Bellerina pewnie za 3 miesiące podpier.doli Barcelona... Tak właśnie wielki niegdyś klub upada... Zarząd, Kroenke i jego Wallmarty, inne bogate skur.wysyny pewnie teraz słodko śpią, po chu.j się martwić, spasłe świnie (sorry Rozi) zaczną się martwić dopiero jak ich przychody pójdą fkur.wę... Chociaż skoro Kroenke i Wallmarty i niesamowite je.bane USA za tym stoją, to zapewne wszystkim zarządcom tłuszcz już dawno wyjadł mózg, dajcie im cheeseburgera z maka i zaraz bedzie transfer Neymara do Arsenalu... Ale pewnie o tym zapomnieli, bo są grubi i spaśli i brzydcy niczym użytkownicy sieci sklepów Wallmart oraz Karsten. Wkur.wiłem się. Boję się o mój Arsenal.

 

Jak ktoś jeszcze ma ochotę się znęcać nad biednym Arsenalem i ich wiecznym CZWARTYM miejscem w tabeli i dalej wbijać szpilę to mam tutaj dla was bonus:

 

Zapełnienie stadionów:
20179918c215d2c2fa5692b5383543970591fbe0

 

Ilość goli strzelonych przez Wengera w karierze seniorskiej, wg Wikipedii:

34172859da29e51403e109a321be00b2831168ff

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Nie ma szans żeby Arsenal puścił go do innego klubu z Anglii, a napewno już nie do Chelsea. Stawiam że Alexis wyląduje w PSG, Bayernie albo Juve.

 

Pomijam już fakt że taka przeprowadzka do Chelsea miała by związek z transferem Hazarda do Realu, a tego chyba żaden kibic nie chce :reggie:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

ja je.bie jesteście gorsi niż zwykle szmatławce któe nie potrafią dobrze przetłumaczyć tekstu z angielskiego na polski (bo powielacie ch.ujowe wiadomości i wprowadzacie ludzi w błąd). ogór przynajmniej napisałby "moje źródła mówią".

 

Sanchez powiedział:

"I would like to stay in a city [long term], in a team [long term], but a team that wins, that has a winning mentality, that wins titles. Its what chileans always ask from me, and what they post on social media."

 

więc ku.rwa ewidentnie wolałby zostać niż spi/erdalać tym bardziej do chelsea.

 

 

weźcie spie.rdalajcie.

 

 

albo nie.

 

ja spadam,

 

za dużo tego.

 

 

proszę o usuniecie konta.

Odnośnik do komentarza

O, powyższy post to świetna okazja do pierwszego, uroczystego użycia najnowszej forumowej emotki w kąciku sportowym.

 

:ragus:

 

Czym różni się to co napisałeś od tego co napisałem ja? Chce zostać w mieście, Londynie? Chce. Sprecyzował że chce zostać w Arsenalu? Nie. 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Jak to szło, Liverpool wygrywa z mocnymi, a przegrywa ze słabymi? Dlatego interesują mnie derby tego miasta. Everton próbuje się wmieszać w walkę z tytanami, ale z racji terminarza trochę trudno ocenić, ile dokładnie do nich traci punktów. W każdym razie - jeśli wygra, wyprzedzi Arsenal i Manchester United, mniejsza z tym, że grając trzy mecze więcej... Byłoby dość ciekawie, bo Evcie są w formie i właściwie wydaje się, że mogliby faktycznie mieć szanse na wejście gdzieś między wielką szóstkę.

 

Wygląda na to, że w obu zespołach kilku ważnych graczy wypada - w Evertonie np. Schneiderlin, Coleman, Bolasie, Mori. W LFC Lallana, Henderson, może ktoś jeszcze. Jednak punktów do zdobycia jest tyle samo, co w każdym meczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...