Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Też ziewam na razie, Cahill zaje.bał gonga Mertesackerowi, Willian zanurkował i w zasadzie tyle. No jeszcze Iwobi kiwnął dwóch obrońców i podał piłkę Courtoisowi. Liczę na Moratę w drugiej połowie.


A Kolasinac wygląda jak dzik właśnie, fizycznie jak jakiś Hulk. Już po meczu z Benficą zdecydowałem się go wybrać na odkrycie sezonu, zobaczymy jak długo utrzyma poziom 8).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Kolasinac był znany jako jeden z najlepszych lewych obrońców w Bundeslidze, więc trudno cokolwiek w nim odkryć. Odkrycie to będzie może jeśli Iwobi zagra sezon na wysokim poziomie, albo jak Boga wygryzie Williana. Wierzę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

też tak myślałem, miałem wybrać na odkrycie Trenta Alexandra-Arnolda z Liverpoolu bo błyszczy na razie w tym preseasonie, no ale nie wiem czy wygryzie Clyne'a. Wyszedłem z założenia, że Arsenal jest tak pechowym klubem że jeśli ich nowy nabytek, w dodatku obrońca, zagra cały sezon zaje.biście to wciąż to będzie zaskoczenie i duże osiągnięcie.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

To jak tam jutro, standardowo na wejściu Arsenal dostaje 1:2, Wonga out, potem mistrzowska seria do grudnia, Kolasinac król, a potem nagle już nie król?

 

 

Stęskniłem się za ligą :banderas: Chociaż w tym roku jakoś szybko ta przerwa minęła.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No siema, za niecałe 24h rusza najpotężniejsza liga wszechczasów, więc jak ktoś jeszcze nie dołączył do niesamowicie popularnej, zakręconej oraz przepełnionej emocjami zabawy FANTAZY PREMIER LIG, to raz jeszcze podaję kod do forumkowej ligi:

 

127048-221681

 

ALE WAS ROZYEBIE!

 

Większość graczy zidentyfikowałem, ale Kapitan Czoko, Dick Dastardly i właściciel drużyny "Sugar!" niech się ujawnią, bo nikt mi nie przychodzi do głowy. :[ Moja drużyna jak coś nazywa się RooneyRozje.bie. Pewnie i tak stracę zapał po 5 kolejkach jak w poprzednich sezonach, ale wbijam obligatoryjnie.

 

To jak tam jutro, standardowo na wejściu Arsenal dostaje 1:2, Wonga out, potem mistrzowska seria do grudnia, Kolasinac król, a potem nagle już nie król?

 

dokładnie tak

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Stęskniłem się za ligą :banderas: Chociaż w tym roku jakoś szybko ta przerwa minęła.

 

ja się stęskniłem niesamowicie mocno, o ile w poprzednim sezonie gdzieś od marca gdy już wiadomo było że Chelsea raczej wygra to trochę mi ciśnienie zeszło, miałem nawet lekki przesyt, ale teraz na głodzie jestem ogromnym.

 

Guardiola po tonie wydanej forsy już nie będzie miał usprawiedliwień, Klopp już prawie 2 lata siedzi w LFC, Conte swoje pokazał i postara się to utrzymać, Mourinho z Lukaku i Pogbą to może być ogromny banter i fabryka memów przy każdej wpadce. Słowem: dla każdego z czołowych trenerów to nie będzie już sezon przejściowy, żaden nie będzie miał usprawiedliwień że dopiero "wdraża filozofię" jak LvG swego czasu xD To mnie właśnie cieszy, wszyscy uzbrojeni po zęby, a okno jeszcze trwa. Żadnych wymówek. No musi być rozpier.dol.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

z....

 

In an explosive interview with The Sun, Danny Rose has criticised Tottenham - the club he plays for - and their transfer policy of signing unknown players. The England international will have caused a massive stir back at his club after expressing a number of controversial opinions, with one of them being that he wants the club to stop signing "players you have to Google".

 

:kaz:

Odnośnik do komentarza

Spurs to się ogólnie trochę memowe zrobiło w ostatnim czasie:

 

1) mem o sukcesie jakim było NAKŁADANIE PRESJI na Chelsea 

2) w związku z punktem pierwszym - na twitterze ogłosili że będą sprzedawać DVD z podsumowaniem tego sezonu, kibice oczywiście zaczęli ich je.bać xd

3) cały przypał z Rosem, nieadekwatnymi do gry tygodniówkami (ponoć reszta graczy go popiera)

4) brak aktywności na rynku transferowym poza sprzedażą

5) wisienka na torcie - przez dwa ostatnie dni na twitterze odliczali czas do startu ligi numerami swoich piłkarzy. Przedwczoraj pojawiło się zdjęcie Vertonghena z piątką na plecach, wczoraj Alderweirelda z czwórką... W międzyczasie Danny Rose udzielił tego wywiadu The Scum - zgadnijcie kto w tym klubie ma trzeci numer xD. Powiem tyle, że odliczanie zakończyło się przedwcześnie.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Totki bez świeżej krwi i gra na Wembley.

Manu ciągle bez skrzydłowych/rozgrywających bo Pogba.

City z potęga ataku ale średnia obrona i środkiem pola.

Liverpool podobnie + zamieszanie wokół Kutinio.

Arsenal z dobrą obrona ale niewyjaśniona sytuacja Alexisa i fochem Ezila bo mało funtów szterlingów na tydzień.

Chelsea z pozornie stabilna obrona która potrafi dużo odyebac, kontuzja Hazarda, Morata z klątwa Torresa, brak innych wzmocnień w ataku.

 

 

Nie widzę tutaj żelaznego kandydata na majstra, pewny jest tylko eurow(pipi) w LM. Poza Arsenalem ofc :kaz:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...