Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

mam problem: przeprowadzilem sie i mam w nowym mieszkaniu net z tym, ze bezprzewodowy i w oddalonym o kilkanascie metrow pokoju... czeka mnie ciagniecie kabla do konsoli czy jest inny sposob? kupno wifi adaptera odpada ze wzgledu na koszt

Odnośnik do komentarza

Teraz allegro przeglądnąłem to nie ma w ogóle. Ale jak sam rozmyślałem nad podpięciem konsoli do internetu to wyszukiwałem okazji. Taką okazją był adapter za 100, licytacja. O dziwo tylko jedna osoba zalicytowała i wygrała (chyba, że umówili się na inną kwotę). Szukaj na allegro/ebay'u - na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Wybrałem switch i rozdzielony internet pomiędzy komputer.

Pozdrawiam

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Teraz allegro przeglądnąłem to nie ma w ogóle. Ale jak sam rozmyślałem nad podpięciem konsoli do internetu to wyszukiwałem okazji. Taką okazją był adapter za 100, licytacja. O dziwo tylko jedna osoba zalicytowała i wygrała (chyba, że umówili się na inną kwotę). Szukaj na allegro/ebay'u - na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Wybrałem switch i rozdzielony internet pomiędzy komputer.

Pozdrawiam

 

raczej sie umowili bo te adaptery na allegro schodza za ~200-250zl

 

Odnośnik do komentarza
raczej sie umowili bo te adaptery na allegro schodza za ~200-250zl

Tylko dlaczego nie zakończył aukcji przed czasem? Przyznam, że sam śledziłem, ale prawdopodobnie ustrzelił botem jakimś, bo dosłownie klika minut do końca aukcji było. No chyba, że szukał okazji, kupi taniej, sprzeda drożej.

Odnośnik do komentarza
Witam, chce kupic Xboxa 360 ratalnie, chciałem zamówić w menago ale mają tam GE Money Bank i procedura trwa ponad miesiąc ponieważ nic wcześniej w GE nie brałem. Ultima to samo, Electronic Dreams tez. Szukam sklepu który ma system ratalny w Lukas banku, Żaglu albo AIG.

 

Z góry dzieki.

 

http://www.gram.pl/sk6_8A7qHO8_XBOX360_Premium_z_HDMI.html

 

Raty w Żaglu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam ja. W przyszłym tygodniu będę miał konsole juz, załozyłem sobie konto na live przez kompa ale się pojawiła wątpliwość, czy bede miał na początku neta więc nie będę mógł zlinkowac xboxa z tym moim juz załozonym. I teraz pytanie. Czy jak pogram troche i podepne x'a załozmy tydzien później to będę mógł wtedy wszystkie zdobyte acziwy itp "podpiąć" pod to juz załozone? Czy będę musiał zakładac od nowA?

Odnośnik do komentarza

Ale jaki problem przepisać Mac adres z PC i wpisać jako alternatywny w konsoli, podpiąć ją do neta - odzyskać profil? Achievementów z jednego profilu nie można przenosić do innego.

Pytanie z innej beczki. W opisie X360 elite na PSX sklep napisane, że można przechowywać mp3? O Realy? Ciekawe, bo mi żąda CD audio, a na dodatek nie czyta płyt RW ponownie nagranych. Zdążyłem wypalić jeden album Rihanny, wrzuciłem - spox, działa. Nagrywam drugi album i dupa, Xbox czyta pierwsze 2 sekundy każdej piosenki. Potem przestaje w ogóle czytać. No dobra, sobie myśle - za szybko nagrałem. Wypalam jeszcze raz i nic, to samo, ale teraz w ogóle nie odtwarza plików!

 

Moje spostrzeżenia: Xbox360 nie czyta płyt nagranych, któryś raz z kolei (RW) i nie "łyka" mp3. A może jednak, czy o czymś nie wiem?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Wyjmij z PC i włóż do Xboxa, pobierz co potrzebujesz i już.

 

Tez mi spostrzezenia, rzecz wiadoma od zawsze - xbox czyta tylko plyty nagrywane jako audio.

 

No to w sklepie PSX mają błąd ;) Poza tym ździwiło mnie to, że nie idzie zgrać, a nawet odtworzyć płyty ponownie nagranej RW. Albo zabezpieczenie, albo napęd to szajs ;)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w komputerowym sklepie i pytałem o router, otóż specjalny pod moją sieć (zeto) kosztuje 150zł i pytałem się o ustawienia to powiedział, że nie ma opcji, żeby zrobiły się automatycznie, trzeba niby zrobić ręcznie (mówił, że nigdy nie konfigurował xboxa) to jak to wkońcu jest xd ręcznie czy automatycznie, jeśli ręcznie to jak muszę to zrobić?? napiszcie pls :D bo w poniedziałek chcę ostatecznie kupić...

 

btw. jak wracałem ze sklepu to znalazłem 100zł :DD akurat się zwróci za pgr4 :DDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...