Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie myk polega na tym ze monitor mam bez glosnikow i musze zrobic tak aby miec tez i glos. Widzialem ostatnio kable wlasnie takie jak potrzebuje. Ale pytanie: Czy ten bedzie dobry?

 

http://www.allegro.pl/item423497299_kabel_..._360_kab70.html

 

Kabel moge podlaczyc i pod monitor, a dzwiek pod mini wieze. Wejscia mam akurat.

 

Kolejna sprawa to taka ze knsole z przymusu wezme na raty, ale tak czy siak chce zamknac sie w cenie 1k zl

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Wróciłem właśnie do domu po ponad dwóch miesiącach pracy, i wreszcie przyszła pora na zakupy:) Zdecydowałem się kupić x360, m.in. z racji świetnego online'a czy Gears of War. No i mam kilka pytań w związku z tym zakupem:]

 

1. Kupować sprzęt już teraz za 949 zł w sklepie PSX Extreme czy poczekać kilka dni? Czytałem gdzieś ostatnio że być może będzie kolejna obniżka cen, jednak MS narazie tego nie potwierdza, więc kupować czy czekać?

2. Niestety nie posiadam w domu żadnego telewizora z HD, mam jednak monitor 22" - Samsung 226BW. W związku z tym chciałbym kupić do swojego pokoju także TV 32" - większy nie wejdzie. Zastanawiam się czy kupić go już teraz (np. Sharp 32X20E, Samsung LE32A656 lub SAMSUNG LE32A551) czy może poczekać kilka miesięcy, ceny w tym czasie trochę spadną, być może pojawi się jakaś oferta typu "Cała Polska kupuje bez VATu" w Media Markt i wtedy kupić SONY KDL-32W4000, KDL-32E40xx lub Sharp LC-32XL8E? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

mam jeszcze jedno pytanie kupilem xbox 360 arcade z tej aukcji http://www.allegro.pl/item426055723_konsol..._gw36_raty.html

i gadam sobie z przedstawicielem sklepu i nie wiem czy on jakis nie kumaty czy cos bo mowi mi ze w zestawie jest konsola pad te gry arcade memorka instrukcja i zasilacz.

a co z reszta kabli

w zestawie ma byc to?

- konsola Microsoft XBOX 360 z portem HDMI

- oryginalny joypad bezprzewodowy

- karta pamięci 256 MB

- kabel AV

- instrukcja w języku polskim

- zestaw pięciu gier znanych z usługi Xbox Live Arcade: "PAC-MAN Championship Edition" (NAMCO BANDAI Games), "Uno", "Luxor 2", "Boom Boom Rocket" (Electronic Arts) oraz "Feeding Frenzy"

- całość nowa oryginalnie zapakowana

- dostęp do usługi XBOX Live Silver

i w kazdym musi to byc czy nie musi ? wytlumaczcie mi to

Odnośnik do komentarza

Jest.

 

Mam problem. Konsola wróciła z serwisu i wszystkie ustawienia sieci zostały skasowane. Ustawiam wszystko tak jak przed wysłaniem i gdy testuje sieć to zatrzymuję się przy IP. Nie wiem co może być przyczyną. Wcześniej wszystko było w porządku. Czy po zmianie płyty głównej zmieniło się adres MAC konsoli ? Konsola jest podłączona do Acces Pointa, który bezprzewodowo komunikuje się z routerem. Ustawienia routera nie były zmieniane. Proszę o pomoc. Piszę w tym temacie, gdyż zagląda tu dużo więcej osób. Juchy szczególnie na Ciebie liczę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Jest.

 

Mam problem. Konsola wróciła z serwisu i wszystkie ustawienia sieci zostały skasowane. Ustawiam wszystko tak jak przed wysłaniem i gdy testuje sieć to zatrzymuję się przy IP. Nie wiem co może być przyczyną. Wcześniej wszystko było w porządku. Czy po zmianie płyty głównej zmieniło się adres MAC konsoli ? Konsola jest podłączona do Acces Pointa, który bezprzewodowo komunikuje się z routerem. Ustawienia routera nie były zmieniane. Proszę o pomoc. Piszę w tym temacie, gdyż zagląda tu dużo więcej osób. Juchy szczególnie na Ciebie liczę.

Pozdrawiam

Adres MAC karty sieciowej uległ zmianie jak wymienili ci płyte główną. Jak dystrybutor neta wymaga podania MACów podłączonych do internetu to musisz podac im ten nowy.

Odnośnik do komentarza
to czemu ten k*etyn upiera sie przy swoim?

Ale konsola jest przecież nowa, więc logiczne, ze będą kable.

 

Zamawiam tego x360 jednak w sklepie PE za 949 zł. Tylko jaki kabel kupić żeby podłączyć x'a do monitora? Monitor ma HDCP, więc kupić HDMI - DVI czy VGA?

Lepiej HDMI-DVI.

 

Ale aby mieć dźwięk to będę musiał jakoś ten kabel przerobić czy coś dokupić?

Odnośnik do komentarza
to czemu ten k*etyn upiera sie przy swoim?

Ale konsola jest przecież nowa, więc logiczne, ze będą kable.

 

Zamawiam tego x360 jednak w sklepie PE za 949 zł. Tylko jaki kabel kupić żeby podłączyć x'a do monitora? Monitor ma HDCP, więc kupić HDMI - DVI czy VGA?

Lepiej HDMI-DVI.

 

Ale aby mieć dźwięk to będę musiał jakoś ten kabel przerobić czy coś dokupić?

 

 

a ja sie podepne pod pytanie

8) sa kable do monitora zeby podlaczycz kino 5.1 ? szukalem i znalazlem tylko takie kable wega ktore maja tylko czincze audio lewe i prawe ;) czy da sie je jakos przerobic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...