Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się kupić jednak oryginalny VGA od Microsoftu zamiast HDMI-DVI, nie będę musiał nic kombinować z dźwiękiem, a jakość obrazu będzie taka sama:)

 

Mam takie jedno pytanie dotyczące odtwarzacza HD DVD. Otóż ściągnąłem kiedyś Prison Break'a w wersji 720p HDTV x264, lecz niestety mój PC nie da rady tego udźwignąć, a czy da się odpalić takie coś na tym odtwarzaczu HD DVD? Bo jeśli ten odtwarzacz to obsługuje, to będę się musiał poważnie zastanowić nad jego kupnem:P

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Zdecydowałem się kupić jednak oryginalny VGA od Microsoftu zamiast HDMI-DVI, nie będę musiał nic kombinować z dźwiękiem, a jakość obrazu będzie taka sama:)

 

Mam takie jedno pytanie dotyczące odtwarzacza HD DVD. Otóż ściągnąłem kiedyś Prison Break'a w wersji 720p HDTV x264, lecz niestety mój PC nie da rady tego udźwignąć, a czy da się odpalić takie coś na tym odtwarzaczu HD DVD? Bo jeśli ten odtwarzacz to obsługuje, to będę się musiał poważnie zastanowić nad jego kupnem:P

 

x264 możesz odtwarzać na klocku normalnie bez odtwarzacza HD DVD wystarczy skopiować na pendriva. A pozatym co napęd ma do odtwarzania filmów to jest porostu czytnik nic nie dekoduje czy coś.

Odnośnik do komentarza

Bede dzielil polaczenie przez router. Konsole do routera podlaczam kablem crossem czy zwyklym, to samo komp, kross czy zwykly? No i jaki router w miare tani dobrze spisuje sie w wspolpracy z 360, zadne tam WiFi, tylko polaczenie kablowe. Na co zwracac uwage kupujac router?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Bede dzielil polaczenie przez router. Konsole do routera podlaczam kablem crossem czy zwyklym, to samo komp, kross czy zwykly? No i jaki router w miare tani dobrze spisuje sie w wspolpracy z 360, zadne tam WiFi, tylko polaczenie kablowe. Na co zwracac uwage kupujac router?

 

Spewnoscia na producenta , kup markowy router np D-link,lynkys, Pentagram ,nie kupuj jakis wynalazkow nie wiadomo skad i czesto w promocji. Na Pclabie kilkanascie osob mialo powazne problemy z konfiguracja takich routerow po 80zl z promocji firmy TOY TOY ,albo net na kompie nie dzialal, albo zrywlao polaczenie i inne historie.

 

jaki masz internet , dostawca ( netia,TPSA,Dialog ? )) wazny jest ANEX jaki masz A lub B

 

Proponowal bym Ci kupic router z wbudowanym modemem taki cos jest drozsze ale wygodniejsze w uzytkowaniu.

NP ja mam dialog 1mb i do podzialu neta uzywam D-Linka DSL-584T i net mi smiga bardzo ladnie a podzielony jest na konsole , lapka i desktopa.

Wczesniej mialem ,modem firmowy od dzialogu + router pentagrama cerberius (numeru nie pamietam) w prawdzie tez wszsytko smigalo ale byla zauwazalna lekka zamulka .Po pzresiadce na D-Linka z modemem net zdecydowanie "zywszy"

 

A co do kabla to TAKI zwykly UPT

 

Odnośnik do komentarza
To jeszcze raz, jakie pliki video otwiera 360?

avi? x264? a dźwięk?

O napisach też moge zapomnieć?

Możesz oglądać film w .avi zakodowany w x264 z dźwiękiem 2.0 bez napisów. Czyli w sumie gra niewarta świeczki, ponieważ jak coś już znajdziesz w internecie w x264, to najczęściej jest to plik .mkv, więc trzeba konwertować aby konsola odpaliła film.

Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie musi byc router czy wystarczy switch? Jezeli wystarczy, to jaki ma byc, na co zwracac uwage? Ogolnie szukam najtanszej alternatywy, co by wiecej gier kupic.

Switch możesz wziąć jeżeli twój dostawca internetu zgodzi się dopisać numer MAC karty sieciowej xboxa do twojej sieci. Jeżeli się zgodzi to wystarczy switch (koszt 25 zł) - jezeli się nie zgodzi, ale dalej chcesz jechać po kosztach, to będziesz miał internet, albo na konsoli, albo na PC (tak jak ja mam ;))

Odnośnik do komentarza

zawsze możesz wziąść switcha i puścić net z kompa (dwie sieciówki wymagane) do switcha - rozwiązanie ma oczywisty minus jakim jest fakt że musisz mieć odpalonego kompa jeśli chcesz net w konsolce. Mniej kosztowne i bardziej pewne jest kupno routera, nawet takiego za 30-40 zł (tak, są takie, wystarczy poszukać).

Odnośnik do komentarza

I idiotyczne pytanie: router na stale dzieli predkosc, czy tez jak bede mial wylaczonego kompa to bede mial ja cala. Przykladowo mam 1 mb, czy sprzet podzieli predkosc 512 na kompa i kosole czy kazdy ze sprzetow korzysta z calosci lacza, dzielac je dynamicznie wedle potrzeb?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...