Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem karte sieciową Realtek jakąś tam. Zainstalowałem ją, ale cały czas mam "Nie można uruchomić urządzenia. Kod 10" wtf? Jaki (pipi) kod 10?Karta podpięta poprawnie, 2 lampki się palą, w xboxie mi ją wykrywa(podłączono przewodowo) ale z oczywistych przyczyn nie mogę iść dalej z podłączaniem ponieważ nie mogę jej w zaden sposób skonfigurowac(nie ma jej na liście połączeń sieciowych)

 

O co cho?

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Hehe dostałem PSX Extreme 87 z grudnia 2004:D No i wreszcie przyszła konsolka:) Przez rok będę ją miał podłączoną oryginalnym kablem Microsoftu z monitorem, dopiero potem pod tv. Posiadam głośniki logitech x-230, i żeby podłączyć x360 z głośnikami to musze kupić jacka gniazdo-gniazdo? Czy jak to inaczej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Jeżeli masz dostawce który idzie na rękę to Ci doda adres MAC konsoli do sieci. Jeśli nie, zostaje router.

Najtańszy switch się kupuje.

 

Ja lacze sie przez PPPpE. Istnieje mozliwosc zeby wszystko gralo, albo zebym sam dodal adres Mac. Konsultanci Dialogu to niezbyt kompetentni ludzie :) Kumpel dzielil juz lacze dialogu switchem na dwa kompy i wszystko smigalo. Pozostaje tez kwestia tego, czy kazdy switch spelni swoje zadanie...

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam problem. Chyba mogę tu zadać pytanie ? Popsuł mi się pad i chcę aby mi go wymienili. Więc dzwonię na tą zapyziałą infolinie tam się jakiś facet odzywa. Powiedziałem w czym rzecz kazał mi podać imię i nazwisko więc mu podałem następnie poprosił o numer seryjny to też mu grzecznie podałem. On jak się na mnie nie wydarł.... Jak to jest ,że rejestruje się na inny kraj niż polska w xbox live itp. Po prostu zaniemówiłem.... śmiać mi się zachciało bo tak śmiesznie mnie opieprzał w końcu się rozłączyłem. Moje pytanie brzmi co ja mam mu powiedzieć żeby mi przysłał tego cholernego pada???!!!

Odnośnik do komentarza
Słuchajcie mam problem. Chyba mogę tu zadać pytanie ? Popsuł mi się pad i chcę aby mi go wymienili. Więc dzwonię na tą zapyziałą infolinie tam się jakiś facet odzywa. Powiedziałem w czym rzecz kazał mi podać imię i nazwisko więc mu podałem następnie poprosił o numer seryjny to też mu grzecznie podałem. On jak się na mnie nie wydarł.... Jak to jest ,że rejestruje się na inny kraj niż polska w xbox live itp. Po prostu zaniemówiłem.... śmiać mi się zachciało bo tak śmiesznie mnie opieprzał w końcu się rozłączyłem. Moje pytanie brzmi co ja mam mu powiedzieć żeby mi przysłał tego cholernego pada???!!!

Poczekaj jak przy telefonie bedzie inna osoba, niz ten rozdarciuch...

Odnośnik do komentarza
Ale inna osoba może się też zapytać dlaczego jest zarejestrowana....? Co ja mam wtedy powiedzieć?

To spróbuj dodzwonić się jeszcze raz do tego gościa i powiedz mu, że dasz mu 200 zł jak Cię zarejestruje na Polske w XBL. Co za ludzie (?) siedzą przy tej infolinii?

 

Chyba, że coś mnie ominęło i można się rejestrować na Polskę :huh:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Chciałem się zarejestrować na Xbox Live, ale po zaakceptowaniu regulaminu pisze coś takiego: "obecnie nie da się zarejestrować na Xbox Live, proszę spróbować później". Mam coś źle ustawione czy to wina Microsoftu? Te wszystkie testy dotyczące połączenie konsoli z internetem były pozytywne, jedynie test na połączenie z komputerem był nieudany, bo nie mam zainstalowanego Windows Media Connect, Zune albo WMP 11. Wie ktoś może o co biega?

 

EDIT: Już jest OK:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Podałem mu numer seryjny on sobie wklepał do komputerka i wszystko o mnie wie. Proszę pomóżcie mi próbowałem się dodzwonić ale to samo ciągle pytają się o to samo...

Masz dwie opcje:

Powiedzieć ,że założyłeś konto na UK , bo jesteś tam tymczasowo zameldowany ;

Powiedzieć , że nie twoje konto , tylko znajomy przyniósł HDD ze swoim kontem i testowałeś na swojej konsoli Live'a , a gdzie on jest zarejestrowany to masz głęboko.

;)

Odnośnik do komentarza
Ale właściwie to nie wiem o co im chodzi. Nie chcą z tobą rozmawiać bo masz Liva nie na Polskę? Dlaczego wogóle o to pytają przecież to nie ma nic wspólnego z usterką pada? I co mówią że nie przyjmą zgłoszenia czy co ? Jakieś to dziwne dla mnie.

Jeśli to prawda, że ludziska na infolinii mogą sobie sprawdzić jaki GT był logowany po nr seryjnym to mamy jako gracze przerąbane. Prawie każdy użytkownik xklocka w Polsce ma konto zarejestrowane na USA bądź UK.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

W zwiazku z Tales of Vesperia i dlugim oczekiwaniem na europejska premiere jestem sklonny zainwestowac w konsole z regionem NTSC wiec mam kilka pytan.

 

1)Da sie jakos w miare tanio zakupic taki egzemplarz?

2)Jak w takim przypadku wyglada gwarancja gdyby cos sie popsulo?

Odnośnik do komentarza

am pytanie o gry XNA, Co trzeba zrobic zeby próbować zrobic taką gre ?? Trzeba wykupic abonament, tak ? Taką gre, robi sie na PC, yes ? Czy ktoś z Polski może pochwalić się chociaż w połowie zrobioną grą ?? Aaa.. przypomnalo mi sie, jeśli już ktoś tego dokona, to można to do M$ zgłosić ??

Edytowane przez RobertKWL
Odnośnik do komentarza

Mam 360 podpieta componentem pod Sharpa Lc 32x20e, rozdzielczosc ustawiona 1080i. I jest problem. Na wyskosci calego ekranu sa linie, ktore ukladaja sie wzdluz jego matrycy. Najbardziej widac to z bliska i na jednolitym tle (np Dashboard, czy ciemne lokacje w GoWie). Wlaczenie cyfrowej redukcji szumow pomaga, ale obraz jest wtedy dziwny, na 720p te "zaklucenia" sa mniejsze. Dziwi mnie to, bo znajomy ma gorszego Sharpa i u niego tego nie ma (tak twierdzi). W czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
am pytanie o gry XNA, Co trzeba zrobic zeby próbować zrobic taką gre ?? Trzeba wykupic abonament, tak ? Taką gre, robi sie na PC, yes ? Czy ktoś z Polski może pochwalić się chociaż w połowie zrobioną grą ?? Aaa.. przypomnalo mi sie, jeśli już ktoś tego dokona, to można to do M$ zgłosić ??

placi sie abonament, dostajesz narzedzia, piszesz gre na PC

 

http://creators.xna.com/

 

w listopadzie ma byc wiecej wiadomo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...