Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odp:) tylko ze ten sposób to taki troche dziwny i srednio go rozumiem. a szkoda mi 2 kable kupowac. a jak monitor ma tylko wejscia dvi i d-sub to jak to zrobic? a ten monitor samsunga co napisałes to jest w miare dobry?

Jak ma tylko wejście DVI i D-SUB tak jak własnie ten samsung, który Ci poleciłem, to kupujesz kabel HDMI>DVI i podłączasz konsole, na dźwięk masz kabel AV, tyle że z obudową jest za duży dlatego należy obudowę rozebrać, wówczas masz z tego kabla wolne chinch'e od dźwięku (czerwony i biały), żeby podpiąć np. głośniki komputerowe, to będziesz musiał załatwić sobię przejściówkę z chinch'y na jack. W każdym elektryku powinni wiedzieć o co chodzi, bądź sam zrób sobie taką przejściówkę, nie ma w tym wielkiej filozofii.

 

Samsung 223BW świetnie się spisuje do gier i wielu kumpli używa go do grania, mając również podłączone dwa sprzęty. Jest dosyć tani a parametry są całkiem zadowalające. Poza tym te modele cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników komputerowych. Znajdziesz sporo stron z komentarzami na temat tego monitora i sam porównasz, że za taką cenę to chyba najlepsze rozwiązanie. Jak masz więcej kasy na wydanie niż 700 - 800zł, to szukaj czegoś innego.

 

A jeżeli masz więcej pytań co do zakupu monitora to najpierw przejrzyj dział hardware i temat o monitorach, tam szukaj również dalszych wskazówek.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
ja mam takie troche glupie pytanie i pewnie byla juz na nie odpowiedz:( czy to normalne ze w padzie bez kabla:) miga co jakis czas srodek:) ? 1 zielona dioda swieci ale potem migaja na okolo (podczas grania oczywiscie) tak mialem na bateriach na ladowarce tez tak mam:(

 

To znaczy że wyładował Ci się akumulator/bateryjka i zostało nieco poniżej połowy energii

Odnośnik do komentarza

A ja mam teraz juz takie ostateczne pytanko.

 

Planuje jutro lub ewentualnie w przyszlym tyg kupic X360.

 

Chcialbym jak najmniej kasy wydac to wiadomo.

 

Mysle nad wersja Arcade lub premium z dyskiem 60GB. Pada jednego mam, uzywam go pod PC aktualnie.

 

Grac chce we wszystko co dobre, a i osiagniec troche chce zdobyc ;)

 

Kolejna sprawa jest to iz konsola bedzie czasem u mnie, a czasem u dziewczyny.

 

Ja psiadam Monitor 20cali BENQ LCD, posiada tylko wejscie VGA

 

Dziewczyna ma 17 calowy monitor CRT ktory tez posiada tylko wejscie VGA.

 

Przelaczke bede musial kupic na 100% to wiem.

 

Cos byscie mi doradzili przed zakupem?

Odnośnik do komentarza
Zdarza się Wam czasem, że Xbox nie włączy się za pomocą guide buttona z pada? Kółeczko miga na padzie i konsole muszę wlączyć przyciskiem na konsoli.

Zdarza mi się, raz na kilkanaście, a może kilkadziesiąt uruchomień konsoli. Ale to nic groźnego, zresztą pewnie się pytasz z ciekawości.

Odnośnik do komentarza

aha. dzieki cold za odpowiedz. w miare zrozumiełaem. czyli musze kupić kabel hdmi z przejściówką na dvi? i potem przejściówke dvi rozebrac? moze gdzies znalazłes jakas instrukcje ze zdj jak to zrobic? bo ja Cie w miare rozumiem tylko nie jarze niektórych szczegółów a konsole bede miał niedługo i bez sprzetu nie umiem tego tak w miare pojąć :P

 

a monitor sobie kupiłem 20" Samsung SyncMaster 2032BW. moim zdaniem bardzo dobry.

 

jeżeli Cię nie zmęczyłem to odpowiedz bo to w dla mnie ważne :)

 

dzięki

Odnośnik do komentarza

Kupujesz coś takiego: http://allegro.pl/item436522498_kabel_hdmi...00p_filtry.html to wpinasz w gniazdo HDMI w konsoli a drugi koniec w wejście DVI monitora, nic tutaj nie rozbierasz. Masz obraz, teraz potrzebny Ci dźwięk, żeby mieć dźwięk kupujesz taki kabel: http://allegro.pl/item439100236_kabel_vga_...ny_gliwice.html nie musi być VGA, może też być taki jak masz oryginalnie z componentem. I ten kabel musisz wpiąć nad gniazdem HDMI w konsoli, nie zmieści się (bo przeszkadza wpięty kabel HDMI), dlatego musisz tą szarą obudowę rozebrać, wówczas wejdzie. Teraz idąc dalej tym szarym kablem bierzesz te dwie końcówki białą i czerwoną (to jest chinch), będziesz potrzebował pójść do najbliższego elektryka i poprosić o zrobienie przejściówki z chinch na mały jack, jak gość nie wie o co chodzi to idziesz do następnego sklepu. Jack to wejście słuchawkowe, z jednej strony wepniesz te kabelki biały i czerwony a z drugiej np. głośniki komputerowe (najzwyklejsze w stereo), lub słuchawki. Prościej wytłumaczyć już nie potrafię. :)

Odnośnik do komentarza

planuje kupic 1600msp by wydac naprawde warta gierke 1200msp (CC ale na swoj GT bo zloze sie we 2 osoby co mi wyjdzie po 25zl ;))+ cos za 400 - wybor padl na Doom'a. Mam triala na hdd, to teraz wystarczy ze naladuje swoj GT kodem 1600 a potem wystarczy wybiore opcje WPISZ KOD czy moze przed naladowaniem konta punktami MSP mam wybrac DOOM'a a nastepnie WPISZ KOD? Bo proboje od 2 dni pobrac DN3d przez VPN ale cos mi nie wychodzi, jakies bledy,itp :/ A jak wiadomo DOOM ma blokade

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

ile trzeba ladowac baterie do pada ? jak mam podlaczony kabel i gram to swieci sie czerwona dioda a powinna zielona?

ile trzyma naladowana na full bateria ? bo wydaje mi sie ze mam zebana baterie bo pokazywala stan naladowania na full a po 3 godzinach grania juz trzebabylo zalaczac ladowarke znowu ;) kupilem ladowarke uzywana wiec nie mialem zadnych instrukcji :(

Odnośnik do komentarza

Nie sugeruj się paskiem naładowania , często ściemnia. Najlepiej aby sprawdzić to naładuj aku do pełna (kilka godzin) i sprawdź ile ci trzyma. Nówka prosto ze sklepu trzymała mi prawie 2 tygodnie , po pół roku użytkowania już tylko lekko ponad tydzień , potem z każdym miesiącem coraz mniej , tyle że ja katowałem X-a ostro. W sumie po roku i kilku miechach używania działa tylko podłączony kablem (odłączyć od ładowania pad = wyłączeniu go), taki pad przewodowy. Ostatecznie zmieniłem na aku AA i jestem zadowolony , a play&charge leży w szafce w razie nagłej niespodziewanej potrzeby ;)

 

BTW. jak już sprawdzisz daj znać czy jesteś w tej ciemnej?

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...