Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sugeruj się paskiem naładowania , często ściemnia. Najlepiej aby sprawdzić to naładuj aku do pełna (kilka godzin) i sprawdź ile ci trzyma. Nówka prosto ze sklepu trzymała mi prawie 2 tygodnie , po pół roku użytkowania już tylko lekko ponad tydzień , potem z każdym miesiącem coraz mniej , tyle że ja katowałem X-a ostro. W sumie po roku i kilku miechach używania działa tylko podłączony kablem (odłączyć od ładowania pad = wyłączeniu go), taki pad przewodowy. Ostatecznie zmieniłem na aku AA i jestem zadowolony , a play&charge leży w szafce w razie nagłej niespodziewanej potrzeby ;)

 

BTW. jak już sprawdzisz daj znać czy jesteś w tej ciemnej?

 

 

no i sprawdzilem:)i :dupa: po 3 godzinach ladowania (podczas grania) w padzie diody swirowaly juz po 2 godzinach grania :sweat: a po 4 godzinach :wkurzony: zgon .

 

lepiej ladowac podczas grania? czy lepiej normalnie na wlaczonej konsoli?

sprawdzal ktos czy da sie ladowac pada na kompie? bo gdy podlaczylem pod usb nic mi nie wykrylo:( (czasami usb mi nie dziala) :spox:

Odnośnik do komentarza
Nie sugeruj się paskiem naładowania , często ściemnia. Najlepiej aby sprawdzić to naładuj aku do pełna (kilka godzin) i sprawdź ile ci trzyma. Nówka prosto ze sklepu trzymała mi prawie 2 tygodnie , po pół roku użytkowania już tylko lekko ponad tydzień , potem z każdym miesiącem coraz mniej , tyle że ja katowałem X-a ostro. W sumie po roku i kilku miechach używania działa tylko podłączony kablem (odłączyć od ładowania pad = wyłączeniu go), taki pad przewodowy. Ostatecznie zmieniłem na aku AA i jestem zadowolony , a play&charge leży w szafce w razie nagłej niespodziewanej potrzeby ;)

 

BTW. jak już sprawdzisz daj znać czy jesteś w tej ciemnej?

 

 

no i sprawdzilem:)i :dupa: po 3 godzinach ladowania (podczas grania) w padzie diody swirowaly juz po 2 godzinach grania :sweat: a po 4 godzinach :wkurzony: zgon .

 

lepiej ladowac podczas grania? czy lepiej normalnie na wlaczonej konsoli?

sprawdzal ktos czy da sie ladowac pada na kompie? bo gdy podlaczylem pod usb nic mi nie wykrylo:( (czasami usb mi nie dziala) :spox:

co jest oczywiste najlepiej ładować na wyłączonej konsoli (podpinasz i wyłaczasz konsole)

Odnośnik do komentarza

ej nie chciałem zakładać nowego tematu wiec pytam tutaj a mianowicie czy ktoś wie co się dzieje z grą "Indiana Jones" na X360 i PS3 ? Miała wyjść "fall 2007" ale na stronie developera nic się nie zmiana :/

 

---------- > http://www.lucasarts.com/games/indianajones/ < ----------

Edytowane przez BBGodzilla
Odnośnik do komentarza

Czuje sie olany :P

 

A ja mam teraz juz takie ostateczne pytanko.

 

Planuje jutro lub ewentualnie w przyszlym tyg kupic X360.

 

Chcialbym jak najmniej kasy wydac to wiadomo.

 

Mysle nad wersja Arcade lub premium z dyskiem 60GB. Pada jednego mam, uzywam go pod PC aktualnie.

 

Grac chce we wszystko co dobre, a i osiagniec troche chce zdobyc ;)

 

Kolejna sprawa jest to iz konsola bedzie czasem u mnie, a czasem u dziewczyny.

 

Ja psiadam Monitor 20cali BENQ LCD, posiada tylko wejscie VGA

 

Dziewczyna ma 17 calowy monitor CRT ktory tez posiada tylko wejscie VGA.

 

Przelaczke bede musial kupic na 100% to wiem.

 

Cos byscie mi doradzili przed zakupem?

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Do monitorka CRT kup jakikolwiek. Może być taki za 35-40zł. Jak tu wleci Thomas_PL to mnie oczywiście wyśmieje i poleci Big Bena :E

 

 

BTW czemu na forum nie ma szczerbola pod ":E"?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Jaką przełączke?

i po cholere?

http://allegro.pl/item445374462_adapter_vg...d_sub_vega.html

 

Taką bo pewnie kabel od monitora jest przymocowany na stałe i jest zakończony męskim wejściem VGA. Takim samym jak kabel VGA do Xklocka.

 

Taką przejściówke to dostałem razem z kablem VGA (oryginalnym MS), swoją drogą pewne jest , że oryginalny VGA daje możliwość wyświetlania Full HD.

 

A do audio nie potrzebna , jeśli ma jakiś sprzęcior grający.

 

BTW czemu na forum nie ma szczerbola pod ":E"?

 

A co to takiego? :E

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...