Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem dzis wiadomosc od Xbox Live, ze wykryto u mnie mniej niz 128 mb pamieci (mam Core z 64 megowa karta) i jesli jej nie powieksze, to nie bede mogl sie zalogowac po wyjsciu aktualizacji.

 

Troche nienajlepiej to rozwiazali, jestem zmuszony kupic dysk.

 

Więcej na tym zarobią... Już od dawna Arcade zalatywał mnie podstępem

Odnośnik do komentarza

OK

a ja mam takie pytanie jeśli bym kupił dysk 120gb taki wiecie- 'customizowany'. ~300,- pln

To czy jest jakiś sposób żeby M$ mnie z tym wykrył, ja wiem że to chore, ale pytam.

Jeśli to pytanie padło to przepraszam.

tam samo się zastanawiałem co z tymi kontami na Xbox live na stany i anglię, ale chyba nic z tym nie zrobią:P

Odnośnik do komentarza
Dostalem dzis wiadomosc od Xbox Live, ze wykryto u mnie mniej niz 128 mb pamieci (mam Core z 64 megowa karta) i jesli jej nie powieksze, to nie bede mogl sie zalogowac po wyjsciu aktualizacji.

 

Troche nienajlepiej to rozwiazali, jestem zmuszony kupic dysk.

 

Więcej na tym zarobią... Już od dawna Arcade zalatywał mnie podstępem

Arcade'y sa sprzedawane wraz z memorkami 256 mb. Nowy dash potrzebuje 128 mb miejsca, wiec zadnego podstepu raczej nie ma :)

Odnośnik do komentarza
OK

a ja mam takie pytanie jeśli bym kupił dysk 120gb taki wiecie- 'customizowany'. ~300,- pln

To czy jest jakiś sposób żeby M$ mnie z tym wykrył, ja wiem że to chore, ale pytam.

Jeśli to pytanie padło to przepraszam.

tam samo się zastanawiałem co z tymi kontami na Xbox live na stany i anglię, ale chyba nic z tym nie zrobią:P

Ryzyko istnieje, że wykryją i zbanują, taki prawie oryginalny dysk. Sam żeby nie mieć problemu do mojego arkejda kupiłem oryginałkę 120GB od używanego elite za 350pln, więc różnica w cenie nie jest duża, tylko ciężko na allegro trafić na taki właśnie używany, bo kto by się go pozbywał???

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

sam dysk to zwykly uzywany 20GB SATA 2,5' ,a to chodzi po 40-50zl, a nie 100zl...

ale slusznosc jest ze 300zl dawac za podrabiany dysk to dawanie sie naciagac

 

dysk to max 140zl

kieszen to 70-80zl (badz zakup 20GB uzywki za jakies 120-130zl)

0zl jak sami przygotujemy hdd, jak nie potrafimy sami przygotowac dysku to w serwisach z 50zl max

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
sam dysk to zwykly uzywany 20GB SATA 2,5' ,a to chodzi po 40-50zl, a nie 100zl...

ale slusznosc jest ze 300zl dawac za podrabiany dysk to dawanie sie naciagac

 

dysk to max 140zl

kieszen to 70-80zl (badz zakup 20GB uzywki za jakies 120-130zl)

0zl jak sami przygotujemy hdd, jak nie potrafimy sami przygotowac dysku to w serwisach z 50zl max

 

ja takie 20 fudzitsu jak pamietam sprzedalem za 100zl (sam dysk :}) tylko trzeba umiec "wypromowac" towar ;)

Odnośnik do komentarza

Nowy update wychodzi 19 listopada tak ? Mam nadzieję, że w GeoW 2 ( premiera 7 listopada ) na które to mam preorder nie będzie jeszcze tego shitu bo mam kartę 64 i chyba bym się pochlastał płacąc tyle kasy za gierkę i nie móc w nią zagrać póki nie wydam drugie tyle na dysk. Microsoft - jeśli coś z tym nie zrobisz to się mocno wkurzę ( jak wielu ludzi pewnie ) i wtedy przekonasz się, że nie było to dobre posunięcie.

Oby mnie pozytywnie zaskoczyli.

Odnośnik do komentarza

No i wymieniają jednostki pamięci - http://www.xbox.com/en-US/support/hardware...ate/default.htm

TYLKO PROBLEM W TYM, ŻE NIE W POLSCE !

 

EDIT : Dzwoniłem do Microsoftu i powiedziano mi, że z tej promocji skorzystać nie mogę ale pan powiedział, że dzisiaj koło 15.00 zadzwoni do mnie i poda mi dokładną datę kiedy będzie coś więcej wiedział na temat akcji "Memory upgrade program" w polsce. Po moim pytaniu czy na pewno będzie coś u nas robione w tej sprawie powiedział, że oni już wiedzą ale na razie nie mogą nic na ten temat mówić ale mam się nie martwić ponieważ każdy zainteresowany zostanie w stosownym czasie o tym poinformowany.

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytanka. Czy można jakoś ustawić datę żeby działała normalnie bo to mnie wkur.wia, że zawsze jest taka sama. Może to nie jest istotne w większości gier ale np. w GTA tak. Wczoraj jakoś źle odczytało sejwa i jakieś 2h grania poszło na marne bo zorientowałem się dopiero po wejściu w staty ale który tu odczytać jak wszystkie są takie same.

Drugi denerwujący problem to ciągłe logowanie. Za każdym razem kiedy włączam konsolę trzeba się logować. Czy nie może tego robić automatycznie? Nie mam Live'a.

Edytowane przez Neoman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...