Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Następca xbox360 z wsteczna kompatybilnością

link

 

Raczej nie chodzi tutaj o wsteczną (która w jakiejś formie pewnie będzie), ale przednią (?) kompatybilność. Z tego co jest napisane w tym artykule, to jeśli odpalimy na następnym Xboksie powiedzmy GoW 3, to będziemy mogli korzystać w trakcie gry z nowych funkcji kontrolera, grafika nie będzie tylko ostrzejsza, ale polepszy się także widoczność, płynność, być może zostaną nawet wypuszczone poziomy działające tylko na X720.

Czyli Microsoft chce zrobić ze swojej konsoli peceta. Tego jeszcze nie było... Pojawią się sytuacje w których jeden będzie się chwalił tym, że na jego maszynie nowy GOW chodzi lepiej i ladniej wygląda <_<

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się, co się dzieje z Xboxem. Gra wyglądająca lepiej na danym modelu niż na innym - niedopuszczalne. Juz w sumie tak jest, ale nie na skalę poziomów tylko dla dwóch konsol. Zresztą - już ma być nowy Xbox!?

 

A właśnie - czy dobrze wyczytałem, ze GTA: SA ma być za 1200 MP O_O!? Ile kosztuje takie 1200 MP?

Odnośnik do komentarza

No a jak zrobię konto na UK na przykład? Przecież setki ludzi w Polsce pobiera gry arcade na dysk. GTA SA na Xboxa za takie grosze... mniam. Widziałem to na allegro, 4000 za 125 zł ładny interes :).

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie.Czy oryginalne Play & Charge różnią się czymś od tańszych innych firm??.Oprócz tego że są droższe.xD.

Nawet nie myśl o zakupie tego szitu.

 

Why?

ja mam i jestem bardzo zadowolony juz od prawie 2 lat,ale mam oryginalny microsoftu.

Odnośnik do komentarza

To masz szczęście , mi po roku intensywnego użytkowania padł , zresztą pisałem już o tym kilka razy na tym forum. Powiedz mi po tych dwóch latach ile ci trzyma aku?

Mój kolega miał podobnie (2miesiące dłużej mu działały) i kilka osób tutaj także to potwierdziło . Lepiej zainwestować w aku AA.

Mowa oczywiście o oryginałach.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...