Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś kiedyś coś takiego że włączając konsole wyskoczyło RROD czarny ekran jakieś tam napisy "System Error".A po ponownym właczeniu konsoli właczyła się normalnie jak gdyby nigdy nic?? To jest normalne??.Czy mogę już się bać o swoją konsole??

MI też kiedyś wyskoczył error, ale to był RROD. I działa normalnie cały czas.

Było to jakiś miesiąc temu, myślę że nie musisz jeszcze się martwić.

A ja mam inne pytanie, mam nowy dysk, wcześniej miałem memorke, i gdy zgrywam sejwy (Forza 2 i Viva Pinata) to wyskakuje problem, że nie można.

Z innymi grami jest OK.'

Jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Miał ktoś kiedyś coś takiego że włączając konsole wyskoczyło RROD czarny ekran jakieś tam napisy "System Error".A po ponownym właczeniu konsoli właczyła się normalnie jak gdyby nigdy nic?? To jest normalne??.Czy mogę już się bać o swoją konsole??

MI też kiedyś wyskoczył error, ale to był RROD. I działa normalnie cały czas.

Było to jakiś miesiąc temu, myślę że nie musisz jeszcze się martwić.

A ja mam inne pytanie, mam nowy dysk, wcześniej miałem memorke, i gdy zgrywam sejwy (Forza 2 i Viva Pinata) to wyskakuje problem, że nie można.

Z innymi grami jest OK.'

Jest jakiś inny sposób?

 

Albo transfer za pomoca kabla albo odpal gre z save,zrob load i zapisz tym razem na dysk.

Odnośnik do komentarza

siemano. mam pytanie. czy ktos z was gra w dead space na xboxie arcade?? czy chodzi normalnie jak sie nie ma dysku tylko karte, nic nie przycina i wogole?? i to samo pytanie mam co do fify 09 i gears of war? chodza te trzy gry normalnie na arcade czy cos jest nie tak? i jak działaja głównie wszystkie gry na konsoli bez dysku tylko z karta, dobrze, chodzi mi tylko o single playery i co-op? góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza

Na YT.com widziałem filmik, że GTA4 lepiej chodzi z dyskiem, bo tekstury się lepiej dogrywają.

Chodziło o to, że gdy jedziesz dość szybko, i obrócisz kamerę od boku, to wyglądało jakby samochód leciał.

Na dysku, ja mam tak samo, wiec myślę że bzdury.

Może po updacie, będzie lepiej, jak GTA będzie śmigać z dysku.

Odnośnik do komentarza
Czy mając Xbox 360 bez HDMI tracę dużo przy jakości obrazu podłączając konsole zwykłym kablem do TV?

Podłącz wtedy VGA i na jedno wyjdzie. Zresztą to jest kwestia gustu, bo każdy krzyczy inaczej , jedni że przez Hdmi najlepiej , inni component zachwalają , a dla mnie najlepsza jakość jest przez VGA. Dużo także zależy od odbiornika. Najlepiej jakbyś mógł wypróbować wszystkie opcje i samemu ocenić.

Odnośnik do komentarza
Podłącz wtedy VGA i na jedno wyjdzie. Zresztą to jest kwestia gustu, bo każdy krzyczy inaczej , jedni że przez Hdmi najlepiej , inni component zachwalają , a dla mnie najlepsza jakość jest przez VGA. Dużo także zależy od odbiornika. Najlepiej jakbyś mógł wypróbować wszystkie opcje i samemu ocenić.

Dzięki za pomoc.

Wampis chodziło mi właśnie o kabel component :P

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka:

Czy tylko mi podczas odłączenia konsoli od prądy resetuje się data i godzina?

Zanim kupiłem sobie Xboxa stworzyłem sobie Gamertaga przez internet podając swojego maila. Przy pierwszym uruchomieniu konsoli stworzyłem sobie takiego samego, ale już na konsoli. Chcę na dniach podłączyć ją do neta. Nie wyskoczy mi wtedy, że mój Gamertag jest zajęty? Czy po prostu będę musiał podać hasło i maila jakiego mam w tym pierwszym koncie i one się połączą?

Odnośnik do komentarza
Dwa pytanka:

Czy tylko mi podczas odłączenia konsoli od prądy resetuje się data i godzina?

Każdemu, chyba że ktoś ma podłączoną konsolę do LIVE.

 

Zanim kupiłem sobie Xboxa stworzyłem sobie Gamertaga przez internet podając swojego maila. Przy pierwszym uruchomieniu konsoli stworzyłem sobie takiego samego, ale już na konsoli. Chcę na dniach podłączyć ją do neta. Nie wyskoczy mi wtedy, że mój Gamertag jest zajęty? Czy po prostu będę musiał podać hasło i maila jakiego mam w tym pierwszym koncie i one się połączą?

Nie, jedynie ten GamerTag, który zarejestrowałeś na PC możesz pobrać na swoją konsolę. Połączyć dwa napewno się nie da...

W ogóle lepiej rejestrować się na konsoli, bo tylko na niej dostaniesz GOLDA na miesiąc do pierwszych trzech kont.

Odnośnik do komentarza
Nie, jedynie ten GamerTag, który zarejestrowałeś na PC możesz pobrać na swoją konsolę. Połączyć dwa napewno się nie da...

W ogóle lepiej rejestrować się na konsoli, bo tylko na niej dostaniesz GOLDA na miesiąc do pierwszych trzech kont.

Czyli te achivementy (czy jakoś tak), ktore nabiłem będą skasowane? :o

 

Czyli mam dwa wyjścia, tak?

1. Skasować to konto, które założyłem przy pomocy kompa, i po podłączeniu konsoli do neta aktywować bez żadnych problemów, te które juz na niej mam.

2. Zmienić nazwę konta w konsoli i je aktywować z poziomu konsoli, a tamto zostawić w spokoju i olać

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza
Nie, jedynie ten GamerTag, który zarejestrowałeś na PC możesz pobrać na swoją konsolę. Połączyć dwa napewno się nie da...

W ogóle lepiej rejestrować się na konsoli, bo tylko na niej dostaniesz GOLDA na miesiąc do pierwszych trzech kont.

Czyli te achivementy (czy jakoś tak), ktore nabiłem będą skasowane? :o

 

poprostu pod tym Gamertagiem nie połączysz sie z livem bo bedzie wyskakiwać ze taka nazwa jest zajęta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...