Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest,ze kazdy jezdzi po play&charge kit,ze to shit,nie oplaca sie itd,a ja swojego uzywam od grudnia 2006 roku i do dzis chodza niezawodnie,szybko sie laduja,nie ma problemow?Czyzby "nowe" egzemplarze robili bardziej dziadowe?

szybko czyli ile?

zeby nie byc uwiezionym na kablu jak sie rozladuje to trzebaby miec 2 takie akumulatorki

 

kupujac zestaw 4 paluszkow AA + ladowarka taniej wyjdzie i bardziej praktyczne oraz nigdy nie zmusi Cie do tego by byc uwiezionym na kablu bo drugi komplet zawsze bedzie czekal w pogotowiu

wiec po co bawic sie w P&CH?

 

na tych moich napisane jest 2200 mAh, to jest ta pojemnosc? to jak bede kupowac to jakie najlpiej?

 

SANYO ENELOOP

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Jak to jest,ze kazdy jezdzi po play&charge kit,ze to shit,nie oplaca sie itd,a ja swojego uzywam od grudnia 2006 roku i do dzis chodza niezawodnie,szybko sie laduja,nie ma problemow?Czyzby "nowe" egzemplarze robili bardziej dziadowe?

Ja miałem P&C gdzieś od początku 2006 do września 2007, kiedy zmęczony ciągłym ładowaniem trwającym niemal w nieskończoność (musiałem podłączać kabel na kilka sesji z konsolą) kupiłem ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Nie opłaca się kupować akumulatorków z mniejszą pojemnością. Kupiłem 2700 i też miałem problem z wyciąganiem z pada ale wystarczy zedrzeć naklejkę z baterii i po kłopocie. Tez polecam Sanyo.

sanyo eneloop maja teraz max 2000mah i akurat je oplaca sie kupowac bo to co innego niz zwykle 2700

 

caly pic w tych eneloop jest taki ze czy leza 1 dzien czy miesiac to praktycznie nie traca energii, czyli jest to polaczenie wlasnosci akumulatorkow z alkalicznymi

 

co z tego ze masz 2700 jak nieuzywane traca energie szybko i finalnie okazuje sie ze mniej podzialaja niz te eneloop 2000mah

oczywiscie te 2700mah tez sa dobre, wszsytko zalezy jak ktos tego uzywa, jak ktos potrzebuje by byly zawsze gotowe a uzywa sporadycznie pada to eneloop idelane, zwykle to np idelane sa do aparatow jak robisz sesje i wyjmujesz prosto z ladowarki i tyrasz je od reki az wyczerpia sie, wtedy maxymalnie z nich energii otrzymasz tyle co naladowales...

 

podobne do nich to jeszcze camelion 2100mah, ale mneij popularne i mneij polecane przez wszsytkich...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
poprostu pod tym Gamertagiem nie połączysz sie z livem bo bedzie wyskakiwać ze taka nazwa jest zajęta

 

przeciez bez problemu mozna normalnie na xboxie zalogowac sie na live tego rejestrowanego na PC. Sam tak robilem wink.gif

 

Hmmmm... ;)

 

Ktoś wie może na sto procent jak to z tym jest i mógłby się opowiedzieć po jednej ze stron? :)

Odnośnik do komentarza

mam arcade nowego 2 miesiace i..

dzieje mi sie cos takiego ze czasem sie gry nie chca wczytac tzn wkladam plyte pisze wczytywanie i nic konczy sie wczytywanie pokazuje mi sie otworz naped otwieram,zamykam spowrotem i nic proboje resetowac dalej nic.

stalo sie mi tak z gta 4 i z naruto.

gta 4 raz sie nie chcialo wczytac a stan swietny byl gta

naruto 2 razy ale tu plyta jest troszke uszkodzona

wlozylem inna gre do konsoli i odrazu wczytalo

wlozylem spowrotem naruto i dalej nic

zmienilem pozycje konsoli z lezacej na pionowa i nic a po chwili samo sie odczytalo o co chodzi?

gram na oryginalnych plytach

Odnośnik do komentarza
mam arcade nowego 2 miesiace i..

dzieje mi sie cos takiego ze czasem sie gry nie chca wczytac tzn wkladam plyte pisze wczytywanie i nic konczy sie wczytywanie pokazuje mi sie otworz naped otwieram,zamykam spowrotem i nic proboje resetowac dalej nic.

stalo sie mi tak z gta 4 i z naruto.

gta 4 raz sie nie chcialo wczytac a stan swietny byl gta

naruto 2 razy ale tu plyta jest troszke uszkodzona

wlozylem inna gre do konsoli i odrazu wczytalo

wlozylem spowrotem naruto i dalej nic

zmienilem pozycje konsoli z lezacej na pionowa i nic a po chwili samo sie odczytalo o co chodzi?

gram na oryginalnych plytach

 

najprawdopodobniej obie gry masz uszkodzone (GTA bardziej - bo już nie wczytuje wcale)

 

sprawdz czy nie ma drobnego pękniecia po wewnetrznej stronie płyty (od strony otworu w srodku płyty)

pekniecie moze wchodzić już na czesc zapisu danych

jesli takie masz pekniecie (wchodzące na zapis) płyte możesz co najwyżej użyć jako zawieszke w samochodzie (nie do uratowania)

u mnie tak było z Dirtem

 

Odnośnik do komentarza
plyta jest peknieta ale ja czytalo przeszedlem do polowy i dzialalo

i gra dalej sie wczytuje za ktoryms razem bez powodu

a gta bylo w bardzo dobrym stanie

gta juz nie moja wlasnoscia

 

zastanawia mnie to ze o każdej płycie piszesz ze jest/była dobra w czasie przeszłym

 

pekniecie wewnetrzne nie dochodzące do zapisu danych powoduje ze zle sie obraca plyta w napedzie - i czesto nie czyta(można jeszcze próbować naprawić) patrz np na znanym serwisie aukcyjnym

a jak peknie już na zapisie to du.pa blada (nie uratujesz danych)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...