Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie.

 

u nas w koninie jest xbox arcade w carrefur czy jak to sie tam zwie za 599 zł, jak to jest wartko go kupic??

bo jest niedrogo ale nie wiadomo jaka jest data producji i moze to byc jakis stary "model".

jak to teraz jest czy moge w jakis sposób na pudełku sprawdzić date produkcji?

czy wszystkie maja 65nm falcon i hdmi i jak to sprawdzić?

jak jest gwarancja 3 lata to to jest gwarancja microsoftu czy sklepu?

jak np. mam usterke to kontaktuje sie ze sklepem w celu naprawy czy odrazu z oddziałem microsoftu?

 

prosił bym o odpowiedz bo zależy mi na kupnie a nie chce kupic czegos "starego". prosił bym o jakies zdjęcia porównawcze pudełek czy cos w tym stylu a najlepiej o odpowiedzi :) . i nie bluzgajcie mnie bo duze jest na tym forum ludzi co "wszystko" wiedza i ciskaja innym jak zadaja dla nich "dziwne" pytania.

 

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza

jak by była z lipca to spoko ale troche starsze to nie wiem czy warto. jak uważacie? a te inne sposoby na sprawdzenie daty produkcji jakies znacie? no nie wiem Juchy ale z tego wynika ze nie ma co pękać i warto brać. bo nigdzie chyba taniej nie kupie niż za 599...

 

a to ma jakies znaczenie jak konsola ma date produkcji maj, kwiecien, lipiec,czerwiec czy z bierzących miesięcy?

 

juchy a co masz na mysli "wszystkie które teraz sa na rynku"? to nie wszystkie arcady były 65 nm falcon i z hdmi?

Edytowane przez pele15
Odnośnik do komentarza
a te inne sposoby na sprawdzenie daty produkcji jakies znacie?

po cholere inne jak masz okienko patrzysz z gory i znasz date produkcji wiec czego Ty chcesz wiecej jeszcze?

 

a to ma jakies znaczenie jak konsola ma date produkcji maj, kwiecien, lipiec,czerwiec czy z bierzących miesięcy?

teraz sa tylko z bieżących meisiecy lipiec sierpien itd.

nie ma znaczenia wiekszego bo to najczesciej juz FALCONv2 ewentualnie FALCON a to na jedno wychodzi...

 

juchy a co masz na mysli "wszystkie które teraz sa na rynku"? to nie wszystkie arcady były 65 nm falcon i z hdmi?

arcade to wersja TYLKO z HDMI, bez HDMI to CORE!

 

tak nie wszystkie arcade ktore byly to 65nm, w 2007 roku byly wersje przejsciowe zephyr 90nm i byly w kazdej wersji packa od arcade po elite (w tym premium i halo)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Mam xklocka i problem lezy w tym, ze nie zawsze moge miec go podpietego do live'a. Czy jak bede grac offline , i gdy pozniej sie podlacze to czy uaktualni moje acziwy na mygamercard.net? Jak to jest? 

 

witam, mam pytanie.

 

u nas w koninie jest xbox arcade w carrefur czy jak to sie tam zwie za 599 zł, jak to jest wartko go kupic??bo jest niedrogo ale nie wiadomo jaka jest data producji i moze to byc jakis stary "model".

Wlasnie za tyle w carrefourze wczoraj kupilem konsolę- liteon.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że MS coś nie stara się do padów. W tamtym za lekko działały bumpery, a teraz w nowiutkim wczoraj gdy wychylałem gałkę na dół skrzypiała jakbym otwierał szafę(sic). :mellow: Dobrze że dziś już czegoś takiego nie było. W tamtym miałem metaliczny podźwięk przy lewej gałce, tera przy prawej... W sumie lepiej. Ale i przyciski ABXY mają inny skok... No cyrk jakiś :/ Może jestem zbyt przewrażliwiony...

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza
Może po prostu niewyrobiony jest jeszcze? Bo mój drugi pad też jest w ogóle niewyrobiony i Gearsy sobie nim odpuszczam jeśli mogę.

 

:< Ale co z wymienionych rzeczy ma mi się wyrobić, bo nie wiem za bardzo ;<

Kurde, muszę iść do psychologa, zamiast napier*alać w Girsy i myśleć czym by tu kogo rozwalić znęcam się myślami 'a to inaczej się naciska niż w poprzednim, a to plastik taki i owaki"... shyt.

Odnośnik do komentarza
Tak, uaktualni, ewentualnie będziesz musiał tylko odpalić grę online.

Nie trzeba ewentualnie odpalać gry :rolleyes:

 

Zauważyłem, że MS coś nie stara się do padów. W tamtym za lekko działały bumpery, a teraz w nowiutkim wczoraj gdy wychylałem gałkę na dół skrzypiała jakbym otwierał szafę(sic). :mellow: Dobrze że dziś już czegoś takiego nie było. W tamtym miałem metaliczny podźwięk przy lewej gałce, tera przy prawej... W sumie lepiej. Ale i przyciski ABXY mają inny skok... No cyrk jakiś :/ Może jestem zbyt przewrażliwiony...

Jesteś przewrażliwiony . Moim padom też się przytrafi sporadycznie zaskrzypieć i mój brat ma tak samo. Także norma, nie przejmuj się pierdołami , ważne że działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...