Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grałem sobie dzisiaj i po pewnym czasie zapaliły mi się 2 lampki czerwone i konsola się wyłączyła i był taki dźwięk jakby płyta była rysana i po chwili otworzyła się tacka a płyta była bez żadnych zadrapań lecz napęd niechciał się schować. I teraz mam pytanie czy jak bym kupił nowa konsole to czy jak podłacze ten stary dysk to wszystkie dane i ustawienia neta będą na nim zapisane???

Odnośnik do komentarza

Z dzwiekiem sprawa rozwiazana. CO do ostrosci, to gdy ja zmniejszam obraz staje sie rozmazan, a tak wychodza zabki. Czyzby na next genach bylo tak duzo aliasingu hmmm?

 

kabelek mam taki:

 

KPO3820.jpg

 

Opis

Gold Edition to specjalna limitowana seria kabli przeznaczonych dla najbardziej wymagających koneserów kina domowego. Każdy z kabli wykonany jest z najwyższej jakości miedzi oksydowanej oraz wyposażony w pozłacane

styki, przechodzi ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Wysoka precyzja wykonania pozwala uzyskać najczystszy możliwy obraz z naturalnymi żywymi kolorami, oraz idealnie przestrzennym brzmieniem, zarówno z telewizji analogowej jak i cyfrowej.

Kołnierz nylonowy

Izolacja PVC:średnica7,3+/-0,15

Oplot:6*10/0,12 TC

Izolacja

(HD-PE)OD=0,70+/-0,05, 28#(7/0,127 TC)x5c+1P

biały, czerwony, różowy, szary, purpurowy

Ekran AL.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

I ja mam pytanie.Nie wiedzialem czy nie zamiescic go w temacie o NXE, ale nie jestem pewien czy to wlasnie w NXE lezy problem.

Konsola bardzo czesto lapie mi zawiechy.Czasem nawet na 20-30 sekund.Dzieje sie zazwyczaj podczas korzystania z opcji dostepnych po nacisnieciu guide button'a.Powiedzial bym ze to wina NXE ale wszystko to ma miejsce po zamianie dysku z 20 na 120 (oryginal).Wczesniej po starcie NXE mialem kilka dni stary dysk i nie pamietam by byly takie problemy.Czy wina lezy po stronie twardziela czy soft po prostu nie wyrabia?

Odnośnik do komentarza

Problemow z hdmi ciag dalszy. Myslalem ze NG2 ma tak pocharatana animacje ("niewidoczne" pasy, w trakcie poruszania sie i rozgladania, ktore przechodza przez ekran i "zalamuja" obiekty. tak jakby polowki ekranu do siebie nie pasowaly, obraz jest tak jakby poszarpany). Ale dzisiaj w demie RE5 jest to samo, ustawiona rozdzielcznosc 1080p. WTF?

 

edit na 720p problemu nie ma, ale dlaczego jest na 1080p?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...