Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać o wersje falconów czy był falcon v1 i falcon v2 jeśli ak czym one się różnią ponieważ mam mały orzech do zgryzienia a dokładniej mówiąc, mam starego falcona z grudnia 2007 (zasilacz 175W o tym świadczy oraz gniazdo z tylu) jednak na nalepce z tylu przy poborze prądu jest 16,5A: 5V

a z tego co wiem falcony powinny mieć 14,2A i tak też mam w tym nowym zakupionym data jego produkcji to wrzesień 08. I tu moje pytanie jak na dwóch falconach może być inny pobór prądu, i zawsze myślałem iż 16,5 to jest zwykły. Czy poprostu jest stara nalepka (ponieważ ten 1 falcon to jeden z pierwszych konsol z tą płytą główną) oraz czy istnieje możliwość aby jaspery także byly oznaczane tak jak ten mój 1 falcon.

 

Btw wiem że trochę namieszałem ale jestem w małej kropce ;p

Odnośnik do komentarza

Takie sobie zdarzonko...

 

Poszedłem wczoraj do jednego z warszawskich Empików (chyba nawet tego największego - na ścianie wschodniej), żeby dowiedzieć się dla kumpla o ceny XBoxów 360. Pan z obsługi przeszedł się ze mną do odpowiedniej półki, zaprezentował wszystkie aktualnie dostępne wersje wraz z przedstawieniem cen i poinformowaniem mnie, co dany zestaw ma, a czego nie itp. Na koniec zapytałem niewinnie (z czystej - niezdrowej ;) - ciekawości) o cenę PS3. Odpowiedź otrzymałem i...

 

No właśnie. Poszedł od sprzedającego komentarz "że on nie poleca, bo X jest lepszy". Ja na to, że temat "X vs PS3" jest zbyt szeroki, żeby rzucać aż tak kategoryczne sądy i dodałem, że z różnych źródeł mi wiadomo, że XBoxy to dość awaryjne urządzenia. On bardzo się zdziwił i pyta mnie, skąd niby to wiem, bo on się nie spotkał z częstymi awariami X-ów, mają mało reklamacji, a poza tym najczęściej i tak pada zasilacz, czyli awarie są rzadkie.

 

Ja na to, że praktycznie wszystkim moim znajomym, którzy mieli XBoxa 360, wcześniej czy później konsola się psuła i że zasilacz szlag trafiał relatywnie rzadko. Ostatni przypadek - kumplowi siadło coś z grafiką. Ten wybałuszył oczy i stwierdził, że to jakiś ewenement. Dodał, że nawet jeśli konsola się zepsuje, to i tak jest bardzo dobry serwis (tu wkroczyła jego koleżanka z supportem) i przychodzi do mnie do domu pan z firmy kurierskiej i za max 3 tygodnie mam nieśmiganą nówkę sztukę XBoxa 360.

 

Podziękowałem za fachową obsługę i poszedłem do domu.

 

Ciekawe, nie? :)

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz musi mi ktoś pomóc ,podłączyłem kabel rj 45 do gniazdka TH2(żółta ) naklejka mówie tu o liveboxie a druga końcówka do xboxa 360 włanczam testowanie połączenia i sieć mi wykrywa ale ip jest błąd mógłby mi ktoś to wytłumaczyć teraz jak wpisać ip czyli gdzie .Poprostu krok po kroku.Prosze o pilną odpowiedz.

 

Na jaki kraj zarejestrować xoba live ?

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi jak to jest z tym internetem w XboX'ie? Kiedyś czytałem, że trzeba płacić dodatkowo co miesiąc za internet. Skoro tak, to jaki jest sens kupowania XboX'a, gdy nie chce się płacić dodatkowo za internet. A przecież jest potrzebny przede wszystkim do zrobienia aktualizacji do gier.

Nikt cię nie zmusza do płacenia abonamentu.Możesz sobie kiedy zechcesz za niego zapłacić,jeśli mieszkasz w państwie w którym Xbox Live jest "Legalny" bądź kupić zdrapkę.

 

Suli zarejestruj na Wielką Brytanię :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Więc jest nadal płatny? To dziwię się, że ludzie kupują Xbox'y zamiast PS3...

 

A przecież w Polsce nie ma Xbox live, więc jak kupować te zdrapki? I ile one kosztują? I na jaki okres czasu są?

 

A druga rzecz, to dziwi mnie, że Sony nie zrobiło płatnego internetu do PS3, skoro w XboX'ie jest płatny, a mimo wszystko ludzie kupują Xbox'y i płacą dodatkowo za internet. Mogliby dodatkowo zarabiać i to na pewno nie małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Na Live masz konta Gold i Silver. Gold jest płatne, Silver darmowe. Różnią się tym, że na Goldzie można grac online i wszelkie dema są dostępne tydzień wcześniej niż dla kont Silver. Na Silver bezpłatne są dema, aktualizacje, friendlista i inne tego typu rzeczy

Odnośnik do komentarza

Dobra podłączyłem xboxa 360 pod sieć i jest wszystko wporządku .Tylko mam jedno pytanie :

Gdy podłanczam xboxa pod wejście w liveboxie ETH2 ( żółta naklejka ) to niemoge się zalogoować tak jakbym niemiał internetu , ale gdy przełącze na wejście ETH1 (czerwona naklejka ) jest wszystko wporządku , moge się zalogować na xbox live , lecz pod te gniazdko mam już podłączony komputer stacjonarny z liveboxem czy jest jakaś możliwość żeby było pod gniazdkiem był internet w komputerze stacjonarnym i również interner w xboxie 360 czy jest jakiś rozdzielacz żeby pod jednym gniazdkiem podłączyć to wszystko .

 

Mam takie pytanie czy ustawienia ręczne które wprowadzamy muszą pochodzić z naszego połączenia czyli ip , bramka domyślna bo wpisuje tak jak mam pod liveboxem ręcznie a one niepasują a automatycznie pasują tylko są inne numery ip ,bramki i podsieci .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...