Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

wejdz na allegro i zobaczysz ile kosztuje - podobnie jest z MSP im wiecej tym bardziej oplacalne 4000msp za 150 a samo 800 za 40-50zl, live na 13 miesiecy za 140 jak pamietam. Kupuja konsole na ktorej beda grac czyli najwazniejsze sa gry - jesli kupujesz cos to godzisz sie na te warunki. X360 - platny online,itp w PS3 np. masz Blu czy tam czynik kart (ale chyba juz ich nie ma) ale poza grami na Blu ci sie nie przyda bo filmow nie zamierzasz tam ogladac.

Zobaczymy jak wyjdzie Killzone 2 to czy multi tam siadzie bo w GTA4 serwery padly na Ps3 a gracze na 360 spokonie sobie grali.

Odnośnik do komentarza

Czyli normalnie internet na XboX'a jest za darmo, tylko, żeby grać muszę wykupić zdrapki, tak?

Więc gdybym kupił XboX'a i podłączył kabel, to internet by śmigał?

 

 

w PS3 np. masz Blu czy tam czynik kart (ale chyba juz ich nie ma) ale poza grami na Blu ci sie nie przyda bo filmow nie zamierzasz tam ogladac.

 

No czytników już nie ma w wersjach 40GB'owych.

 

A co do oglądania filmów na BlueRay, to ja zamierzam kupować filmy na BlueRay, jednak najpierw muszę kupić telewizor.

 

Odnośnik do komentarza
Dobra wszystko zrobiłem tylko mam pytanie gdzie można ściągać różne dema ?

Marketplace, wchodzisz na ich strone WWW, logujesz sie i dajesz demka do sciagniac - uruchamiasz Xa i automatycznie beda sie pobierac

 

a jesli nie mam HDD i chce demka wypalac na dvd? Tez szukam strony gdzie mozna pobrac wersje demonstracyjne gotowe do nagrania na nośnik.

Odnośnik do komentarza

Tak, robilem to kilka razy. Moze po wpisaniu zdrapki trzeba ja jeszcze w jakis sposob uaktywnic? Wpisalem ja przez xbox.com, nie przez dasha. Kiedy probuje zreedemowac ja jeszcze raz, to wyskakuje komunikat, ze zdrapka zostala juz wykorzystana.

Na xbox.com w memberships mam cos takiego:

 

 

You currently have an

Xbox LIVE Prepaid 1 month Gold Membership Card

 

Renews: No renewal set.

 

If you're changing your current membership, your changes will not be reflected on your account until the term of your current membership has expired.

 

?_?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...