Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem. Czy istnieje możliwość aby M$ przypomniał mi jakie było moje hasło podczas logowania do xbox.com?

Ja swój pamiętam lecz mój ojciec kompletnie nie potrafi sobie przypomnieć, nigdzie nie zapisał i jest problem. Odzyskanie hasła z poziomu skrzynki mailowej interia.pl również nie jest możliwe. Bo można wysłać sms z prośbą o przypomnienie hasła lecz trzeba mieć wpierw tą usługę dostępną, a dodatkowo na skrzynkę mailową również hasła nie pamięta.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

nie ma

przeciez nikt nie jest w stanie Cie sprawdzic czy to Twoje konto czy nie jesli Ty nie znasz zadnego hasla

to tak jakbym ja teraz chcial wysepic haslo do Twojego konta, tez nie znam ani hasla ani hasla na Twoja skrzynke wiec kazdy tyle samo co Ty wie (czyli praktycznie nic :) )

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem:

Gearsy 2 mam na HDD, jeśli gram sam, obojętnie czy Horde czy SP, to gra chodzi z dysku - jest cicho.

Jeśli mój brat zaloguje się jako gość na moim koncie czyli mantimti(1) to gra zaczyna czytać z DVD.

Jeśli się wyloguje gościa gra znów chodzi po cichu z HDD.

Co mam zrobić?

Da się temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza

Jak pamietam to na Live byla taka zakladka poswiecona obnizkom i potem wyswietlala sie taka specialna strona ze wszystkim co dostalo obnizke

 

http://majornelson.com/archive/2009/02/22/...f-the-week.aspx

piew chyba Braid z 1200 na 800, ja czekam na CC za 800 i kupuje, jak nie to za 1200 rowniez kupie :}

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Ehhh... podziękowałem mu za odpowiedź na poprzednie moje pytanie,a teraz zadałem drugie.

Nie uważacie,ze to głupie? Przecież kiedy płyty nie ma w napędzie,tackę normalnie można otwierać padem... <_<

 

PS.Skoro już tak wypytuje,to jak można wyczyścić cache konsoli? Xa mam 2 dni,więc... ^_^

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...