Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

To zrezygnuj z przeróbki i kupuj. Konsola z przeróbką = konsola potencjalnie bez gwarancji, choć ją oczywiście można po pewnych krokach odzyskać.

 

Chodziło mi o to, czy za taką cenę opłaca mi się brać konsolę z w/w aukcji (odliczając przeróbkę ~ 80zł).

 

Głupie pytanie, podpinasz kablem VGA (Big Ben lub Microsoft najlepiej, ok. 100zł) i masz HD. Na twoim miejscu już bym leciał do sklepu po kabel.

 

 

Czy do jakiegoś zestawu X0 jest dorzucany ten kabel VGA od M$ ? (Premium/Elite?)

Odnośnik do komentarza

B0dz1o: wychodzi na to że jak kupię instrumenty z World Toura to wszystko będzie grać.

Nowa gitarka pasowała by do trójki, a stara do World Toura.

 

A z doświadczenia: jak sprawdzają się instrumenty z GH na Rock Bandzie?

 

edit:

 

Przeczytałem sobie recenzję z Extrema i wychodzi że z gier lepszy jest Rock Band, tak samo jak perka, ale gitara to już lepsza z GH.

ehhh już lepiej byłoby gdyby był jeden producent

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Ja niedawno kupowałem Premium'a w w technologii Falcon i jestem z niego wpełni zadowolony.Nie mam z nim żadnych problemów, a grzeje się mniej od mojej PS3.Wydaje mi się, że Falcon'a można można przegrzać tylko wtedy, kiedy źle się użytkuje konsolę.Także nie patrz czy to Falcon,czy Jasper, obydwie wersje są już praktycznie bezawaryjne.(dotychczas zauważyłem, że ludzie mają problemy z Falcon'em tylko w Arcade'ach).

 

Jordan23@ Widzę, że masz Double Agent.W pełnej wersji framerate też kuleje, tak jak w demie ?

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Nawet te konsole w 65nm padaly, ale znacznie mniej niz te egz przez pierwsze 2 lata. Padaja losowo - mialem bete XNE, potem pobralem oficalna wersje przez Live, zaznaczylem 2 dema do pobrania. Konsola sie wylaczyla po skonczniu sciagania, uruchamiam i blad e74. PS3 mowiono ze jest bezawaryjne ;) jednak to nie prawda - masz gwarancje na rok (od drugi rok musisz sie wyklucac), MS daje 3 lata na RROD i 2 na reszte. Obawiasz sie ze znow padnie - kup poprzedniego Xa :)

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym się zapytać jak to jest z oddawaniem konsol na gwarancję. Moja czwórka znajomych posiada Xboxy360. Dwa przerobione i dwa nieprzerobionie. Dwójce, która ma przerobione konsole padły. Wgrali na nowo oryginalny firmware i wysłałi do M$. I co się okazało? KONSOLE WRÓCIŁY SPRAWNE :o Byłem w szoku jak to usłyszałem. Czy to naprawdę możliwe? o_O To się przecież kupy nie trzyma (za przeproszeniem). Czy to może po prostu tylko dobra wola serwisanta, że taka konsola wróciła sprawna? Jeżeli ktoś wyśle przerobioną konsolę to jest ryzyko, że zapłaci karę za ingerecję w konsolę? (Znajomi twierdzą, że coś takiego nie może się zdarzyć, ale jakoś średnio im w to wierzę akurat).

 

Odnośnik do komentarza

Jezeli sie zorientuja ze plomby byly zrywane to obciaza cie kosztami wysylki w obie strony, zdaje sie ze pare stówek. Tylko ze jak na razie slyszalem tylko grozby, a nigdy nie spotkalem sie z przypadkiem by ktos rzeczywiscie zaplacil. A nawet jezeli to przeciez mozna nie odebrac w ogole wysylki, po co komu trup konsola za kilkaset złotych...

Odnośnik do komentarza

IMO jeśli nikt Cie nie wkopie Butcher to nie dostaniesz "małego bana". Pewnie jak będzie tłukł Amerykanów to na następny dzień dostaniesz banika:P hehe

Mam pytanko:

W sierpniu 2008 kupiłem golda na 12miesięcy, kończy się w sierpniu 09, na allegro w promocji kupiłem zdrapke na 1miesiąc, czy moge ją wpisać, TERAZ gdy mam GOLDa ze zdrapki na 12miesięcy? Czy zdrapki ustawiają się tak jakby w kolejce (jedna kończy się, druga się zaczyna) Czy one się zastąpią?

Bo nie wiem czy teraz wpisywać czy czekać do końca sierpnia....

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...