Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem. Tylko że, tak jak pisze w newsie to nie całkiem nowy Xbox 3/720 tylko wersja natal, a główne bebechy będą te same. Swoją drogą taki głosowy xbox/ konsola może ładnie zrewolucjonizować rynek. Bajery rodem z "Raport Mniejszości" czy innych filmów science fiction coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem. Tylko że, tak jak pisze w newsie to nie całkiem nowy Xbox 3/720 tylko wersja natal, a główne bebechy będą te same. Swoją drogą taki głosowy xbox/ konsola może ładnie zrewolucjonizować rynek. Bajery rodem z "Raport Mniejszości" czy innych filmów science fiction coraz bliżej.

ale tam wcale nie ma informacji ze konsola ma inaczej wygladac czy miec jakas inna budowe, jedynie ze bedzie miala natala, ale na jakiej zasadzie to konkretow brak

 

ja sobie nie wyobrazam zeby natal byl wbudowany na stale w obudowe konsoli bo to jest tylko uposledzenie jej, nie kazdy musi miec mozliwosc polozenia konsoli pod TV tak by kamerki IR byly w takim miejscu by umozliwiala jej prawidlowa prace

 

dolaczany natal ktory niezalezny jest od ustawienia konsoli to lepsze roziwazanie ale oczywiscie drozsze

 

wiec tak naprawde to nie wiem na jakiej zasadzie ma to funkcjonowac, chyba takiego produktu aby zbic jego cene a przy okazji troche go upośledzić tak jak np arcade nowe gdzie ma memorke wbudowana i juz zadne przenoszenie danych memorka nie wchodzi w gre...

Odnośnik do komentarza

przecież to normalne że co jakiś czas wypuszczają nowsze edycje. zresztą co negatywnego jest w wypuszczaniu nowego sprzętu i w tym że masz wybór? ktoś Cię zmusza do tego byś to kupił? to będzie po prostu bajer, kolejna rzecz z rodziny akcesoriów do Xboxa. jeżeli będą do tego jakieś gry w ogóle to pewnie jakieś kolorowe pierdółki dla dzieciaków.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież nie ma w tym nic złego, większość kupujących czeka na nowe utwory do gry. Ja czekałem na nowe mapki do CoD i nie obchodzi mnie czy inni uznają to tylko za wyłudzanie kasy. Tak samo są osoby, które jeszcze nie mają X360 i chętnie kupią już nowszą wersję - posiadacze starych konsol nie są poszkodowani.

Odnośnik do komentarza

Ja tego niby nowego Xboxa widze tak:

Kosmetycznie zmieniona (=zmniejszona?) obudowa, odrobinę większy dysk 160-250GB, wbudowane Wifi, projekt natal w zestawie, osobno tak jak pad czy kable + ulepszone podzespoły (płyta główna, procesor, et cetera) Cena około 80$ większa niż Elite.

Typowy marketingowy zabieg, gdybyście mieli Gameboya od premiery, to dopiero byście klnęli na jego wersje, których bylo AŻ 4. Zwykły > SP > Ulepszony SP (wyświetlacz) > Micro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...