Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

A screeny cię nie zniechęcają? Wyglądają delikatnie mówiąc słabo, może poziom Godfather 1, nie więcej.

Nie w wypadku tego gatunku gier kompletnie nie robi mnie grafa. Do dzisiaj pogrywam w San Andreas, a jakiś czas temu po raz wtóry kończyłem właśnie wspomnianego Godfathera pierwszego ;) . A czaję się znowu na Gta: VC tylko nie wiem czy pójdzie właśnie na Xo.

Odnośnik do komentarza

Tak, przez np. Windows Media Player 11.

Wybierasz co chcesz dodać na listę i komu chcesz udostępnić, zaznaczasz X0 i voila.

 

Mam takie pytanko <nie znam się za bardzo na tym>.

Zepsuł mi się router, i mam pewne obawy co do kupna nowego, dawniej w Xboxie była opcja sprawdzania czy NAT jest otwarty czy nie. I Czy teraz jak kupię nowy router np. Linksys, to czy może się okazać że ten NAT będzie zamknięty (nawet nie będę o tym wiedział), i przez to będzie mi lagować lub niektóre osoby nie będą się mogłby do mnie dołączyć (lub ja do nich) do party/gry czy coś takiego. Od czego to po prostu zależy?

Albo jaki Router byście polecali (do neostrady z adsl i wifi) żeby nie było żadnych komplikacji z graniem przez Xbox live - BEZ JAKICHKOLWIEK USTAWIEŃ, bo myślę, że po kilku godzinnej walce można się z tym uporać w każdym routerze. Ja chcę PLUG&PLAY, wszystko tip-top.

Dodam, że od samego początku miałem stary byle jaki router Edimax, który nie powodował komplikacji, NAT był otwarty, nie lagowało, wszysscy mogli się dołączać ja z resztą też, nic w nim nie ustawiałem/grzebałem itd.

Odnośnik do komentarza

Jak włączysz WMP 11, to masz tam zakładki, jest tam Biblioteka, daj mały trójkącik pod tym i wybierz 'dodaj do biblioteki' wybierasz dysk czy foldery. Następnie wybierasz opcje "Udostępnianie multimediów" - też pod tym trójkątem w zakładce Biblioteka i zaznaczasz X360, jest ikonka, żeby pozwalał na udostępnainie.

 

Ja ponawiam prośbę o odpowiedź na pytanie powyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...