Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

jakie miales wczesniej usterki czyli niby ta 3 razy naprawiana? i ile czekales na naprawe?

 

to ze dostales w tej samej obudowie nie oznacza ze srodek nie byl nowy, a tak wlasnei jest, srodek wczesniej wymieniali na nowy jesli chodzi o awarie zwiazane z plytami glownymi

masz przeciez tez kartke od serwisu co bylo robione i tam pisza co bylo wymienione, jesli miales awarie zwiazana z napedem to tylko naped wymeiniaja...

 

 

teraz ta co masz ni edostales nowej, to jest produkt serwisowy, czyli te konsole co ludzie wysylaja to je zabieraja na serwis, a odsylaja inne, a te ida na serwis i tam juz serwis ocenia jakie czesci wymienic jakie naprawiac a jakie dac uzywane, najczesciej to sa skladaki stowrzone przez serwis i dla tego maja ta date wypuszczenia przez serwis

 

konsola nie ma tak naprawde jednej daty produkcji bo sklada sie z podzespolow, i kazdy jest o innej dacie produkcji, w tym przypadku tej konsoli to mozna jedynie wnioskowac po czesciach z jakis sie sklada z jakiego okresu produkcji sa

np. teraz produkowane sa tylko wersje JASPER

jak ktos oddawal wersje bez HDMI to najprawdopodobniej ma plyte z 2006 roku bo wtedy byly one produkowane, w szczegolnych przypadkach opusa, ale to rzadkosc, taka rzadkosc ze na tysiace konsol jakie mailem w reku tylko jedna jedyna widzialem taka...

 

jakbys wyslal falocna to tez bys dostal falcona czyli upraszczajac to co wysylasz to dostajesz z powrotem tez z tego okresu wersje plyty (napedy nie raz daja nowki z najnowszej produkcji)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Zawsze czekalem troszke ponad tydzien. Za pierwszym razem wymienili mi bodajze plyte glowna, ale odrazu konsola padla (pare minut), znow wyslalem i wtedy po wymianie dvd juz dzialala przez dlugi czas, jakos ponad rok chyba. Teraz dali mi 'nowa' czyli wlasnie ta poserwisowa, widac juz dalej sie naprawiac nie dalo xd. Po konsole kurier przyjechal w poniedzialek, w srode rano byla w serwisie a dostalem spowrotem w kolejna srode.

 

Konsola jest z inny napedem niz mialem - liteon benq, troszke cizszy sie zdaje ;P

Odnośnik do komentarza

to przeciez wyzej o tym samym pisalem

wymieniali Ci plyte glowna na nowa, a zostawili obudowe tylko

 

konsola to 3 elementy, obudowa, plyta glowna i naped, wiec co mogli nie naprawic w Twojej skoro za kazdym razem to jest wymiana srodka?

 

tak jak Ci pisalem nie dali Ci teraz nowej plyty do Twojej obudowy tylko calkowicie cala inna, i tym razem poserwisowa, a nie nowa, wynika z tego ze juz koncza im sie plyty starego typu i zaczeli serwisowac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Prawda, obecnie mam neostrade, czyli zmienny ip.

 

 

btw. niedawno dostalem z serwisu 'nowa' konsole i jest na niej: Service Date: 2009-05-13 Data serwisu? WTF? Tak jest na kazdym xboxie czy tylko na tych ponaprawowych? Jezeli to data wyprodukowania to jest to jakis nowy model, ktory ma mniejsza awaryjnosc? Stary sie zepsul 3 razy i mam nadzieje ze ten nowy juz wytrzyma do konca tej generacji, a najlepiej zeby wogole sie juz nie psul xd, tym bardziej ze zostalo mi pare miesiecy gwarancji na rrod....

Chodziło mi o IP wewnętrzne :)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale w sumie nie wiem w jakim mam zadać to pytanie.

Czy posiadając taki zestaw (http://www.allegro.pl/item718645581_kino_domowe_samsung_ht_tz212_usb_divx_hdmi_800w.html) można z X0 wyciągnąć dźwięk przestrzenny?

jak tak to co bym musiał kupić? teraz X0 mam podłączony przez kabel HDMI-HDMI.

Czy każda gra posiada owe Dolby Digital? Czy brak napisu "in game Dolby Digital" na okładce oznacza brak dźwięku przestrzennego w grze?

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

No ale jak podłączasz xa zwykłym kablem hdmi to nie masz jak podpiąc optyka. Nie wiem czy są kable hdmi z wejściem również na optyczny. Ja używam componenta, tam jest gniazdko do optyka.

A taki zestaw wątpię, że będzie Ci coś dekodował. Ja miałem podobne dylematy kilka miesięcy temu i kupiłem po prostu amplituner Denona i mam spokój. Kosztuje dwa razy więcej, ale warto było

Odnośnik do komentarza

Siemka! Mam pytanko. Zapewne było to juz poruszane, ale zastanawia mnie jak sobie ludzie z tym radzą. Mianowicie, kupuje bratu Xboxa premium (może elita, jak stanieje, hehe) i zamierzam oddać mu swój dysk 20Gb, a wziąść 60Gb. Rozumiem że jest kabelek do przegrywania danych, czy komuś udało się to załatwić w kraju gdzie Xbox Live jest tak powszechny, contentu pod dostatkiem a pomoc techniczna udzieli fachowej pomocy i nieba uchyli bez opłaty, czytaj - w Polsce? :D mam na szczęście memorkę jak coś.

 

I teraz pytanie drugie. Mam kilka pełnych XBLA. Chyba najłatwiej byłoby je ściągnąć ponownie? Mogę to zrobić bez ponownego płacienia MS? Tak samo np. piosenki DLC do Rock Banda i zgrana płyta do Rock Band 1. To wszystko jest przypisane do mojej konsoli, prawda? Moge sciagnac ponownie bez oplat?

 

I ostatnia kwestia? Save'y. Słyszałem że nie da się ich przenieść. Czyli to jest stracone? Nic sie nie da z tym zrobic, chyba ze brachol przywiezie dysk do mnie?

Odnośnik do komentarza

miki77: kabel daje jak sie kupilo konsole nowa o wiekszym HDD, kiedys dawali do ELITE, podaje sie nr seryjny konsoli itd., teraz mozliwe ze na premiuma 60GB tez dadza...

 

qb3k: sciagnac mozesz, inni moga korzystac tylko jesli Twoje konto bedzie na tej konsoli, a jesli nie przepiszesz licencji to tak jak pisali, musza byc kombinacje z drugim padem...

Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko, kontynuuje pytanie 1. Czy komuś udało sie to załatwić w Polsce? :) Co trzeba zrobić? Podać numer seryjny konsoli, czy na gębę dostarczają? Już widze rozmowę z tą obsługą techniczną...

Ja dostałem - rozmowa miła i przyjemna. Przy rejestracji nowej konsoli, powiedziałem, że muszę przerzucić dane ze starej. Przesłano mi w tydzień, bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...